Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Figyelt kérdés

Maradt valaki egyedül egy 1 évessel? Apuka azt mondta, jövő hónapban menjünk el, mert ő nem boldog.

Ki hogy bírta egyedül? Szüleimre sajnos nem számíthatok.


2019. jan. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
44%
36: nem félek hogy munka nélkül maradok. Egyébként sem terveztem 40 évig egy helyen maradni, és sokkal jobb lehetőségeim lesznek mint mondjuk egy pénztárosnak, aki kitörölheti a határozatlan idejű szerződésével, mert örökké csak egy pénztáros marad. És a kérdezőt sem féltem, te viszont nagyon tudatlan vagy, fogalmad sincs mit jelent a doktori fokozat.
2019. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

A szüleim sajnos ilyenek. Ők soha nem akarták, hogy tanuljak. Ez van. Ezen valamennyire tullendultem, mert nem tudok mást csinálni. Ilyen alapon soha sem vállalom a babát mert nincs szülői hatterem? Én most igyekszem tartalakolni. Nem vagyok egy olyan típus, aki cica baba

. Jó nekem az igényes turkálós ruha is. Most töltötte be a kicsi az egy évet és a szüleim fel sem köszöntötték. Nem a párom miatt ilyenek, hanem alapból.

2019. jan. 6. 21:51
 43/76 anonim ***** válasza:
8%

Igazabol te vagy a tudatlan dragam, mibol szurted le hogy nem tudom mi az ? Na ez az! Sehonnan csak hebegsz habogsz mint a kiskacsa.

Attol mert valakinek hataeozatlan ideju a szerzodese az nem azt jelenti hogy orokke abban a munkaban kell punnyadnia te eszes, hanem nem kell azon fosnia hogy 2 het mulva lejar jaj hova mehetnek. De ha neked az jobb akkor oke aldasom rad :D

2019. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
13%
Ja vissza terve a tudatlan fejedhez, a bolti munka csak egy pelda volt nem kell halal komolyan venni de szerintem ahhoz hogy eltsrtsa magat a kerdezo es a babajat kell valami melo, es nem egy eves gyermekkel a nyakan jo ha egy boltba felveszik kepzeld.
2019. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
0%
Nem kerdezo, nem amiatt ne vallalj gyermeket mert nem vagy joban a szuleiddel. Ezek tenyek mar megvan a gyermek akit etetned ruhaznod kell es talpra allnod, hidd el nehez de belejossz, rengeteg no van sajnos veled egy cipoben. Az egy jo pont hogy nem vagy plazas cica baba es nincsenek nagy igenyeid.
2019. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:
Hadabol vannak a legszebb cuccaim. Sose volt műköröm se. Egyedül a kozmetikus amire két havonta áldoznek. Hajam magam csinálom így arra sem kell költeni. Egyszer szeretnék kocsit venni, de az nem most lesz. Párom jól keresztül húzta a számításaim.
2019. jan. 6. 22:00
 47/76 anonim ***** válasza:
79%
"Kell valami meló". Igen, te vagy a tipikus melós. A kérdező nem az. Én sem. Munkahelyünk van. Kicsit más a színvonal és az értelem.
2019. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
9%

47: Ja, teljesen más a színvonal.

Nekem 29 évesen saját lakásom volt, onnan tettem ki a férjem mikor váltunk.

A kérdező meg "több" diplomával annyit tud felmutatni, hogy utcára teszi a gyerekével a pasija, és ha ku.rva nagy mákja van, akkor nem veszi el tőle a gyámügy, hogy nevelőszülők gondoskodjanak róla, amíg az anyja összekaparja magát egy hajléktalan szállón.

Esetleg lengesse a boltban a diplomáját, hátha ingyen kapja a kenyeret.

De mondjuk egy GYED-re már nem jogosult.

Na jó, hagyjuk.

Ahogy elnézem, ő itt a legokosabb, hát oldja meg egyedül.

2019. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
80%
Hajléktalan szálló, meg gyámügy. Persze. Eltemetni nem akarod mindjárt? Igazán kedves és építő jellegűek a hozzászólásaid, nem csoda hogy elvált vagy. Mellesleg jár a gyed határozott idejű szerződésre is (nyilván a szülés időpontjától függően).
2019. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, mert szerinted mégis hová megy majd egy kisbabával bármiféle biztos bevétel és anyagi háttér nélkül? Vagy miből fizeti ki így rögtön egy albérlet bérleti díját, plusz a 2-3 havi kauciót? Arról már ne is beszéljünk, hogy nagyon kevesen adnak ki albérletet egyedülálló, kisbabás anyukának, akinek nincs is biztos jövedelme...
2019. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!