Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Figyelt kérdés

Maradt valaki egyedül egy 1 évessel? Apuka azt mondta, jövő hónapban menjünk el, mert ő nem boldog.

Ki hogy bírta egyedül? Szüleimre sajnos nem számíthatok.


2019. jan. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
78%
Ha most èppen nincs megfelelő munkája akkor keres. És fog találni. De te azon élvezkedsz ha szerinted valaki szenved. Egyébként meg nem fogja kirakni a párja az utcára, ha kell akkor vár még hónapokat.
2019. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
29%

De nagy jós vagy te. "Majd talál munkát", "nem fogja kirakni a párja"... És ha nem talál jobb munkát, a """párja""" meg közli hónap végén, hogy lehet menni, mert talált helyette mást? Akkor mit csinál?


Nem élvezkedek semmin, de valljuk be, nem lehet egy észlény a Kérdező, hogy 29 évesen itt tart. Elhiszem, nehéz élete volt, nem volt biztos családi háttér, de közel 30 évesen, egy gyerekkel az oldalán nem viselkedhet így. Átmentem azon, amin ő, csak két gyerekkel, 28 évesen. Mégis felálltam, és megoldottam. Bár igaz, hogy nekem volt házam, autóm, félretett pénzem és munkám, mert úgy vállaltam gyereket, hogy fel voltam arra is készülve, hogy esetleg a férjemmel történik valami.

2019. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Le a kalappal! De nem kell engem bántani.
2019. jan. 6. 22:44
 54/76 A kérdező kommentje:
Sajnos aki idejon kérdezni azt szetszedik.
2019. jan. 6. 22:45
 55/76 anonim ***** válasza:
29%

49: Rossz hírem van, újra házas vagyok. Na most mi lesz? 😳😱

Lehet simogatni a kérdező buksiját, hogy nem lesz semmi baj, majd megoldódik minden magától. És az segíteni fog rajta? Hát nem nagyon.

Tudod, van az a mondás, hogy valahányszor jól se.ggbe rúgnak, egy lépéssel előbbre jutsz.

Ideje, hogy a kedves kérdező realizálja, mik a lehetőségei, és mekkora a baj.

Ő írta, hogy a 300 bevétele se lesz meg. Bocs, de ebből nem az jön le, hogy annyira jól áll anyagilag.

Azt se mondhatom, hogy talpraesett, ha kiteheti a pasija, és nem fizet gyerektartást, mert "Nem boldog".

100%, hogy másik nője van, és össze fog vele költözni, ahhoz pedig a kérdező útban van...

Vagy a felét se mondta el, hogy miért dobta ki. Ez nem úgy megy, hogy nem vagyok boldog, és akkor sz.arok rád és a gyerekre, tak.arodjatok.

2019. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam én:


[link]


"Megint más a helyzet, ha az élettársi kapcsolatból kiskorú gyermek születik. A bíróság ebben az esetben elrendelheti a lakás osztott használatát még akkor is, ha a lakás kizárólag József tulajdonában van, és ha a lakás erre alkalmas. Sőt, kivételes esetekben még akár úgy is dönthet, hogy Józsefnek kell elköltöznie, és a gyerek felügyeleti jogát gyakorló Sára maradhat a lakásban, amelyben addig együtt éltek. Erre azonban csak akkor kerülhet sor, ha az életközösség legalább egy évig fennállt, és az élettársak kapcsolatából származó kiskorú gyermek lakhatásának biztosítása érdekében ez indokolt. Ebben az esetben a lakásban maradó Sárát a bérlő jogállása illeti meg azzal, hogy lakáshasználati joga rendes felmondással csak úgy szüntethető meg, ha József megfelelő cserelakást ajánl fel Sára és a gyermek részére."


Szóval nem lehet csak úgy utcára tenni, akkor mész el, ha kivesz neked egy megfelelő albérletet, kifizeti a kauciót és minimum egy havi bérleti díjat.

2019. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
5%
Csodás, éljen egy olyan könyöradományból, amit egy olyan férfinak köszönhet, aki azt kényszerből adta. Arcon is köpném magam, ha attól függenék, aki amúgy nem szeret, nem boldog már velem ésha tehetné, soha többet nem látna.
2019. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:
Jól van kedves utolsó válaszoló! Mindenki tudja , hogy szuper vagy. Köszönjük. Többet nem kell a másikba rugdosnod. Orulj magadnak és amid van. Baromira nem tudsz rólam semmit , mégis kígyót békát kiabálsz rám. Szerintem ezt itt fejezd be. Tudomásul vettem , hogy szerinted egy nagy nulla vagyok. Nem kell az én fejem simogatni , de nem hittem volna hogy olyanokba, mint te akik ugyanezt atelik ennyi rosszindulat szorul.
2019. jan. 7. 06:38
 59/76 A kérdező kommentje:
Sok valaszado látom,megmondta a tutit. Egyébként nem ártól fogják elvenni a gyereket aki albérletben el vele, hanem akik veszélyeztetik és elhanyagolja. Csak azért nem fogom magam a wc n lehuzni , mert csak nettó 260 a bevételem eleinte, es nem 300. Némelyik válasz nem állt messze a tragasaktol. Az, hogy nekem nincs lakásom nem kell azonnal a torkomnak jönni.
2019. jan. 7. 06:46
 60/76 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Miért gondolod úgy hogy "párod" nem fog gyerektartást fizetni? Tudom sok pasi nem akar fizetni és próbálja elintézni hogy ne is legyen miből de mivel a "párodnak" van lakása simán ráterhelik a gyerektartást!
2019. jan. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!