Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Figyelt kérdés

Maradt valaki egyedül egy 1 évessel? Apuka azt mondta, jövő hónapban menjünk el, mert ő nem boldog.

Ki hogy bírta egyedül? Szüleimre sajnos nem számíthatok.


2019. jan. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
21%

Ennyire nem jó semmire egyik diploma se?

Mit tanultál? Miben van tapasztalatod?

Most mit dolgozol? Nem lesz belőle referenciád új munkára? Nem tudsz kapcsolatot építeni, menet közben új meló után nézni? Értesz ezen kívül valamihez? (Én pl. hobbi szinten magamnak csináltam a körmöm, de már csináltam egy okj-t, van pár fix vendégem, és mesefigurákat festek gyerekszobákba.)

Neked most öcskös jó gyed-et kéne kapnod, és mellette fizetést a munkádért, plusz a csp, gyerektartás, és az adókedvezmény. Nem lehetne probléma kivenni egy kis szobát vagy albérletet.

Valami itt piszkosul fèlresiklott az életedben.

2019. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
15%
Ne haragudj, de ha te azt, hogy felnyitották a szemed, rosszindulatnak nevezed, akkor tényleg naiv és buta vagy. De akkor ha kaptál hasznos tanácsot, elárulod, hogy hogyan tovább?
2019. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
62%
Olvasom a sok kommentet. Es h itt mekkora bunkok vannak. A sok negativ sugarzik. Mintha ezt elveznetek.....
2019. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
82%
Ó te jó ég, mennyi rosszindulat. Nagyon sajnálom ez borzasztó lehet! Én a munka részét is értem, vannak helyek meg szakterüreletek ahol sajnos ez a jellemző, nekem sem lesz hova visszamennem mert lejárt. Ja, és doktori végzettséggel. Ezt csak a sok beszűkült idiótának írom. Össze fogod szedni magad mert az élet rákényszerít, és minden rendben lesz. A bölcsivel sem lesz gond, egyedülállók gyerekei elsőbbséget élveznek. Csak tényleg állj ki a jogaidért! Kitartás! És nem maradsz örökké egyedülálló, csak addig kell átvészelni egyedül amíg újra találsz valakit (ezúttal jobban fog sikerülni).
2019. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
10%

Kerdezo nekem is van gyermekem, de egyedul is a sajat labamon tudnek allni mert en nem a parom nyakara es penzere szultem.

Mar megint csak a kifogasokat keresed, ha tobb diplomas vagy akkor tudnal normalis munkat vallalni/talalni, egy bolti eladonak nem nehez elhelyezkedni ha mas nincs a gyermekedert mindent el kellene vallalnod. Nem rosszindulatbol mondta senki neked de igazuk van! Keress ugyvedet,munkat es legalabb egy garzont. Ne azt vard hogy sajnaljunk mert azzal nem jutsz elorebb. Es az hogy irogatsz privat uzeneteket arra utal hogy ott is a magad igazat akarod. Mi leirtuk mik az opcioid erre te vagy felhaborodva. Igen rossz korulmenyek kozott maradtal a kisgyermekeddel de tenyleg akkor kell gyerneket vallalni amikor az anyja is fel tudja nevelni ha minden kotel szakad. Nem kell minsent veresen komolyan venni csak fogadd el a tenyeket mast nem tudsz megoldod, mar anya vagy es biztos a gyermeked az elso, rohadt nehez lesz de menni fog mert muszaly.

2019. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
10%
34-es. Senki nem kerdezett teged, ez van ha olyan munkat valaszt valaki ami csak ideiglenes. Hatarozatlan munkahelyre kell menni nem olyanra kell gyermeket szulni ahol csak egy evig van szerzodesed vagy addig sem. Orvosi... Igen persze.
2019. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Na végre! Egyetemi vegzettsegem van és kutatási projektekben dolgoztam. Volt egy két éves és kettő kilenc hónapos szerződésem. Volt felretett pénzem , de azt a babának gyűjtöttem. Én nem azt kérdeztem s vártam a sok valaszadotol, hogy a fejemhez vágják , hogy anya vagyok és nem kell kiabálni velem. Amit egyik válaszironak írtam privátban, az is igaz volt. A szüleim most is tesznek rám és a kicsire nagy ívben. Én azt kérdeztem, aki volt hasonló helyzetben , hogy oldotta meg. Ha már ennyire kérdeztétek: most az egészségügyben dolgozom szociális munkatarskent. A másik diplomám az oktatással kapcsolatos, ezért is dolgoztam a projektekben. Sajnos ezek lejartak, nem voltak újak és ezért nem sikerült oda visszamennem dolgozni megkezdett doktori tanulmányokkal. Örülök hogy írt végre egy olyan valaszado is, aki tényleg értik miről beszélek. A gyerekem már varolistara tetettem bölcsőde ügyben. Aki a háttérrel jött: senki ne kerüljön ilyen helyzetbe, hogy semmi szülő háttere nincs.
2019. jan. 6. 21:33
 38/76 A kérdező kommentje:
Akinek van dr címe az nem feltétlenül orvos, gyógyszerész vagy jogász. Vannak doktori iskolák adott tudomanyagakban :)
2019. jan. 6. 21:36
 39/76 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos az egyetlen hibam hogy teljesen at tudom erezni es megerteni min mesz at. De mindig van kiut. Valoban rosszul valasztottal a pasit illetoen de ha mar igy alakult hagyd a fenebe o nem apanak valo es allj talpra. Keresel valami munkat amibol legalabb a megelhetesetek meg van aztan valami garzon vagy alberlet, a jogaidert allj ki ami a gyerektartast jelenti mert az is plusz penz. Valahogy el leszel.

Szuleid miert olyanok veled? Ha szabad kerdezni.. csak nem a pasi miatt?

Esetleg mas rokon vagy barat nem fogadna be?

2019. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
18%
Csak halkan megsugom. Ha velem csinalta volna ezt pici babaval hogy en koltozzek el a gyermekkel szerintem akkora pofont kapna hogy a nevet is elfelejtene. Nem megoldas a problemara de nem tudnam annyiban hagyni.
2019. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!