Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért védik sokan a késői (40...

Miért védik sokan a késői (40 körüli) gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

A női szervezet számára borzalmasan megterhelő a terhesség. Kvázi rendbe se jön már sohase, ha 40 évesen szült. A nő és a gyerek számára is növekszik a betegségek esélye.

Persze a teherbe esés esélye is csökken a korral.

Bizonyos kor felett pedig automatikusan veszélyeztetett a terhesség.

Egy idősebb embernek nincs annyi energiája a kisgyerekekhez, jellemzően nem olyan rugalmasan neveli. Generációs szakadék is kialakulhat.

Idős és jellemzően igen beteges lesz, mire a gyereke érettségizik.

Amikor a gyereke kirepül, már özvegy vagy beteges, nem tud élvezni még éveket utazással, hobbikkal a párjával.

Nem éri meg az unokázást. Ha a gyereke is későn szül, pláne nem.



Én 30 vagyok és nagyon elkésettnek érzem magam. Mások meg körülöttem olyan lezserül veszik a témát, mintha pont velük nem történhetne semmi rossz.


2022. dec. 19. 08:58
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
 341/429 anonim ***** válasza:
100%

A leendő gyerekednek nem az lesz a legnagyobb baja, hogy az anyja meghal még az érettségije előtt?


Azt hittem, eddig emellett érveltél.

2022. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/429 anonim ***** válasza:
83%

Kezd azért belezavarodni, nem?

Amúgy ha kiteszed a faced publikusan, akkor fogadd el, hogy valakinek nem tetszel, amúgy lehet ha nem ilyen buta stílusod lenne, akkor kívülről is szebbnek tűnnél. Látszik, hogy egy tiszta méreg/rosszindulat ember vagy.

2022. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/429 A kérdező kommentje:

341


Legutóbb is ezt írtam.... Szóval igen, emellett érvelek.


342


Mindenbe beleköttök, ebbe nem lehet nem belezavarodni.


Amúgy nem szeretem az embereket és azt hinném, látszik rajtam, de nem.

Mellém ül le, mikor máshol is van szabad hely, mellém áll, mikor máshol támaszkodhatna is, a távolabbi ajtótól hozzám közelebbihez megy felszállni.

Kutyák, macskák érzik, pedig őket pont szeretem.


De el tudom képzelni, hogy látod rajtam a képeimen.


Szépség tekintetében továbbra is átlagosnak látom magamat. Semmiképp se csúnyának. Nem is szépnek.

2022. dec. 21. 11:51
 344/429 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk ahogy előadtad itt magad, hogyha ismerkedsz, akkor egyből találsz is valakit, akkor azt hittem nagyobb szám vagy külsőre. Van önbizalmad az biztos :D De akárhogy néznél is ki, az elmebajod sajnos megmarad.
2022. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/429 A kérdező kommentje:

Tehát egy átlagos ember nem flörtölhet, nem randizhat?

Érdekes, az én, állítílag nyomorult világomban megy ez az embereknek.

Jellemzően az szingli felénk, aki nem ismerkedik.

Pedig a baráti köröm átlagos kinézetűekből áll.



Szimplán nem tetszik neked, hogy egy 40-es öregedőnek tartok, egy 60-ast idősnek és ellenzem a késői gyerekvállalást, ezért ott rúgsz belém, ahol tudsz.


Vagy másokat is random csúnyának látsz, egészségedre. Másokkal is közlöd, hogy csúnyák?

2022. dec. 21. 12:11
 346/429 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam egy szóval sem hogy csúnya vagy... Nem tudom miért kell kiforgatni a szavunkat..
2022. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/429 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondtál?
2022. dec. 21. 12:18
 348/429 anonim ***** válasza:
100%

Jajjajjj most nagyon belegàzoltunk a lelkivilagodba😂 sértettségedben az àtlagos jelzőt sem tudod màr értelmezni. Ha neked egy 40 éves lehet öregedő, te a szemünkben nyugodtan lehetsz tök àtlag, ami ugye egyenlő a nem nagy durranàssal. (Aki nagy durranás az ugye vmi igazan jó nő).

Vagy most mi a bajod, ledegradàlni csak neked szabad màsokat? Ugyanez neked meg már szarul esik mi? Ki hitte volna.

2022. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/429 A kérdező kommentje:
Ha valaki annyira hangsúlyozza, hogy nem egy nagy durranás a másik, akkor lényegében lecsúnyázza a másikat.
2022. dec. 21. 12:36
 350/429 anonim ***** válasza:
100%
A nem nagy durranás az mindenképp csak átlagos, nem pedig csúnya. Belül viszont nagyon is csúnya vagy, a lelked kifejezetten csúnya!
2022. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!