Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a kisgyerm...

Miért csinálják ezt a kisgyermeknevelők és az óvónők?

Figyelt kérdés

Tegnap azzal fogadott délután a kisgyermeknevelő a bölcsiben, hogy a csütörtök (azaz a mai nap) tavaszi szünet az iskolákban, ezért nagyon sok gyereket nem visznek, tehát megkér, hogy én se vigyem a lányomat, mert ő lenne az egyedüli gyerek a csoportban, ne kelljen miatta bejönnie (nekünk nincs iskolás gyerek).

Sok helyről hallom, hogy az oviban is ugyanez megy, hogy ne vidd be a gyereket vagy vidd el már ebéd után. Miért nem értik meg, hogy dolgozik a szülő? Nekem is akár van munka, akár nincs, ott kell ülnöm a munkahelyemen 8-16 óráig.

Persze tudom, hogy én vagyok a hülye, hogy igent mondtam, hogy akkor megoldom és veszek ki szabadságot. Ő csak megkért, mondhattam volna nemet, de félek, hogy akkor a gyerek issza meg a levét. De úgy gondolom, hogy eleve pofátlanság ilyet kérni. Nálatok is ez megy a bölcsiben, oviban?


márc. 28. 12:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
40,tök jó hogy te ilyen helyen dolgozol, de egy ápoló, raktáros vagy csak egy gimnáziumi tanár hova rakja matek óra közbe mondjuk a 2 évest? Egy mozdonyvezető hogy ruccanjon haza az ország mésik végéből érte? Az a ritkábbik eset hogy valaki pont a szomszédban dolgozik és a munkahelye olyan hogy ott le tudja foglalni....
márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
40# Igen,nálad ez opció gondolom,meg akkor nincs min csodálkozni,ha az anyukák mindent eltűrnek. :D De akkor panaszkodni sem kell. Azért ez nem kivitelezhető sokaknál,alapjáraton sem a munkahely mellett van az ovi sok helyen,plusz nem mindenhova viheted be a gyereket,aznap szabit nem adnak a két szép szememre gyorsba és keresnek otthonról más munkaerőt berángatva helyettem,mert szivat az óvónő,tp erre nem jár. No meg az elvek is.. velem nem csinálja meg,de tőlem mással nyugodtan. Ha én tudok vele értelmesen kommunikálni,tőle is elvárom és tájákoztasson időben egy dolgozó embert. 39# vagyok.
márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
92%

40!

Én fogorvos vagyok, melyik betegem nyakába ültessem bele a gyereket? 2 hónapos várólistám van, senki nem lenne boldog, ha egy nappal az időpontja előtt mondanám le a tömését úgy, hogy akkor a következő időpont 2 hónap múlva. Így is nyilván vannak váratlan esetek, pl betegség, nem kéne ezt még azzal is tetézni, hogy óvónéninek nincs kedve dolgozni. A váró sem arra van, hogy egy kisgyerek rajzolgasson ott, de azon kívül nem is reális, mert nyilván nem fogja a teljes műszakot csendben végig ülni, beteg szájából meg nem tudok csak úgy kiugrani. Vannak ám ilyen munkák is. Gondolom neked is rosszul esne, ha éppen a te odvas fogadat tömném és 5 percenként azért állnánk meg, mert most pisilni kell, most éhes, most szomjas, de elfogyott a papír, unja a rajzolást, menjünk már, meddig tart ez. Nem is tudnék ilyen körülmények között tisztességes munkát végezni és gondolom a világon a legjobban te lennél felháborodva, ha amiatt gányolnám össze a fogadat, mert a 3 éves kisgyerekem közben a nadrágom rángatja.

márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!