Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen?! Abortusz? 5...

Mi legyen?! Abortusz? 5 hónapos a lányom és terhes vagyok ismét!

Figyelt kérdés

Tegnap ultrahang megállapította,hogy 6 hetes vagyok.2013 június 26-ra vagyok kiírva.A kislányom idén június 2-án született.1 év lenne a babák között.Nem szoptatok,és fog.gátló rendszeres szedése mellett lettem terhes.Nem tudom mi legyen.A korkülönbség nagyon kicsi lenne,segítségem semmi.Férjem reggel 9-től délután 5-ig dolgozik.6 óra mire hazaér.Anyósomék tőlünk 200 km-re.Az én szüleim még dolgoznak.Meg tudnék birkózni a feladattal,de iszonyat nehéz lenne.Anyagiak és a lakásunk alkalmas még egy babára.Az első terhességem nehéz volt/23.héten kinyílt a méhszájam,és 35.hétig kórházban feküdtem mozdulatlanul,36+5-re született/,bár a lányom idekint egy tündér.És ami még említésre méltó,hogy altatásos sürgősségi császárral született,16 óra színtiszta vajúdás után.Az orvosom azt mondta,hogy term.szülés kizárva,és a terhesség 37.hetén,kiveszik belőlem,mielőtt egy nagyobb jósló következtében szétválna a friss hegem.

Segítsetek!Esetleg példák ilyen kis korkülönbségre?


2012. nov. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Úgy döntöttünk megtartjuk.Nincs az a pénz,amiért én megölném a saját gyerekemet.Nem úgy alakult,ahogy terveztem,de mindent megteszek azért,hogy jó tesók legyenek a kislányommal,és hogy rendben menjenek a dolgok.Most már valamelyest tudok örülni is a dolognak,hiszen a baba csodálatos,sőt már a következőt tervezgetem:D Paráztam,parázok,de megoldottam már ennél komolyabb dolgokat is,és nem fog kifogni rajtam semmi,most így állok hozzá.Segített egy kicsit,hogy a férjem átkérte magát más beosztásba,így fél kilenctől dolgozik fél 5-ig,5-re már itthon van:)Anyukám pedig reggel 7-től fog dolgozni 11-ig,már csak 4 órában,így néha lesz segítségem.Juhééé:D
2012. nov. 4. 20:28
 52/89 anonim ***** válasza:
Szia! örülök hogy így döntöttél és látod máris alakulnak a dolgok, kívánom hogy ez egy könnyű terhesség legyen:-) És akkor már lehet írni h boldog babavárást:-)
2012. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy így döntöttetek! Meglátod, nem fogod megbánni! Sok boldogságot, jó egészséget!
2012. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök Nektek! Biztosan menni fog minden, nagyon sok boldogságot, és problémamentes babavárást kívánok!!!
2012. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
örülök hogy lesz segitséged és megtartotad a babát.
2012. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
Gratulálooooooooooook!Jó egészséget kívánok :))
2012. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
szívböl gratulálok, jó babavárást :)
2012. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!
2012. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy új hozzászóló vagyok és örülök, hogy megtartod a babád! Biztos nehéz lesz egy ideig, de utána biztos jól ellesznek együtt a kis tesók :)! Bár most nagyon megijedtem, mert nekem 3 és fél hónapos a kislányom, nemrég kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, már nem szoptatok, és félek, hogy terhes leszek, őrület, hogy még védekezés mellett is babás lesz valaki! Nekünk sem az anyagiak, sem a hely nem engedne meg még egy babát! Te mit szedtél, ne haragudj, hogy megkérdezem!
2012. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon örülök én is!

Sok egészséget, örömöt,kitartást kívánok nektek! :D

2012. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!