Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért várják el a mai nők a...

Miért várják el a mai nők a férfitől,hogy megszakadjanak még munka után is,csak mert van egy pici baba?

Figyelt kérdés

Egy napokkal ezelőtti kérdés ihletett,miszerint minek vállal másik gyereket az,akinek a férje nem segít otthon?

Nem nagyon tudok ezzel azonosulni,bár latom 80%-a a nőknek szétszakítaná a férjét,azután csodálkozik ha válás lesz a vége.


Igen,ketten vállalták,DE!egy nőnek most otthon van a munkahelye. El sem tudnám képzelni,hogy a férjemet beállítsam mosogatni,porszívózni,bármi,miután hajnal 5-18ig dolgozik. Itthon vagyok,ez tényleg annyira bonyolult? Ráadásul ikreim vannak,nem is voltak álombabák,na de ez volt a feladatom. Nekem itthon volt a munkahelyem,a férjemnek a munkahelyén. Azért 100x ezt választanám,mint a férjem fizikai munkájat.


Vagy nagyon eltunyultak már a mai anyukák?

Nyílván hétvégén segített kérés nélkül,na de munka után beállítani a férfit? ? Szeretik ezek a nők a férjüket? Miért akarják szétszakítani?


2021. febr. 23. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
73%

9!


A válaszod első felének mi a jo eg köze van a kérdéshez? ????

2021. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
85%

Kedves #4-es,igen,a férjem csak ül az irodában,ő nem mérlegképes könyvelő...

Tudom hogy nem fárad el,mivel szülés előtt én is ott ücsörögtem vele az irodában.

2021. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
8-as! Esetleg próbáld ki,mennyire fáradsz le agyilag,ha 3 nyelven gügyögsz egész nap,közben hívogatnak,veszekednek,hogy várólistásak a kompon,intézzek már vmit,de a másik pont lekéste és másik jegy kéne,akkor élből 30 perc mire a lengyellel letudod beszélni,hogy melyik kompra fér fel,pedig elvileg tud angolul,de mégsem. Aztán jön a főnök,azonnal nézzem meg hol a 3.kocsi mert nem éri el telefonon,de nem ért oda a lerakóra,azonnal intézkedjek,kérjek halasztást,de kötbért nehogy kelljen fizetni,oldjam meg stb stb stb....
2021. febr. 23. 07:39
 14/83 anonim ***** válasza:
81%

Ha belegondoltok, jóformán mindegyik munka megterhelő. Minden nap korán kelni, aztán kihúzni a napot a melóhelyen.

Nyilván egy irodai munka nem úgy terhel le mintha egy raktárban dolgoznál. De attól még nem azt jelenti, hogy az egyik félnek könnyebb vagy nehezebb.

Ezt kéne megértenie nagyon sok embernek.

Miért, amikor te iskolába jártál nem voltál fáradt? Mond azt őszintén, hogy sosem voltál az, és 6-8 óra sulizás után szívesen takarítottál otthon. Naugye.

2021. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
26%

12!


Aha, értem. Szeretnek ilyen munkahelyet, ahol semmit nem kel csinálnom, semmi felelősségem nincs és fizetnek érte. Nincs felvétel nálatok? Mi konkrétan a kedves férj beosztása avagy munkaköre? Csakúgy kivancsiagbol

2021. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
21%

11!

Látom az összefüggés nem jött át,szerintem akkor fuss neki újra!

2021. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, nem kell ilyeneknek magyarázkodni... Ez is múlt századi hozzáállás, hogy az irodában nem lehet elfáradni. Anyósom volt ilyen. Àllt a gép mellett a gyárban 8 órát, mi meg két hétig napi 12 órát ültünk a gép előtt kemény agyi munkát végezve, és kinevetett, hogy ő tudja, hogy a gép előtt nem lehet elfáradni 🤦‍♀️
2021. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
78%
A semmit tevésbe én jobban elfáradok mint bármi másba :D de most komolyan. Üljetek már le egy székre 8 órán át és ne csináljatok semmit. 1 óra múlva már aludnék ülve.
2021. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
71%

16!


Nem, nem jött le. Az értékelésedből láthatóan másnak se. Ugyan fejtsd már ki.

2021. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
73%
Fuvarszervező és vámügyintézőként dolgoztam évekig. 8 voltam
2021. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!