Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért várják el a mai nők a...

Miért várják el a mai nők a férfitől,hogy megszakadjanak még munka után is,csak mert van egy pici baba?

Figyelt kérdés

Egy napokkal ezelőtti kérdés ihletett,miszerint minek vállal másik gyereket az,akinek a férje nem segít otthon?

Nem nagyon tudok ezzel azonosulni,bár latom 80%-a a nőknek szétszakítaná a férjét,azután csodálkozik ha válás lesz a vége.


Igen,ketten vállalták,DE!egy nőnek most otthon van a munkahelye. El sem tudnám képzelni,hogy a férjemet beállítsam mosogatni,porszívózni,bármi,miután hajnal 5-18ig dolgozik. Itthon vagyok,ez tényleg annyira bonyolult? Ráadásul ikreim vannak,nem is voltak álombabák,na de ez volt a feladatom. Nekem itthon volt a munkahelyem,a férjemnek a munkahelyén. Azért 100x ezt választanám,mint a férjem fizikai munkájat.


Vagy nagyon eltunyultak már a mai anyukák?

Nyílván hétvégén segített kérés nélkül,na de munka után beállítani a férfit? ? Szeretik ezek a nők a férjüket? Miért akarják szétszakítani?


2021. febr. 23. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:

20-as: gondolom...


Én értem a 16-ost és valamilyen szinten egyet is értek,hihetetlen mértékben befolyásolja az embereket az internet.

2021. febr. 23. 07:47
 22/83 anonim ***** válasza:
91%
És ha visszamész dolgozni, akkor be fog segíteni a férjed a háztartásba?
2021. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:
Miért segítsen este 18 után,meg egyáltalán mit,ha én 15-re itthon vagyok? Most is segít hétvégén,semmi sem fog változni. Ebédet járatni fogjuk,az lesz a vacsoránk,akkor mi marad? Hétköznap 1 mosás? Mosogatás? Mire visszamegyek dolgozni a gyerekek 3 évesek elmúlnak.
2021. febr. 23. 07:56
 24/83 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem érted meg kérdező, hogy nem mindenkinek megterhelő a munkája és nem is mindenki van távol 10+ órákat. Mégis a ti példátokat próbálod ráhúzni minden családra. Ha az én férjem 5 órát dolgozik egy nap, azt is nagyrészről otthonról, akkor miért probléma neked, ha ő is teszi a dolgát otthon?
2021. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező! Te most idejöttél dicsekedni, hogy 2 gyerek mellett te vagy a szuper anyu akinek nem kell semmi segítség? Örülünk neki, hogy nálad minden flottul megy és nem kell, (nem kéred) hogy a férjed segítsen. Csak azt nem értem, hogy téged miért zavar ha más nők esetleg megkérik a férjüket, hogy segítsen be ebbe-abba? Legyél boldog, hogy te mindent meg tudsz oldani egyedül másnak meg hagyd meg azt, hogy eldöntse, hogy kér e segítséget.
2021. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
95%
Jólvan kérdező, jár a keksz.
2021. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
91%

"Ja, hogy 8 órát koncentrál mert teszem azt mérlegképes könyvelő es nem akarja elbaxni a cég eves mérlegét?"


😂😂😂

Sírva röhögök mérlegképes könyvelőként. Sokkal jobban lefáraszt a gyerek, mint a munkám valaha...

2021. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
100%

Egy anya 0-24 órában "dolgozik".

Én nem várom el, hogy takarítson munka után. Hazajön és magától megy is a gyerekekhez. Két órát játszik a kicsivel és ő is fürdeti. Nem azért mert lusta vagyok. Egy normális kapcsolat ilyen. Nem csak az egyik fél van "terhelve" . Legalábbis nálunk így van.

2021. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
94%

Jajj... nyugi már! A párkapcsolatokban meg azon háborognak, hogy a szülés utáni 6 hét után miért nem szopunk... mármint a kedves urunkat.

Mindkét oldalon megvannak az elvárások. Ezért csak az adott két félhez lehet igazítani azokat, mert ők tudják ki mennyit bír el.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2021. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nőnek nem az a baja, hogy az alatt az otthon töltött 2 év alatt nem csinál semmit a pasi, hanem hogy amikor a nő visszamegy dolgozni 8 órában, akkor is rá szakad minden otthon. Én gyerek nélkül is ki vagyok akadva, ha a férjem annyira nem képes, hogy a koszos tányért berakja a mosogatóba, ami addig ott van a konyhapulton, amíg én nem rakom el, akár napokig is (egyszer kipróbáltam)...
2021. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!