Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondhatják az óvónők, hogy...

Mondhatják az óvónők, hogy vigyem haza délben a gyereket mert nem alszik délután, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Múlthéten egy nap volt meg a mai. Nem bír csendbe feküdni 4 éves. Azt mondta az óvónő neki papírmunkája is lenne de nem tudja így megcsinálni. De mégis mit várnak akkor én mondjak fel a munkahelyemen és 3 évig ne dolgozzak? Nagyszülők is dolgoznak nincs aki elvigye délben.

2020. dec. 8. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
14%
40 a termelés is értékelném, vagy az egyéb további felhasználó 😂😂
2020. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
16%
Nalunk kb. fel1tol 1ig mese van. Fel3kor mar elkezdenek ebredezni, mocorogni, pisilni. Ez masfel ora. Az en gyerekem sem alszik mindig, de pihen csendben. Vagy elbobiskol. Nem, nem tartom jo otletnek a szinezest, rajzolast, mert ilyenkor az en gyerem is biztos menne es nem pihenne/aludna. Es biztos vannak "hatareset" gyerekek meg, akik habar nem alszanak, de igenis pihengetnek, amire szukseguk van, hiaba ok nem igy erzik. Mivel tobbsegeben vegyes csoportok vannak, a total nem alvok az kb. par gyerek lehet, nekik meg kell tanulni alkalmazkodni a tobbseghez. Az ilyen gyerek, aki nem tud csendben, nyugton fekudni, az csendben, nyugton rajzolni sem fog tudni. Johet a lepont.
2020. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
10%

Ott a pont, utolsó!


Ráadásul hiába engedné meg az óvónéni, hogy rajzoljon. Egy ovis nem tud 2 órán keresztül rajzolni... Hanem kapkod egyik játéktól a másikig.

2020. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem még ezért is hülyeség a vegyes csoport. Én ertekelnem ha inkább itthon fekudne le a gyerek 8-kor hogy én is haladjak a papirmunkaval...
2020. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
85%

Az én gyerekem képes két órán át rajzolni, legózni, gyurmázni vagy bármi, de csak ha kedve van. Volt hogy órákig! puzzleözött. Csendben maradni sajna nem.


De külön csoportban a nem alvóknak meg lehetne oldani akkor is. Mindenkit lefektetni, aki fél óra múlva is éber, azt átvinni a másikba ahol vegyesen vannak és játék megy. Aki álmos az ki fog dőlni, aki fél óra alatt nem alszik el, az nem fog később se.

2020. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
21%
45 hagyjad már ez csak arra megy ki hogy egy jó kávé mellett könnyebb megírni a csoportnaplot. Amit alirok. De mindent meg lehet oldani. Ahogyan te is írtad. Ennyi. 🤷🏼‍♀️
2020. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
19%

45, nem értek egyet. Az enyém, mint fent is írtam bóbsikol, és biztos vannak így mások is. Szendereg, nem alszik mélyen. Nem az első fél órában, hanem végig. De ha ébren is van, kell a semmittevés az idegrendszerének, és igen a többiének is, csak az okos anyjának könnyebb ráhagyni, mint értelmesen elmagyarázni neki, hogy legyen nyugton. És, hogy lenne erre kapacitás, amikor ovonő hiány van, 10 gyereket rajzoltatni a 200 ból? Ki felügyelne őket? Értem én, hogy az ovonők is megérik a pénzüket, de mégis mit csináljon ha felveri a többit?Nekem meg az nem tetszene, ha az enyém meg azért nem tudna magát kipihenni mert 2-3 gyerek, a 30ből nem tud nyugton lenni. nem kötelező aludni, de igenis ne zavarja a társait, akik pihennének, ha ezt egy 3-4 éves nem képes felfogni, ott bajok vannak, akár tetszik akár nem. Ez egy közösség, alkalmazkodni kell és pont. Ha erre képtelen, akkor vidd haza.

42 voltam.

2020. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
4%
Naponta 2 órára kell szerezni nekik felügyeletet. Nem is muszáj óvónőnek lennie, ha jól tudom foglalkozásokon edzők vannak velük csak, fejlesztésen csak gyógyped. Erre kellene embert találni, akinek van naponta 2 db szabad órája, de jobban mondok, a nem alvó gyerekek szülei(akiket hazaküldenek) szívesen finanszíroznák is ezt, havonta párszáz forint lenne fejenként arra a 2 db órára felügyeletet találni, hogy aztán maradhasson a gyerek 4ig..
2020. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
97%
Hát utolsó ezen már azért szalad fel a szemöldökom, mert vigyek be gyümölcsöt, wc papírt, zsebkendőt, kutyaf***T, szerezzek szittert, mer 8 órát dolgozom és az óvónőnek nem tetszik, ha csak fél 5-re megyek a gyerekért, és szerinted ha nem alszik akkor arra is dobjak össze penzt.
2020. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
75%
49 és ha szulsz meg egyet ne felejtsd otthon a nogyogyaszt sem 😂🙈
2020. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!