Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért várják el a mai nők a...

Miért várják el a mai nők a férfitől,hogy megszakadjanak még munka után is,csak mert van egy pici baba?

Figyelt kérdés

Egy napokkal ezelőtti kérdés ihletett,miszerint minek vállal másik gyereket az,akinek a férje nem segít otthon?

Nem nagyon tudok ezzel azonosulni,bár latom 80%-a a nőknek szétszakítaná a férjét,azután csodálkozik ha válás lesz a vége.


Igen,ketten vállalták,DE!egy nőnek most otthon van a munkahelye. El sem tudnám képzelni,hogy a férjemet beállítsam mosogatni,porszívózni,bármi,miután hajnal 5-18ig dolgozik. Itthon vagyok,ez tényleg annyira bonyolult? Ráadásul ikreim vannak,nem is voltak álombabák,na de ez volt a feladatom. Nekem itthon volt a munkahelyem,a férjemnek a munkahelyén. Azért 100x ezt választanám,mint a férjem fizikai munkájat.


Vagy nagyon eltunyultak már a mai anyukák?

Nyílván hétvégén segített kérés nélkül,na de munka után beállítani a férfit? ? Szeretik ezek a nők a férjüket? Miért akarják szétszakítani?


2021. febr. 23. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
69%

És mitől lesz apuka hulla fáradt? Attól hogy adott egyszer enni a gyereknek? Vagy kicserélt 2 pelenkát? Esetleg megfürdette? Hogy hétvégén 1 órát ő van vele míg anyuka elmegy mondjuk boltba?

Lehet ám anélkül is sokat segíteni, hogy kelne a gyerekhez éjszaka. Az én férjem se kelt hozzá másfél éves koráig mert csak cicin aludt. Utána viszont hétvégén ő is kelt hozzá. Kérés nélkül

2021. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
9%

71!


Mondjuk attól, hogy dolgozik?

2021. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
100%
És a gyerek előtt nem dolgozott apu? Vagy akkor is anyu vitte egyedül a háztartást munka mellett?
2021. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
15%

73!


Kb az esetek 99,9%-ban bizony egyedül vitte. Aki azon sir, hogy apuka nem segít, az bizony a gyerek előtt se segített.

2021. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Tehát ha én is visszamegyek dolgozni akkor a gyerekkel nem kell már senkinek se foglalkozni. Majd ellesz valahogy. Hiszen én fáradt vagyok mert dolgozok. Értem.
2021. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
18%

75!


Ezt hol írtam? Sehol. A nő vállalt egy gyereket egy férfival. Nyilván ismerte, tudta, hogy miylen embernek szul. Ha a gyerek elott is haza esett hatkor es beult mecsset nezni egy sorrel, akkor az a gyerek utan isniyg lesz.n

2021. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
15%
Masfel evig a melleden logott a gyerek mikor aludtatok? Az szep😂
2021. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
72%
77 te is fogyatékos vagy. Nem lógott a mellemen. Felkelt, megkapta, 2 perc és aludt tovább. De amúgy ahhoz se lenne semmi közöd, ha még 4 évesen is szoptatnám. Bírom hogy sokáig szoptatni szégyen de a cumika az loghat még az ovis szájából is
2021. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
20%
Nem volt zavaro h nincs magan szferatok a ferjeddel? 🤔
2021. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
56%
Miért is ne lett volna?
2021. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!