Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért védik sokan a késői (40...

Miért védik sokan a késői (40 körüli) gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

A női szervezet számára borzalmasan megterhelő a terhesség. Kvázi rendbe se jön már sohase, ha 40 évesen szült. A nő és a gyerek számára is növekszik a betegségek esélye.

Persze a teherbe esés esélye is csökken a korral.

Bizonyos kor felett pedig automatikusan veszélyeztetett a terhesség.

Egy idősebb embernek nincs annyi energiája a kisgyerekekhez, jellemzően nem olyan rugalmasan neveli. Generációs szakadék is kialakulhat.

Idős és jellemzően igen beteges lesz, mire a gyereke érettségizik.

Amikor a gyereke kirepül, már özvegy vagy beteges, nem tud élvezni még éveket utazással, hobbikkal a párjával.

Nem éri meg az unokázást. Ha a gyereke is későn szül, pláne nem.



Én 30 vagyok és nagyon elkésettnek érzem magam. Mások meg körülöttem olyan lezserül veszik a témát, mintha pont velük nem történhetne semmi rossz.


2022. dec. 19. 08:58
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
 351/429 anonim ***** válasza:
81%

Ezt írtam nagyokos: "Mondjuk ahogy előadtad itt magad, hogyha ismerkedsz, akkor egyből találsz is valakit, akkor azt hittem nagyobb szám vagy külsőre."

Nem tudom ebben hol van, hogy csúnya lennél. Nem is gondollak csúnyának, csak előtte te adtad elő hogy hú de gyönyörű vagy. Teljesen átlagos vagy.

Vagy azt vártad, hogy agyon leszel dicsérve?

2022. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 352/429 A kérdező kommentje:

Azt adtam elő, hogy átlagos vagyok.

Egy átlagos ember kb egyből talál valakit, akivel randizik, ismerkedik. HA épp akar. Ha éppen nem akar, ezért nem tesz érte, akkor nyilván nem

2022. dec. 21. 13:01
 353/429 anonim ***** válasza:
77%
Mindig belekapaszkodsz valami idióta indokba és azt fújod 20 kommenten keresztül. Beteges.
2022. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 354/429 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem még még átlagos sem vagy és többnek nézel ki jóval harminc évesnél. A legtöbb általad lesajnált, leöregezett ismerősöm sokkal jobban néz ki nálad.

Azt szokták mondani, hogy aki nem szép, legyen legalább kedves, ellensúlyozza a belső értékekkel. Neked sem ártana ezt észben tartani...

38-as vagyok.

2022. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 355/429 anonim ***** válasza:
81%

Neked minden átlagosról érdekes képed van.

Átlag embernek millio betegsége van

Átlag ember csettintésre talál pàrt ha akar🤣🤣🤣🤣

Nem győzzük ismételni hogy komoly káosz uralkodik a fejedben.

Azt meg kötve hiszem hogy ha te egy random férfinak előadod a fejedben kavargo sületlenségeket többek közt azt, hogy ő maga is 50 körül màr csak a halàlt várhatja, egyből àlomnőként tekint ràd. A külső nem minden, aki ilyen szinten fogyi mint te azon egy miss hungary cim se dobna sokat.

2022. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/429 A kérdező kommentje:

354


Köszi a lecsúnyázást és még senki se nézett engem JÓVAL többnek a koromnál. 😁


355


Te nagyon hipochonder vagy...


Bocsi, hogy minimális betegségekkel átlagosnak tartom az egészségi állapotomat. Ha zavar, kikövetheted a kérdést.


Nem írtam, hogy csettintésre talál párt. Azt írtam, hogy hamar eljut a randikig, aztán elég hamar lesz is párja. A környezetemben így megy, sajnálom, ha ezzel csalódást okozok.

2022. dec. 21. 13:23
 357/429 A kérdező kommentje:

Mondjuk el tudom fogadni, ha idősebbnek nézek ki a retek genetikám és a nem olyan jó 20-as éveim miatt.



Azt gondoltam, lesz annyi vér a pucátokban, hogy névvel írtok rám face-n, itt pedig békén hagytok.


Le lehetne szállni a kinézetemről, arról, hánynak nézek ki és arról, hogy jajj de rossz az egészségi állapotom a hangyányi, kezelést se igénylő ""betegségeim"" miatt.

2022. dec. 21. 13:28
 358/429 anonim ***** válasza:
87%

Te fújod napok óta, hogy rossz az egészségi állapotod..

Te mutattad meg magad. De ha mi reagálunk az baj :D

2022. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/429 anonim ***** válasza:
77%

Ha hangyányi és kezelést igénylőek a betegségeid, akkor mit teszed az agyad, hogy minden 30as, te is, beteg?


Baszki, epp ezt mondtuk, hogy az allergia meg egyebek pont lófsz betegségek, amellrtt gyereket vállalni bőven lehet.


Ennyire sötét embert hallod...

2022. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 360/429 A kérdező kommentje:

Alapból nem gondoltam, hogy a kinézetemre fogtok reagálni... Eszembe se jutott. Főleg ilyen gyáva módon, hogy nem ott, névvel, arccal.


Az egészségi állapotom továbbra sem rossz....


Mit szóljon egy SM-es vagy egy cisztás fibrózisos? De ő is kikérné magának, amiket írtok.


Majd 45 évesen, ha élünk még, rossz lesz az egészségi állapotom. Most még NEM az.

2022. dec. 21. 13:35
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!