Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen?! Abortusz? 5...

Mi legyen?! Abortusz? 5 hónapos a lányom és terhes vagyok ismét!

Figyelt kérdés

Tegnap ultrahang megállapította,hogy 6 hetes vagyok.2013 június 26-ra vagyok kiírva.A kislányom idén június 2-án született.1 év lenne a babák között.Nem szoptatok,és fog.gátló rendszeres szedése mellett lettem terhes.Nem tudom mi legyen.A korkülönbség nagyon kicsi lenne,segítségem semmi.Férjem reggel 9-től délután 5-ig dolgozik.6 óra mire hazaér.Anyósomék tőlünk 200 km-re.Az én szüleim még dolgoznak.Meg tudnék birkózni a feladattal,de iszonyat nehéz lenne.Anyagiak és a lakásunk alkalmas még egy babára.Az első terhességem nehéz volt/23.héten kinyílt a méhszájam,és 35.hétig kórházban feküdtem mozdulatlanul,36+5-re született/,bár a lányom idekint egy tündér.És ami még említésre méltó,hogy altatásos sürgősségi császárral született,16 óra színtiszta vajúdás után.Az orvosom azt mondta,hogy term.szülés kizárva,és a terhesség 37.hetén,kiveszik belőlem,mielőtt egy nagyobb jósló következtében szétválna a friss hegem.

Segítsetek!Esetleg példák ilyen kis korkülönbségre?


2012. nov. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:

Igen-igen:)Most töltjük a harminckettedik hetet,Noémi babával,és Dórikám meg lassan 1 éves!Hihetetlen,hogy repül az idő!Nagyon-nagyon várjuk,örülök,hogy így alakul.Azért jó,hogy van segítségem.A pocakom sokkal nagyobb,mint az első terhesség alatt,de egyelőre jól viselem,semmi probléma nincsen,és a császáros hegem is jó állapotban van,de nem sok esély van a hüvelyi szülésre,na meg nem is kockáztatnék,de ezt az idő úgyis eldönti.

Köszi az érdeklődést!Majd írok még a vége felé!

2013. ápr. 29. 20:37
 72/89 anonim ***** válasza:
Most bukkantam rá a kérdésedre,és reménykedtem,hogyha a végére kattintok,azt látom,h megtartottad! És igeen! Gratulálok! :)))
2013. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
Mikor születik a baba? MInden jót nektek!!
2013. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:

Jajj de izgalmas. :) Nem sokára meg lesz a pici én meg téged augusztusban foglak követni. :)

Császárral fogsz szülni megint ha nem vagyok túl indiszkrét.

2013. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést,jól esik.

Elvileg egy hónap múlva kell születnie az én kis Noémimnek,már nagyon várjuk.A pocakom nagy,de nem híztam túl sokat (10 kg eddig),nem vizesedem szerencsére,úgyhogy így egész jól viselem.Nemsokára itt van Dórim első szülinapja,úgyhogy arra készülünk gőzerővel,nagy családi banzáj lesz.Mondtam már,hogy az első babánál végigszenvedtem a terhességet,ez most egészen másképp alakult,igazán tudtam élvezni,Dórival 3 hónapot kórházban voltam.A hegem szép állapotban van,de nagyon kell rá figyelni,szerdától két naponta kell menjek,hogy megnézzék.Valószínű programozott császár lesz,de az időpontot még nem tűzte ki a dokim,majd szerdán beszéljük meg,hogy legyen.A súlybecslések szerint 2550 gramm.Már minden készen áll,azért pár dolgot beújítottunk,kiságy ilyesmik kellettek.Dórika már jár,fedezi fel a világot.

Majd írok nektek ha megszületett a kis tündérkém!

Minden kismamának könnyű szülést kívánók,az anyukáknak pedig jó babázást!

2013. máj. 25. 08:17
 76/89 anonim ***** válasza:
De jóó!! Örülök Nektek! Nekem lett két pozitív tesztem,úgy néz ki,h babát várok! Első lesz! Jún.4 én megyek dokihoz,alig várom! :))) 74-es voltam
2013. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
nem 74-es voltam, hanem 72-es. Elírtam bocsii :)))
2013. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot kérdezőnek is, és az utolsó válaszolónak is. Jó babázást :)
2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:

Szia!Most találkoztam a kérdéseddel! Már elvileg a kiirás szerint megérkezett a kis Noémi:) Jó babázást és sok sikert! Dórinak meg boldog szülinapot!:)

(MJ: volt osztálytársam és a tesója közt napra pontosan 1 év van.Egyik 84 jan 1,másik 85 jan 1.) S mind a kettő osztálytársam volt:)

2013. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
Tényleg mi újság veletek?
2013. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!