Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Figyelt kérdés

Maradt valaki egyedül egy 1 évessel? Apuka azt mondta, jövő hónapban menjünk el, mert ő nem boldog.

Ki hogy bírta egyedül? Szüleimre sajnos nem számíthatok.


2019. jan. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
Nem csúszott be. 3 éve voltunk már együtt, terveztük. Párom jobban szerette volna, mint én.
2019. jan. 7. 17:53
 72/76 A kérdező kommentje:

Én úgy látom, engem és a párom is teljesen megbillentett a gyerek érkezése. Segítségünk az semmi. Kettőnkre semmi időnk. Szerintem ez is lehet a baj. Mondta megbánta amit mondott, mert már ő sem fiatal ( 44),( nincs apakomplexusom mielőtt valaki ezzel jönne nekem)és nem más pénzére vagy házára pályázom, ez a ház úgyis a kicsié lesz.

Szóval, akik meg olyanokat írtak hogy hogy nincs házam? Hát úgy, hogy mivel akár olyan áron, hogy inkább nem ettem, csak el tudjak menni vizsgázni, el lehet képzelni mennyi pénzem volt. A projektmunkákat szerettem, de sokáig éltem albérletben és 10 milliókat nem tudtam félretenni. Ezért nem kell elmondani az embert minden felelőtlennek és sz... embernek, már elnézést a kifejezésért.

Nagyon nagy dolog, hogy van valakinek saját háza vagy lakása. Sajnos sok embernek nincs ilyen lehetősége. Folyamatosan figyelem ezt az oldalt (amikor persze tudom) és más kérdésnél is láttam ilyen stílusú mocskolódást.

2019. jan. 7. 18:02
 73/76 érdekel0 ***** válasza:
24%

Nincs annyi ujjam,mint ahàny apukàt làttam ên már lelèpni,mert túl nagy meló,sok kötöttsèg egy kisgyerek.

Sokan mondjàk,de tènyleg oktatni kène,hogyan èljük túl,ne adj Isten êlvezzük is a nehéz korszakokat.

2019. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 A kérdező kommentje:

Az biztos. Senki sem mondja mennyire nehéz. Hiába van pl pedagógus végzettségem is, nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz. Pedig ilyenkor kellene legjobban összetartani. Én nagyon sok olyat is hallottam, hogy 5 évnél több évig tartó kapcsolatok mennek tönkre a gyermek érkezése után.

Mi sem gondoltuk, hogy ennyire nehéz lesz segítség nélkül.

2019. jan. 7. 18:10
 75/76 anonim ***** válasza:
83%
De miért írtad hogy úgysem fizet gyerektartàst?? De fog.. mert a bíróság kötelezni fogja..
2019. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
50%

ne haragudj, de ez tök kamunak néz ki.

Fényezed magad, hogy okos vagy, egyetem, dolgozás, tervezett gyerek és itt vagy összetörve egy pici babával és a pasi ki akar dobni és semmid nincs. Nem akarsz ügyvédhez menni, és csak sírni tudsz, de csomó időd van gyakorizni


Nem áll össze a kép, itt semmi sem logikus. Ha tényleg az vagy aminek mondod magad, akkor emeld fel a fenekedet, fogd a gyerekedet és ereszd el a poklot! Az állam, a bíróság, MINDENKI a te oldaladat fogja fogni, bármit is csinálsz, ehhez csak ki kell nyitnod a szádat és annyi pénzt fogsz leakasztani a pasiról, hogy őt fogják kidobni a saját házából.

2019. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!