Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok anya lenni.31...

Nem akarok anya lenni.31 vagyok. Előre féltékeny vagyok a gyerekre arra gondolok ö az ellenfelem lenne a férjemmel szemben. Meg mi van ha elhagyna utána én nem tudom felnevelni. Ugy ez gáz? De mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
22%
Egy baba a világ legcsodálatosabb ajándéka.ha igy állsz hozzá akkor soha ne vállalj babát.
2011. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ha ilyen gondolatok fordultak meg a fejedben, akkor vagy benned van a hiba, vagy pedig a párod viselkedésében. Ha a pasi szerelemmel áll hozzád, úgy gondolom, ösztönösen előjön az, hogy meg akard ajándékozni egy gyermekkel, akit te is szívből kívánsz. Itt gondok vannak, ha te ellenségként, tekintesz egy gyerekre, és ennyire önző módon viselkedsz.
2011. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
53%

Huh. Hát összeilletek..

Párod se semmi.. :O

2011. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
71%
ha esetleg terhes vagy, akkor 12 heted van dönteni, ha nem változnak az érzéseid, vetesd el, vagy add örökbe azt a szegény gyereket, de egy pszihológus tényleg segíthetne rajtatok..
2011. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
95%

"a férjem nem engedi hogy védekezzünk és ha nem ad pénzt én se tudok titokban sem."


Eleve nem egy őszinte, egyenrangú kapcsolat, ahol nem tudtok megegyezni a védekezésről, és Te anyagilag függsz a férjedtől. :( Én teljesen megértem a félelmeidet, félsz, hogy nem fog szeretni a férjed, hiszen lehet, most sem szeret, uralkodik rajtad. (Ez csak feltevés, a leírtak alapján.) Egy a TE testedet érintő kérdésben önkényesen egyedül dönt - bár Te is visszautasíthattad volna a védekezés nélküli szexet.


De mindezért ne a gyereket hibáztasd. Mióta késik?

2011. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
igen de gondolom az abortusz is pénzbe kerül és a férjem nem fog adni rá mert nagyon akar gyereket. azt mondta hazafele vesz egy tesztet.4kor végez kb 5 re itthon lesz a tesztből csak kiderül.majd megirom. mért vagyok ilyen hülye nem tudom
2011. febr. 25. 13:25
 17/70 A kérdező kommentje:
szombatra vártam tehát majdnem 1 hete
2011. febr. 25. 13:27
 18/70 anonim ***** válasza:
94%
Ezt egyszerűen meg kellene a férjeddel beszélni. Hogy te úgy érzed nem vagy alkalmas a gyereknevelésre. Nem is akarsz gyereket sosem. Nem kommunikáltok ti egymással?
2011. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
14%

De legalább bevallod, hogy az vagy. :D És menj el pszichiáterhez, mert egy kis élet függ a hülyeségedtől. Sokan mindenüket odaadnák egy gyerekért, te meg önző módon csak arra tudsz gondolni, hogy ellenség lenne a számodra. Egy magatehetetlen kis élet, aki nem kéri, hogy a világra jöjjön, ki van teljesen szolgáltatva, és rá vagy féltékeny???

Bele se merek gondolni, hogy mit tennél mondjuk egy felnőtt nővel, ha véletlenül a pasidra hajtana, ha már egy gyerekhez így állsz. Talán helyreállítaná a kapcsolatotokat, mert szerintem lenne mit javítani egy olyan kapcsolatban, ahol ennyire félsz ezektől a dolgoktól, és ahol hazudozni és titkolózni kell a másik előtt.

2011. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Nem vagyok az abortusz híve, de ilyen nincs, nem kényszeríthet a szülésre!!!

Mondjuk én eleve a védekezés nélküli szexet nem engedtem volna, ha nem akarok gyereket - miért engedted? Netán bántalmaz, fenyeget is? (Azon se csodálkoznék ezek után...)

Hogy alakult ki ilyen helyzet, hogy az összes pénz a férjednél van, és Neked pár ezer ft-od sincs fogamzásgátlóra???? Neked nincs jövedelmed, tartalékod? Vagy elveszi a Te keresetedet is?

2011. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!