Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/179 anonim ***** válasza:
81%

14. válaszoló, nyilván senki nem fog szólni, mert nincs kedvük az alkalmazottaknak még veled is cirkuszolni. Mert a te fajtád aztán veri az asztalt, hogy ő GyeReKKeL VaN és ez jár neki.

Nem hiányzik nekik a jegyzőkönyvezés, panaszkönyvezés.

máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/179 anonim ***** válasza:
84%
Nem, soha nem engedtem meg neki. Annyira éhes és szomjas nem lehet, hogy ne bírja ki azt a két percet. Soha nem volt miatta hiszti.
máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/179 anonim ***** válasza:
65%

Én végszükség esetén igen


Nem bunkóságból, de mégis mi lehet végszükség? Több napig nem evett előtte?

máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/179 anonim ***** válasza:
74%
Na hát ezaz. Még ha fél órát bóklászok is (nem szoktam mert minek?) akkor is azt a fél órát ki lehet bírni. Nem azért szoktak a gyerekek hisztizni a kajáért mert éhen fognak halni, hanem mert nem tanítják meg nekik hogy az még nem az övéjük és várni kell kicsit
máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/179 anonim ***** válasza:
39%
Én azon mosolygok, aki írja, hogy 2 perc amúgy is.:D A tesco egyik végéből nem ér el az ember két perc alatt a másikba, kivéve persze kis faluba.:D Amúgy a vég szükség szerintem az, amikor az embernek azonnal el kell menjen, 0 segítség, vinnie kell magával, a gyerek pedig fejhangon visít hiába evett előtte egy kiflicsücsök miatt. Írom ezt úgy, hogy sose adtam bentről, de mondjuk el tudom azért képzelni, nem kell hozzá sok tudás. Próbáld meg te is.:D Mondjuk ez csak egy normális réteg, aki meg olyan, ott viszont azonnal bontogatni fognak, na őket én sem érteném meg.
máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/179 anonim ***** válasza:
74%
Végszükség* 25 voltam.
máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/179 anonim ***** válasza:
72%
Ez itt a nagy baj. Ha elkezd sírni, hisztizni a gyerek egyből megkap mindent csak legyen csendben. Miért? Mert a Marika csúnyán néz? Ki nem szarja le.Ettől csak megszokja hogy így mindent elér. Rá kell hagyni és megtanul várni. Úgy indulok el hogy tudom nem éhes, nem álmos. Olyan nincs hogy jajjj muszáj vagyok pont akkor menni amikor éhen akar halni. Bárki bármit mond nincs. Persze lehet ezt magyarázni h miért nem neveljük, tanítjuk viselkedni a gyereket.
máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/179 anonim ***** válasza:
72%
nem a gyerekeim megtanultåk hogy mikor kifizetem megehetik megihatják.
máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/179 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Vittem magammal mindig néhány kekszet vészhelyzet esetére.
máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/179 anonim ***** válasza:
86%

A kisboltban, ahol ismernek, igen. Nagyobb áruházban nem.


Vagy pl. szintén a kisboltban, sokszor volt még gyerekként hogy szombat délelőtt nagyon sokan voltak, mi meg kaptunk jégkrémet. Folyósra olvadt volna, mire kifizetjük. Szóval megettük, anya meg kivárta a sort a csomagolással. Soha nem szólt miatta a boltos, nyilván ő is tudta, hogy érdemes rugalmasnak lennie.

máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!