Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos babám,neki egy 2 évese.Beszéltünk ma telefonon és mondtam neki,hogy jövünk megyünk.És óvatosan,de megkérdezte,hogy jó e az a gyereknek ha cibálom 40 fokba.Mondtam neki,hogy én nem bírok itthon ülni,azért mert meleg van.Ők ilyenkor csak akkor mozdulnak ki ha muszáj...én meg is vesznék ha otthon kéne kuksolnom.Mondjuk Ők télen nagyon hidegben sem mennek,én akkor is viszem a babám.Többször voltunk már nyaralni is férjemmel,és a babám anyumnál volt addig.Ő meg még soha nem hagyta ott mamánál éjszakára a gyerkőcöt.Mi jövünk megyünk,csavargunk ,vásárolgatunk.Igaza volt,hogy ezt megkérdezte?

2012. jún. 20. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
81%
Vagy kamu vagy egy elkapatott h.lye pics@ vagy .... szerencsétlen gyerek...
2012. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
68%

Kamu!

De ha szemléltetésnek szántad valamilyen okból, akkor bevált, mert pont az így gondolkodónak nem szabad még gyereket vállalni!

2012. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
21:21es vagyok,szeretném még hozzátenni azt,hogy persze nem áll meg az élet,és ok fél-1 napra a mamával van 1,5-2 éves kora után akár 2-4 napot is.De még abszolút kicsinek tartom arra,hogy egy hétre elmenj mellőle.Laza anyuka vagyok,fiatal,szoktam szórakozni,szokta rá a nagyszülők vigyázni,kisfiam 14 hónapos de még nem aludt este egyiküknél sem,volt hogy teljesen napot velük volt,mert vizsgáztunk stb. Jót tesz a babának ha több emberrel találkozik,ha más is vigyáz rá,de nem szabad túlzásokba esni,legyen egy napirend,nekünk is van én sem bírok a fenekemen ülni sokat,de azért egésznap nem mászkálok vele. Igazából nincs veled baj,csak még kicsit éretlen vagy,annyit tegyél,hogy csinálj napirendet,melegben 11-16 között ne vidd ki,és még ne hagyd otthon hosszabb időre,mert túl pici,nagyon fontos vagy neki,ha napokra elmész az megviselheti,később már ha megérti,mert elmondod hova mész és miért az más helyzet lesz.
2012. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

Ha muszáj menni valahová, akkor természetesen elmegyünk akár milyen meleg van, a lehető legnagyobb védelem mellet.

Ha nincs semmi fontos, akkor inknább nem cibálom ki a babámat, csak azért mert nekem mehetnékem van meg főképpen nem.

Ez nem csak sima meleg, hanem kánikula, és az ország egészére hőségriadót rendeltek el...


Mehettek mindefelé, de ha a babádnak ez nem jó,csupán elviselni (mert mi mást tehetne) akkor miért?

2012. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
75%

Az én fiam is 7 hós,de napok óta nem mozdulunk ki ebbe a nagy melegbe.

Nagymama vigyázott már rá 2-3 óra hosszát,ha úgy jött ki a lépés,de másra nem is hagyom.

Nélküle elmenni szórakozni,hosszú 7végére vagy nyaralni nem tudnék.

Lételemem a fiam,kell hogy a közelembe legyen,örülök,hogy van nekem,hogy anya lehetek...

Sok mindenről lemondtam én is,meg 1000 másik anya is,mert a gyermekünknél,a saját vérünknél nincs fontosabb!!!!

Most már ő a "főnök",igyekszem azt tenni ami neki jó,napirendet tartani,sokat foglalkozni vele...

Neki még anya a minden és ha jól nevelik akkor mindig is imádni fogja az anyját.

És nekem ez a célom,jó anya lenni akit a gyereke imád és ezért képes vagyok bármit háttérbe szorítani vagy bármiről lemondani...

2012. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
63%

[link]


nos akkor miről is beszélünk?????

2012. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
7%
Sztem nem baj, h mész vele, enyém 11 hónapos, kiviszem délben is simán, bekenem, sapka a fejére, nem égett még le. Nekem is sokan dumálnak, hogy jaj kiviszem a gyereket, de nem érdekel. Semmi baja nem lesz és én se szeretek bent ülni.
2012. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
6%
Nemkendőbenhordozod? Nemszoptatod5éveskoráig? Nemalszikveletek? Kimerszmozdulnimellőle? Milyenanyaazilyen? Minekazilyennekgyerek? :D
2012. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%

58-as, miért csak végletekben tudsz gondolkozni? Aki nem viszi ki a babáját 40 fokban a tűző napra, és nem nyaral hetekig nélküle, az tutira 5 éves koráig szoptatja a gyereket? Ezt szerintem te se gondoltad teljesen komolyan.

Ez a tipikus szövege az olyan anyukáknak akik kb sz*rnak a gyerekre, és ezzel mentegetik magukat, hogy ők nem akarnak ősanyák lenni. Csakhogy az ősanya és a sz*ranya között van ám sok minden.

2012. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
68%

00:51-es , jaj de jól megmondtad! Teljesen egyetértek!

Szerintem is kamu. De ha mégsem, akkor igen, JOGOS volt hogy megszólt a barátnőd, én is vagy megszóltalak volna vagy csak magamban lenne meg a véleményem de nagyon gáz amit művelsz. Talán fel kellene nőni a feladathoz, hogy van egy gyereked, látom a 7 hónap alatt még nem esett le.

Az én lányom 14 hónapos és még soha nem hagytam ott senkinél éjszakára. Mi van ha felébred és keresi az anyukáját? Felelőtlen az a nő aki otthagyja az ilyen pici babáját valakire, mindegy hogy családtag-e az illető. Kivéve ha komoly oka van rá. De egy wellness-hétvége nem éppen komoly ok. Mi is megyünk erre-arra, EGYÜTT a babával. Család vagyunk. Ettől még járunk a párommal együtt vacsorázni, sétálni, amikor anyós ráér vigyázni a kicsire. Nem ettől fog tönkremenni egy kapcsolat.

2012. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!