Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelkiismeret furdalásom van...

Lelkiismeret furdalásom van amiért nem játszom a kislányommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom tíz hónapos. Èn egésznap főzök, mosok, csinálom a dolgom nem érek rá vele játszani. Próbáltam már, hogy amikor alszik akkor főzök stb, de kb fél órákat alszik. Ti voltatok már így?
2016. okt. 24. 19:12
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Reggel hatkor ő kelt (velünk alszik egy ágyban). Lemegyünk a konyhába, berakom a babakocsiba, amig iszom a kávét ő játszik. Àtöltöztetem, adok neki enni. Utána mosogatok, felkészítem az ebédet, addigra elálmosodik, elaltatom. Amíg alszik felmosok (hogy tudjon a földön mászni) beteszem a mosnivalót. Kb fél óra alvás után felkel, ismét megetetem. Ő a földön játszik én közben főzök (krumplit hámozok ilyesmik) teregetek stb. Mire végzek ő megint álmos lesz, elaltatom.

Mindig akad valami tennivalóm....

Este hatkor fürdetem, megetetem, kb fél kilenkor alszik el, én addigra hulla vagyok. :)

2016. okt. 24. 21:40
 22/45 A kérdező kommentje:
Jah, és kétszintes házban lakunk.
2016. okt. 24. 21:41
 23/45 anonim ***** válasza:
82%

Par, max. 10-15 perces tennivalok ezek.


Sokat setaltok, hogy ennyire faradt vagy? Kerted van? Allatok?

2016. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
73%

2x főzöl?

Gyakorlat: Nem kell minden nap felmosni, ha nincs időd, ne hámozz 2kg krumplit, főzz fagyasztott franciasalit. Főzz 2 napra. Èn a főzèst letudom 30 perc alatt. A párom mosogat.

Èn a fiam alvásidejèből max 20 percet töltök aktívan(felmosás, zöldsèghámozás, terigetès), de azt sem minden nap.

Ès mondhatom rend van, ès viszonylagos tisztaság a 1,5 èves fiam mellet, aki pakol, kiborít, szèttèp stb.

2016. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Èjszakánként óránként ébred és reggel hatkor már fent van.

Sétálni nem nagyon van időnk, heti kétszer ha megyünk a sógornőmékhez.

Párom szeszélyes, nem lehetek trehány.

2016. okt. 24. 21:50
 26/45 A kérdező kommentje:
24# Pl: egy gulyásleves nem fél óra alatt fő meg és nem lehet egyszerre mindent (krumpli, tészta) már az elején beletenni.
2016. okt. 24. 21:53
 27/45 anonim ***** válasza:
81%
Lassan csinálsz mindent, ennyi. A férjem is ilyen típus, ő egész nap meg nem áll, mégis alig van készen éppen mindenndl, alig van ideje bármire. Nála egy reggeli kávé, gyerek reggelizetetés, öltöztetés 2 óra, nálam maximum fél óra. Nála egy gulyás megfőzése kereken egy egész délután, úgy hogy közben nem csinál mást, én fele annyi idő alatr végzek és közben bepakolok es kiteregetek két adag ruhát és jazszom a gyerekkel. Én felmosom az egész házat maximum negyed óra alatt, neki egy órás művelet. Egyszerűen szeret szöszmötölni, tökörészni. Valószínűleg te is ilyen vagy. Ha szorítana az idő, menne minden fele annyi idő alatt is.
2016. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, fontosabb lenne setalni a babaddal, mint felve a ferjedtol egesz nap a kedve szerint fozocskezni...

Napi egy seta beleferne az idodbe!

2016. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
92%
Ha még friss levegőre sem viszed, ne csodálkozz, hogy aludni sem tud egy jót a gyerek. Félsz a férjedtől? Több fronton is problémát érzek.
2016. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
88%

:-D

Jézus,te félsz a saját férjedtől vagy mi ez a nem lehetsz trehány duma??

Jól becsicskultál!

2016. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!