Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért védik sokan a késői (40...

Miért védik sokan a késői (40 körüli) gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

A női szervezet számára borzalmasan megterhelő a terhesség. Kvázi rendbe se jön már sohase, ha 40 évesen szült. A nő és a gyerek számára is növekszik a betegségek esélye.

Persze a teherbe esés esélye is csökken a korral.

Bizonyos kor felett pedig automatikusan veszélyeztetett a terhesség.

Egy idősebb embernek nincs annyi energiája a kisgyerekekhez, jellemzően nem olyan rugalmasan neveli. Generációs szakadék is kialakulhat.

Idős és jellemzően igen beteges lesz, mire a gyereke érettségizik.

Amikor a gyereke kirepül, már özvegy vagy beteges, nem tud élvezni még éveket utazással, hobbikkal a párjával.

Nem éri meg az unokázást. Ha a gyereke is későn szül, pláne nem.



Én 30 vagyok és nagyon elkésettnek érzem magam. Mások meg körülöttem olyan lezserül veszik a témát, mintha pont velük nem történhetne semmi rossz.


2022. dec. 19. 08:58
 391/429 anonim ***** válasza:
85%
Igen rögtön gondoltuk, hogy a te ismerőseid csak porból tudnak főzni, ahogy sorra hullanak 50 évesen.
2022. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/429 A kérdező kommentje:

A saját instámat visszanézve a képek 60-70%-án futóruhában, túraruhában vagyok.


NEM a ruházamtomról és a frizurámról kértem véleményt.


Munkámba telt, de imádom a hajamat, ezért hordom így, ezért csinálja és festi ilyenre a fodrászom. Az öltözködési stílusomon rengeteget változtattam, de én vagyok, engem fejez ki, nekem kifejezetten tetszik. Ahogy az alakom is, bár lehetne még rajtam 5 kiló, lehetőleg izomban.


Viszont vagy azért vagytok ilyenek, mert nem tetszik a kérdés és különben a ruhám f.kázását lehagynátok, mert el tudjátok fogadni, hogy más embernek más a stílusa.


Vagy ha alapból ilyenek vagytok, akkor leragadtatok a gimiben, ahol egyesek piszkálják azokat, akiknek mindig simán lóg/mindig simán lófarokban van a haja és akik nem feltétlen szorosan követik a divatot "vadabb" / kreatívabb szettekkel.



Egyébként tapasztalatom, hogy sok férfit ez abszolút nem érdekel, meg se látják!!!


Aki az erősebb sminkre, változatosabb hajra, divatozásra megy rá, annak a férfinak nemcsak én nem kellek, hanem ő se nekem, mert egyszerűen annyira más, mint én, hogy nem passzolnánk.



Egyébként merem remélni, pasitalálás ügyében is azért vagytok velem ilyenek, mert nem tetszik a kérdés maga.

Máskülönben a tinikorban ragadtatok meg, de még ott is csak bizonyos emberekre volt jellemző, hogy ennyire nem elfogadóak másokkal.

2022. dec. 21. 14:35
 393/429 anonim ***** válasza:
77%
A hajad meg ruhád miatt nézel ki 40-nek minimum :D
2022. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 394/429 anonim ***** válasza:
77%
Hmm akkor vajon neked miért nincs? Lehet nekik nem ilyen a belső?
2022. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 395/429 anonim ***** válasza:
81%
#395: Mert nem akart a tanulás miatt. Azt írta :DDD És most sem ismerkedik, mert csak személyesen szeretne. Illetve úgyis egyből találna pár magának...
2022. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/429 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a stilust az egyetemen a sok tanulàssal szedted össze? 😂
2022. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/429 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudom, felmentem társkeresőre, nehezen indult be, de volt randi sorban, volt, hogy én nem tetszettem mégse, de volt, hogy ők nem.

Két hete lett vége egynek, mert nem éreztem kémiát.


Tehát nem érzem, hogy a kutyának se kellenék és azt se tapasztalom, hogy a környezetemben bárki ne kellene.


Azt tapasztalom, hogy nem keres, vagy nem akar akármi miatt, vagy ódzkodik a netes kereséstől.


Ééés elfogadjuk egymást, nem bántjuk azért, mert nem keres párt.

2022. dec. 21. 14:57
 398/429 anonim ***** válasza:
81%
Jajj hogy oda ne rohanjunk. Mondja ezt az, aki egy aluljàroban fetrengö csövesnek előbb adna babàt, mint egy jomodú 40 éves parnak. Ahogy te embereket alàzol meg méltosàgukban semmi az, hogy màs szerint ócska a hajad. A szàd meg mocskos. Tipik kocsma...oda is vagy való...
2022. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/429 anonim ***** válasza:
83%
Tovàbbra sem hat meg senkit a képzelgésed. Biztos nem egy lipóti szökevény fogja eldönteni ki mikor szaporodhat, meg mikor nem. Törődj az elbacott genetikáddal meg a sajàt életeddel, ami egy kalap kaka.
2022. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/429 anonim ***** válasza:
84%
Te kérdezted mennyinek nézel ki, többen írtuk hogy 40+ és a hajad és ruhád miatt. Senki nem mondta, hogy szakadt vagy, csak öregesek a ruháid és a hajad is. Akkor mit pattogsz?
2022. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!