Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a lelkiis...

Hogyan dolgozzam fel a lelkiismeret furdalást (terhesen álláskeresés) ?

Figyelt kérdés
Sikerült egy interjúm, megkaptam az ajánlatot. Nagyon örülök! De 5 hetes terhes vagyok, aminek még jobban örülök. 3 éve próbálkozunk, sikertelen. Tavaly novemberben megszűnt a munkám. Ennek az interjúnak a napján teszteltem a pozitívat. 34 éves vagyok. A fellegekben járok, mert annyira szerettünk volna már kisbabát. És aggódok is, hiszen úgy érzem magam mint valami tolvaj. "Hosszú távra keresünk munkatársat" persze, most még nem látszik semmi a hasamból, és valszeg a 3 hónap próbaidő lejártáig is tudom takarni (alapból sem vagyok nádszál), az más kérdés, hogy viselem az állapotomat majd. Tudom, hogy az lenne a korrekt, ha megmondanám, terhes vagyok, de tudom, hogy akkor nem vennének fel. Nem akarok alkalmi munkákat, mert olyan munka kell, ahonnan állományból tudok elmenni, és járna a csed, gyed, stb. Szükségünk van a pénzre, most is, és ha megszületik a baba akkor is, nem elég csak a semmi kis gyes. De közben esz a lelki furdalas is.. Pedig hány meg hány unkorrekt interjúm volt a fél év alatt. A férjem szerint túl jó vagyok, a mi érdekünket kell nézni. Az is rosszul esik, hogy tudom, hogyan fognak majd rám nézni ha letelik a próbaidő, én meg bejelentem.. Ész a lelkifurdalás, nem véletlen írom ezt a kérdést éjjel egykor.. Azért is jó lenne nem ennyit agyalni ezen, mert a babának sem tesz jót a sok aggódás.

2022. jún. 6. 01:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
38%
40, de ezek szerint évekig nem gyűjtöttek egy fillért sem.
2022. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
17%
Ez tény,nem az előre gondolkozo típusok.
2022. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
76%

Jajj, szegény cégvezetők, mindjárt sírva fakadok.

Afelől ne legyen kétség, hogy ők se lennének korrektek, bármi van. Főleg meg ha multi. Na, annál rosszabb nem is kell.

Amúgy meg ne higgye senki, hogy ez nem fordul elő gyakran, ők is tudják, hogy benne van a pakliban, mégis felveszik. Ennyi.

2022. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
77%

Hú kérdező, ne hallgass ezekre, csak az irigység és a rosszindulat beszél belőlük!! Ezeknek vagy nem lehet gyerekük vagy nincs ekkora mázlijuk

Én covid idején lettem terhes a nagy leépítések közepette. Így engem már nem tudtak kitenni. Tudnád mit kaptam itt. 😃 Nyilván az alap az volt, hogy direkt ezért tettem szét a lábam. 😃😃😃

Egyébként a munka az munka, nem barátság. Hidd el, ha rosszul végzed a dolgod ők is szó nélkül kiraknának téged akkoris ha ezáltal az utcára kerülnél. Senkit nem érdekelne.

2022. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
78%
44vagyok: még annyi, hogy az átlag magyar ember begurul ha másnak kicsit is jobb, mint neki. Támogatást ne ezen az oldalon várj.
2022. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 A kérdező kommentje:

Igen, süt az álszentség itt. Ez az a tulajdonság, amit legjobban utalok, a képmutatás. Ezek pampognának a legjobban, ha ugyanolyan helyzetben lennének, mint én. Ráadásul nem is a legelesebb kések a fiókban, honnan vették, h nem gyűjtöttünk össze semmit? Saját lakásunk van, amire pár év, és kifut a hitel is. Ezen felül van némi tartalekunk is, és nem halnánk éhen, de nem cél a tartalék felélése. De hát ezek a dolgok még sem fordultak a buksiban. Ennél a kérdésnél is jól látni a gyk-s átlagot. 10 válaszol 8 fröcsögés, álszentség,bezzegén.

Egyébként egy elég nagy multi, nem valami magyar Joska Pista Kft, ugyh nem hiszem, h én fogom épp csődbe vinni őket.

2022. jún. 6. 11:57
 47/89 anonim ***** válasza:
28%
Mikor a legnagyobb prolik magyaroznak...
2022. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
20%
Mi sem védekeztünk amikor úgy éreztük a gyerek csak megszakítással mondván lesz ami lesz,de ezt akkor amikor már megvolt a kellő ledolgozott nap és próbaidő sem volt. Állás nélkül pláne nem kezdtem volna bele a gyerek csinálásba. Akkor sem ha azt hiszem úgysem jöhet össze. Így jártatok, most már kénytelen leszel imádkozni,hogy ne rúgjanak ki.
2022. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 A kérdező kommentje:
*10 valaszból
2022. jún. 6. 11:58
 50/89 anonim ***** válasza:
59%
Te írtad,hogy miből lesz a babaágy,ebből az jött le hogy nuku megtakarítasotok van.
2022. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!