Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelkiismeret furdalásom van...

Lelkiismeret furdalásom van amiért nem játszom a kislányommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom tíz hónapos. Èn egésznap főzök, mosok, csinálom a dolgom nem érek rá vele játszani. Próbáltam már, hogy amikor alszik akkor főzök stb, de kb fél órákat alszik. Ti voltatok már így?
2016. okt. 24. 19:12
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Akkor mégis ki csinálja meg a házimunkát?? Nálunk ez az asszony dolga.
2016. okt. 24. 20:01
 12/45 anonim ***** válasza:
71%

Akkor csináld a dógod, asszony és pofi be!

Csak akkor nyisd ki, ha a zurad egy kis leápolásra vágyik! ;)

2016. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
66%

Hatamas kertesben lakunk veteményessel de így is jut idő játszani.

Akarni kell.

Nem patikában lakunk.

Nem mosok seprek fel naponta,nem portörlök hetente.

Vasalni csak amit muszáj.

Amine lehet bevonom. Ma répát ástam,jött velem,pakolta a ládába,közben énelekeltem neki. Csupa sár lett igaz ,most tanul járni,de van mosógép,élvezte. Ez is játék.

Szedjük a diót együtt van neki is kis kalapácsa,üti ő is. Mondókázok neki közben.

Mosógép elmos egyedül.

Van kutya macska,de nagy telek,nem vesznek el időt,kaját kell nekik adni meg tiszta almot.

Főzök heti 3x,amikor alszik. Ha fél órát akkor folytatom a délutáni alvásnál.

Ird pár napig mire megy el napkozben az isőd

2016. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
82%

"

Akkor mégis ki csinálja meg a házimunkát?? Nálunk ez az asszony dolga"


??? Miért? A férjed tán nem lakik ott veletek,hogy csak egyedül neked kell ezeket csinálni? Neki nincs szennyese? Nem szokott mosatlant csinálni??

Asszony dolga...

Ezt itt bsztad el,aranyom! A gyerek ellátás is kizárólag a te dolgod?? A gyerek apjának nincs gyereke??


Tudod nálam hogy néz ki a ház?? Inkább nem írom le! De nem is "buzulok" egész nap a házimunkával,mert dolgozom,aztán ovi után itthon játszunk,este elpakolunk (igen,a férjem is pakol,mosogat,ha kell főz).

2016. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
95%
Lelkiismeret furdalásom van amiért nem játszom a kislányommal. Mit tegyek? - Pl.játszhatnál vele???
2016. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
79%

Sosincs kupi vagy kosz nálunk, mert szeretem a rendet és tisztaságot, de nem értem, hogyan nem jut idő másra a háztartás mellett. Egyértelmű, hogy nem tudod ésszerűen szervezni a teendőidet.

Hadd találjam ki: a gyerek előtt nem éltél önállóan és talán még nem is dolgoztál?

2016. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
88%

Csak a lányodat sajnálom. Két okból.

1) Nincs anyja, csak egy háztartási robot.

2) Ő is ebben a kőkorszaki szellemben fog felnevelkedni, miszerint az asszony neve k.ss, helye a konyhában, továbbtanulni minek... Gondolom, ha lesz öccse, az ő hátsaja is ki lesz nyalva, a lányodból pedig cseléd2 lesz.

2016. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
90%
én is sajnálom a gyermeket.
2016. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
72%
ezek az idők nem jönnek vissza, pillanatok alatt felnő és nagyon fogod sajnálni hogy m voltál vele. a lelkiismeretfurdalás teljesen jogos, legyen is...végezd altatás után a házimunkát vagy vond be őt is. ird le egy napod hogy telik pontrol pontra hátha tudol segíteni az ütemezésben
2016. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
90%
Hogyan lehet egy házban minden nap 12 óra házimunka? Kastélyban laktok? Kényszeres takarító vagy? Egy hadseregnek főzöl? Vagy mit csinálsz minden nap? Írd le a napjaidat, mert ez a hihetetlen kategória nekem.
2016. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!