Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Figyelt kérdés

Maradt valaki egyedül egy 1 évessel? Apuka azt mondta, jövő hónapban menjünk el, mert ő nem boldog.

Ki hogy bírta egyedül? Szüleimre sajnos nem számíthatok.


2019. jan. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos barmit irunk es barhogyan segitenenk o csak kifogasokat keres es a vege az lesz hogy a nevelointezet fogja felnevelni a gyermeket o meg isten tudja hova kerul. Egy anyanak ezekkel a lehetosegekkel tisztaban kell lennie hogy mit tud tenni egy ilyen helyzetben.
2019. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
13%
Otthagynám a gyereket, baccon egyedül vele.
2019. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, fogd már fel, hogy ANYA VAGY! Az a gyerek tőled függ! Ha te nem találsz helyet, ahol élhettek, akkor kint fog megfagyni az utcán! Ha nem keresel rendes munkát, nem mész a bíróságra a gyt miatt, akkor éhen fog halni. Ezeket te felfogod? Azt, hogy neked kell megteremtened a gyereked jövőjét? Hogy nem fogja ezt senki megcsinálni helyetted?


29 éves vagy. Oké, az utóbbi másfél-2 évben otthon voltál, terhesség, gyerek miatt. De előtte mit csináltál? Hogy nem volt olyan munkád, ahová most visszamehetnél? Vagy olyan végzettséged, nyelvtudásod, hogy mondjuk legyen egy 6-8 órás melód, és még tudj otthon vállalni mondjuk fordítást, vagy hébe-hóba tolmácsolást? Odaszültél más házába, a nagy semmire, ez az igazság, valljuk be.

2019. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
62%
Azt írta, hogy több diplomás, és inkább nem evett, csakhogy eljusson az órakra, mert a szülei nem támogatták a továbbtanulásban sem.
2019. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
16%
Ha több diplomája van, akkor viszont nem értem, hogy miért nincs biztos munkahelye, félretett pénze, vagy hogy lehetett annyi esze, hogy bármiféle biztosíték/biztos háttér nélkül gyereket szült valakinek.
2019. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
14%
Tobb diplomas es nincs allando munkahely vagy lehetoseg ahova mehetne? Es ennyire tudatlan, es ennyire nem tudja merlegelni hogy o egy edesanya aki felelosseggel tartozik a gyermekeert, ha tobb diplomas lenne szorult volna bele annyi esz hogy nem mas hazaba szul a semmire, gyedre sem jogosult max gyes es a csaladi amivel kitorolhetni. Neki szakmaja nincs nem hogy diplomaja!! Most mar probalgatna menteni magat azert irkal uzeneteket, betort a feje es kesz.
2019. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Képzeld folyamatosan dolgoztam baba előtt is. Van gyermeked?

Akkor is prohektmunkak voltak sajnos és vissza nem mehettem, mert lejárt a projekt.

2019. jan. 6. 19:39
 28/76 anonim ***** válasza:
8%
Már megint a kifogás. "vissza nem.mehettem, mert lejárt a projekt." Mert nem a te hibád igaz, hogy nem tudtál akkor sem és most sem olyan munkát keresni, ami normalis, hosszútávú, határozatlan? Dehogyisnem, csakis a tiéd.
2019. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
24%
Igen, Kérdező, van gyerekem. Kettő is. Sőt, mondok jobbat, egyedül maradtam velük, amikor a nagy 5, a kicsi pedig 3 volt. Szóval nekem nem kell magyarázni, mennyire szörnyű egy válás kisgyerekekkel.
2019. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy beletek akik elvileg nők és édesanyák ennyi rosszindulat szorul. A hasznos válaszokat köszönöm.
2019. jan. 6. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!