Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos babám,neki egy 2 évese.Beszéltünk ma telefonon és mondtam neki,hogy jövünk megyünk.És óvatosan,de megkérdezte,hogy jó e az a gyereknek ha cibálom 40 fokba.Mondtam neki,hogy én nem bírok itthon ülni,azért mert meleg van.Ők ilyenkor csak akkor mozdulnak ki ha muszáj...én meg is vesznék ha otthon kéne kuksolnom.Mondjuk Ők télen nagyon hidegben sem mennek,én akkor is viszem a babám.Többször voltunk már nyaralni is férjemmel,és a babám anyumnál volt addig.Ő meg még soha nem hagyta ott mamánál éjszakára a gyerkőcöt.Mi jövünk megyünk,csavargunk ,vásárolgatunk.Igaza volt,hogy ezt megkérdezte?

2012. jún. 20. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is kamu. :) Egyre durvábbak a kérdező kommentjei.

Még, hogy szoliba egy 7 hónapossal... :)))) Ezen jót röhögtem. Meg azon, hogy már többször volt nyaralni a férjével amióta megvan a baba. :)) A 7 hónap alatt...na ja.

2012. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
84%

Egyre több ilyen kérdés van...mármint "lesz.arjuk magasról a gyereket, hogy anyukának minden vágya kielégített legyen" jellegű kérdések. Ez már a ló túloldala...


Szeretném hinni, hogy kamu kérdés.


Mit akarsz kérdező elérni? Vagy hergelni akarsz valakit?


Amúgy ha véletlen igaz a kérdés, akkor kerüld el messziről a barátnődet, aki jogosan megszól, de csak azért, mert ő jobban fog járni, ha nem kell veled beszélgetnie. :)

2012. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
12%

jó neked, ha tudtok menni nyaralni. HA lehetőség van rá, szerintem a gyerek miatt nem kell lemondani róla, hiszen egy egész életed a gyermekedé, nem hiszem el, hogy bárki is zokon veszi, ha az egész - gyermekre szánt - életedből pár napot, hetet magadra is szánsz.


A kintlevéssel úgy vagyunk, hogy - habár házban lakunk, és a gyerekek sokat vannak kint az árnyékban ilyen melegben is, két éves fiamnak nem elég ez a hatás, ezért mi kimentünk kettesben tegnap a piacra. Nagyon élvezte, bár nagyon kifáradtunk, mire hazaértünk.

2012. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
74%
kamu volt sztem is.nem is reagál a kérdező...vagy lehet hogy csak épp a szolizik.
2012. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
85%
Na egy biztos, a plazaban nem fog leégni a baba, be sem kell kenned.. :D
2012. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:

Nem kamu:(....de ezek szerint valamit nagyon rosszul csinálok....

A szoliban a pultos csaj szokott rá vigyázni egyébként 6percig.Nem viszem be magammal.

2012. jún. 20. 21:55
 27/63 anonim ***** válasza:
84%

Jaaaj, és mi a francnak mész szoliba, amikor 38 fok van? És 7 hónap alatt hány nyár van ott ahol te laksz? Tudod mit? Jogosan szólt meg a barátnőd.

Amúgy tényleg minden nap van egy olyan kérdés, hogy ki a jó anya, aki 0-24-ig a gyerekkel van, vagy aki lepasszolja már 2 hetesen. Uncsiiiiiiii

2012. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
78%

és mit is csinál egy 12 hónapos baba, amíg te fodrászkodsz, meg szolizol? újságot olvas? na ne már....

nekem 2 éves elmúlt a kisfiam, de egyszer aludt a mamánál, este vittem, reggel hoztam, és eddig 3X aludt itt anyukám, mert bulizni voltam, de reggel ugyan úgy keltem a kicsivel, és ment tovább a napi rutin...


mindenesetre én sem gondolom, hogy egy 7 hónapossal kellene ilyen időben kujtorogni, pedig én is mászkálós vagyok, de ebben a melegben 5-kor viszem játszótérre, és 7-re itthon vagyunk. Az pedig, hogy egy hét hónapost otthon hagysz egy hétre, meg több napra, hát lelked rajta, én nem tudnám megtenni. én is ismerek ilyen párocskát, hát hadd ne mondjam, hogy mi a véleménye róluk minden gyerekesnek.....

2012. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos vannak "anyák", akiknek a saját igényei fontosabbak, mint a babáé. Én is ismerek egy ilyet, aki akkor, amikor már 3 hónapos volt a babája, 150 km-re járt hétvégente bulizni. Mindig kisminkelte magát, provokatívan öltözött, fiatal is volt. Nem is szoptatott. Azt se tudta, ki az apja a gyereknek, legalábbis úgy nézett ki. :( Szomorú, de ilyenek vannak.
2012. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
Most nem voltam szoliba....de ddig már többször,amikor vacak idő volt.Egyszer voltunk egy hétre,es vagy hháromszor,négyszer hosszú hétvégére..hívjuk akkor pihenésnak,nem nyaralásnak.
2012. jún. 20. 22:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!