Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Figyelt kérdés

Maradt valaki egyedül egy 1 évessel? Apuka azt mondta, jövő hónapban menjünk el, mert ő nem boldog.

Ki hogy bírta egyedül? Szüleimre sajnos nem számíthatok.


2019. jan. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
68%

Hihetetlen ez az oldal, szokás szerint a sok lelkisérülttel. Ti most komolyan azon élvezkedtek ha a másiknak rossz? Jó érzés pluszba belerúgni?

Volt talán 1 komment, ami hasznos volt a többi csak gyűlölködő fröcsögés.

A legkönnyebb egy puha meleg fotelból megmondani a tutit a másiknak, hogy mit kéne csinálnia.

Igen elcseszte, nem kellett volna más lakásába beleszülni, igen más munkából kellett volna szülési szabadságra menni, de most komolyan ha így szétszeditek akkor változik valami? Már nem, ugyanis ez már megtörtént. És elég primitív dolog valakit végzettség nélküli senkinek jellemezni csak azért, mert ilyen helyzetbe került. Gusztustalanok vagytok mind a hiperszuper tökéletes életetekkel. Igaz itt van olyan nagyokos akinek a doktori fokozat= orvosi, na de sebaj, ti mind zsenik vagytok. Anyám.


Kérdező rohadt nehéz lesz, mert ha neked kell menni, akkor gyerekkel egyedülállóként nem lesz egy álom albérletet keresni, és a gyerek bölcsibe bevitelét hazahozatalát is nehezebb megoldani mint ha ketten lennétek.

Én a helyedben keresnék egy részmunkaidős állás az utóbbi miatt, vagy ha mákod van olyan teljes állásút ami a bölcsi közelében van. Albérletből meg próbálj kezdetben egy egy szobásat keresni, vagy keress egyedül álló anyát aki szintén albérletben él, és anyagi megfontolásból (is) szívesen megosztaná a lakást veletek.

A gyt meg nem olyan hogy azt a párod nem fizeti és kész, szépen utána kell járni, nem pedig ráhagyni.

Tényleg iszonyúan elszúrtad, de kívánom neked hogy állj talpra.

2019. jan. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
80%
Jezusom. Itt sokan úgy tesznek, mintha egy határozatlan idejű szerződés maga lenne az örök életű garancia. Kepzeljetek, engem a GYES lejárta után simán kiraktak, arra hivatkozva, hogy létszám stop van és a munkakorom megszűnt. És mielőtt azt mondjatok, h ilyen nincs DE VAN. Van egy ilyen kiskapu, nem egy ügyvéddel beszéltem illetve hívtam jogsegély szolgálatot...a munkaadó ezt megteheti. Erre hivatkozva hiaba a szülés után mennek vissza, elküldhetnek. Szóval ez sem garancia semmire. Plusz, tényleg csak olyanok szülnek akiknek minimum egy lakás van a nevén?! Nekem nincs lakás a nevemen (illetve van de csak mert a férjemmel közösen vettünk időközben)....azelőtt nem volt. Persze lenne hova mennem mert a szüleim mindig ott vannak nekem, de egy olyan embernek akinek semmiféle szociális háló nem jutott, milyen esélyei vannak? Semmi. Sajnos. És akkor dögöljön meg? Akkor soha ne akarjon gyereket mert huszonx éves korára nem sikerült össze spórolni neki 15-20 milliót saját lakásra? Inkább dicseretes, h legalább tanult. Annyi esze volt. Undorító nők vannak itt,
2019. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltatok. Legalább volt hasznos válasz.
2019. jan. 7. 11:18
 64/76 érdekel0 ***** válasza:
71%

Pont 1 èves volt a lànyom,de nàlunk èn szakítottam.Nem volt sem másik nő,sem másik férfi.Az idő múlàsàval csak egyre másabbak lettünk,nem,nem jöttünk erre rà a gyerek előtt.

A lènyeg!!!

Az itt vàlaszoló emberek 90%a itt èli ki a frusztràciójàt ès savazza a bajban levőket.

De most már tènyleg a lènyeg!

Gyerekvàllalàshoz:

Vagy egy sajàt otthon

Vagy egy fix,őrületesen tutibiztos munka

Vagy jelentősebb fèlretett összeg

Vagy egy támogató család

Vagy egy olyan férfi,aki bàrmi is lesz,nem nèzi levegőnek a gyerekét!

Szóval legalàbb az egyik!

Nem tündérvilàgban èlünk,ès tènyleg nem bàntani akarlak,szerintem legbelül ezt te is érzed!

Én kívànok neked kitartást!Őszintèn!

2019. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van.
2019. jan. 7. 14:37
 66/76 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Elmeseled a ti történeteket? (privát?)
2019. jan. 7. 14:39
 67/76 érdekel0 ***** válasza:
31%

Becsúszott baba.

Nem èltünk együtt addig.

Lakva ismerszik meg az ember ès nekem nem tetszett,amit vele együtt kaptam.

Addig felnèztem rá,aztàn csak egy nagy gyereket láttam benne.

Apának jó volt,tàrsnak már kevès.

Èn voltam az erős,a bátor,a csinàljuk meg,a mi èletünk,mi döntünk.

Ő az ellenkezője!

Csalódtam benne.Ezt jó ideig próbàltam elnyomni magamban.

Csak sodródott.

Azt éreztem visszahúz!

Jó mocsok dolog ezt így leírni!

Egy remek ember!

Egy remek,de egyszerű ember!

2019. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 A kérdező kommentje:
Elhiszem kedves utolsó... Sokszor azt sem ismered ki, akivel együtt élsz.
2019. jan. 7. 17:33
 69/76 érdekel0 ***** válasza:
76%

Szóval lakásom volt.

Támogató szülők voltak.

Belőle sose nèznèm ki,hogy elhagyja a gyerekét.(Tudom ezt mindenki így gondolja az elejèn.Aztàn magàba nèz az anyuka,hogy talàn mégiscsak voltak intő jelek.Én 100%ban àllítom,hogy semmi ilyet nem fedeztem fel a jellemèben soha).

A munkàmat is tudtam folytatni a kicsi mellett,megtakarításom viszont nem volt!

Szerencsès vagyok,de így is piszok nehèz volt!

2019. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 érdekel0 ***** válasza:
24%

Akkor nàlatok is becsúszott?viszonylag rövid ismerettség utàn?

Nàlunk 2,5 utàn született!

2019. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!