Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért várják el a mai nők a...

Miért várják el a mai nők a férfitől,hogy megszakadjanak még munka után is,csak mert van egy pici baba?

Figyelt kérdés

Egy napokkal ezelőtti kérdés ihletett,miszerint minek vállal másik gyereket az,akinek a férje nem segít otthon?

Nem nagyon tudok ezzel azonosulni,bár latom 80%-a a nőknek szétszakítaná a férjét,azután csodálkozik ha válás lesz a vége.


Igen,ketten vállalták,DE!egy nőnek most otthon van a munkahelye. El sem tudnám képzelni,hogy a férjemet beállítsam mosogatni,porszívózni,bármi,miután hajnal 5-18ig dolgozik. Itthon vagyok,ez tényleg annyira bonyolult? Ráadásul ikreim vannak,nem is voltak álombabák,na de ez volt a feladatom. Nekem itthon volt a munkahelyem,a férjemnek a munkahelyén. Azért 100x ezt választanám,mint a férjem fizikai munkájat.


Vagy nagyon eltunyultak már a mai anyukák?

Nyílván hétvégén segített kérés nélkül,na de munka után beállítani a férfit? ? Szeretik ezek a nők a férjüket? Miért akarják szétszakítani?


2021. febr. 23. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
51%
Elfogytak az észérvek...jöhet a mocskolódás. Szépek vagytok
2021. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

79

Még mindig várom, hogy elmagyarázd, miért ne lenne magánszféránk

2021. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat nem várok el, ami ne lenne teljesíthető. Én is fél év után vissza megyek dolgozni, akkor majd versenyzünk egymással, hogy ki fáradtabb és kinek kell intéznie a háztartást vagy a gyerek körüli teendőket? Ráadásul ugyanaz a munkánk, nálunk még az az ütőkártya sem játszik, hogy bárki fontosabb lenne a másiknál, megfigyeltem, hogy az átlag magyar férfi az átlag munkáját az átlag fizetésével úgy adja elő, mintha minimum MI6 ügynök lenne. Nekem is 24 órából áll a nap és nem, pihenni nem tudok és nem is szeretek napközben, az éjszaka való alvásnak, nappal, amit lehet, rendbe rakok, kitakarítok, de a rendezett lakás mellett legalább annyira fontos a fizikai aktivitás és a hobbi is. Megegyeztünk a férjemmel, hogy egymás hobbijait tiszteletben tartjuk és mindent megteszünk, hogy a másik tudjon foglalkozni vele. Igen, annak árán, hogy cserébe munka után a férjemnek is dolga van a gyerek/lakás körül. De azt gondolom, hogy az ő érdeke is, ha egy kisimult, boldog asszony várja itthon, aki nem úgy néz ki, mint a teliszrt búvárruha, mert jut idő testmozgásra is, feltöltődésre is. A boldog, kiegyensúlyozott anyuka pedig boldog, kiegyensúlyozott babát eredményez. Elő lehet adni a nagy halált, hogy ki milyen fáradt munka után (persze egyszeri esetek vannak), de hosszú távon csak magával csesz ki az ember, mert lesz egy rossz hangulatú, kialvatlan, stresszes, lelakott felesége, aki naphosszat csak panaszkodik.
2021. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!