Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért várják el a mai nők a...

Miért várják el a mai nők a férfitől,hogy megszakadjanak még munka után is,csak mert van egy pici baba?

Figyelt kérdés

Egy napokkal ezelőtti kérdés ihletett,miszerint minek vállal másik gyereket az,akinek a férje nem segít otthon?

Nem nagyon tudok ezzel azonosulni,bár latom 80%-a a nőknek szétszakítaná a férjét,azután csodálkozik ha válás lesz a vége.


Igen,ketten vállalták,DE!egy nőnek most otthon van a munkahelye. El sem tudnám képzelni,hogy a férjemet beállítsam mosogatni,porszívózni,bármi,miután hajnal 5-18ig dolgozik. Itthon vagyok,ez tényleg annyira bonyolult? Ráadásul ikreim vannak,nem is voltak álombabák,na de ez volt a feladatom. Nekem itthon volt a munkahelyem,a férjemnek a munkahelyén. Azért 100x ezt választanám,mint a férjem fizikai munkájat.


Vagy nagyon eltunyultak már a mai anyukák?

Nyílván hétvégén segített kérés nélkül,na de munka után beállítani a férfit? ? Szeretik ezek a nők a férjüket? Miért akarják szétszakítani?


2021. febr. 23. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
89%
Haha, igen. Mikor apu kvázi idegen neki. Pfejj, hányok ezektől a pasiktól (férfinak nem nevezném őket). A naaaagy, kemény férfiember, akit nem lehet egyedül hagyni a saját gyerekével, mert képtelen ellátni 😂😂 Érdekes módon nálunk tudott apa mit kezdeni a pár napos babával is. Csak akarni kellene ugye.
2021. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
54%
#61 Nálunk meg nem tudott. Ellátta, kelt hozzá éjjel, de nem tudott vele mit kezdeni. Kb 2-3 hós kortól, mikor már mosolygott, onnantól lett jobb. Szuper apa, előtte is az volt. Nem azon múlik, hogy mit tud kezdeni egy pár napos/hetes gyerekkel.
2021. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
100%

"Ellátta, kelt hozzá éjjel, de nem tudott vele mit kezdeni."

Akkor azért mégiscsak tudott vele mit kezdeni :)

2021. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd ezt a sok hülyét, én is speditőr vagyok, nem hiszik el, hogy nem áll meg a munka 4-kor,hanem a sofőrök még éjjel is képesek hívogatni ha valami nyűgjük van, aztán nem rakják őket, rossz a referencia szám stb stb még ezernyi probléma van...

21 hetes terhes vagyok és nekem is igazi felüdülés lesz a szülési szabi 😁

2021. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok. Ja és párom kamionsofőr nemzetköziben (nem egy cégnél) úgyhogy semmit nem fog tudni segíteni, csak hétvégén van itthon.
2021. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
0%

Szia:))

En egyetertek veled, nem ertem miert tamadnak le! Szerintem ha egy anya otthon van a hazimunka 100% az o felelosege!

A gyerek mas tema! A gyerekkel nyilvan apukanak is kell foglalkoznia. De szerintem ha apuka hazaert a munkabol, akkor ne hazimunkazzon o se es anyuka se, hanem egymassal meg a gyerekkel foglalkozzanak.

2021. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
74%
A férj munkaideje 8 óra. Ezalatt az anyuka is ledologzza a 8 órát a gyerekkel. De mikor apuka leteszi munkát anyukának továbbra is ott a gyerek napi 24 órában. A minimum hogy emellett a pasi ellatja magát, de igen, illik segíteni mert anyukának is jár pár óra pihenés. Persze lehet úgy is hozzáállni hogy legyen24 órát anyuka gyerekkel, csak nem kell csodálkozni hogy elfogy a magyar lassan mert mi sem vagyunk teljesen hülyék.
2021. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
18%

67!


Valóban. Más kérdés, hogy ha a férj hullafáradtan megy be dolgozni és emiatt rosszul végzi a munkáját, kirúgják, anyukát meg otthonról nehezen. De lehet cserelni; anyuka vissza megy dolgozni, apuka meg otthon marad a gyerekkel.m

2021. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
84%
68.jogos, de mi történik akkor ha a nő olyan fáradt hogy "rosszul végzi a munkáját" abból nem kirugas lesz hanem baleset, érzelmileg sérült gyerek stb. Egykébként ha csere van fordítottan is igaz, ez nem férfi nő dolog. Egyszerűen otthon is ki lehet égni, és a gyerek szívja meg nagyon.
2021. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
20%

69!


Aki otthon van, az napközben is tud ám pihenni.

De egyiknek sem kötelező otthon maradnia, 6 hónapos kortól van bölcsőde. De mártír anyu nem tudna nyafogni akkor, ezért marad otthon, ezért nem lesz bölcsis a gyerek és ezért nem lesz apuci vele gyesen.

2021. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!