Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok anya lenni.31...

Nem akarok anya lenni.31 vagyok. Előre féltékeny vagyok a gyerekre arra gondolok ö az ellenfelem lenne a férjemmel szemben. Meg mi van ha elhagyna utána én nem tudom felnevelni. Ugy ez gáz? De mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
72%
figyu! Én 32 vagyok, de én sem akarok gyereket. Úgy érzem egyre távolabb kerülök tőle, hogy anya legyek. Nem is vágyom rá, de ha mégis megfordul a fejemben, hogy kéne egy gyerek, akkor rögtön ott a kétely, hogy mi van , ha úgy járok, mint 4 barátnőmből 3, hogy egyedül nevelik a gyereküket, és megérnek létezni! azt senki nem garantálja nekem, hogy apárom mindig velem lesz,én meg nem akarok egyedülálló anya lenni! Ha akarsz vágj bele, de csak akkor ha tényleg erre vágysz! Csak az legyen anya, aki szívből vágyik rá! Nem mondom, hogy az nem lehet jó anya, aki eleinte nem akarta, mert ez még később is kialakulhat, de az a legjobb, ha eleve akarod!
2011. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
96%
Ahol a ferj pofozkodik legyen ennek barmi az oka, oda ne szulessen kisbaba! :( Az, hogy te turod a te hibad, de ne szulj gyereket ha nem valtoztatsz az eleteden surgosen. Lehet, hogy ha egy tisztesseges ember lenne melletted aki nem pofozna meg ha ellenkezel valami miatt akkor talan gyereket is mernel vallani. Nagyon jol gondold at az eleted. Kivaonok neked jo dontest!
2011. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
94%

27 vagyok és én sem akarok gyereket, szerintem boldog életem lehetne gyerek nélkül is, kétlem, hogy megváltozom idővel..

van párom, ő sem hangoztatja,h akarna gyereket, főleg h látja h a tesoja a két gyerekkel mennyi problémájuk van

2011. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
82%

:( Szomorú vagyok, mert sejtettem, hogy bánt is.


A leírtak alapján bántalmazó kapcsolatban élsz, és korlátozva van az alapvető személyes szabadságod.

[link]

Ezen nincs mit szépíteni, a pofozkodás, fenyegetés, megfélemlítés, szabadság korlátozása: bántalmazás.


Vannak szüleid, vagy rokonaid, akikhez haza tudnál menni? Ne maradj olyannal, aki pofozgat, ha nem vagy hajlandó védekezés nélkül szexelni.


Az is tipikus, hogy irracionálisan féltékeny vagy. Le van épülve az önbizalmad, lelki válságban vagy, ilyenkor az ember a szarba is kapaszkodik, nem cselekszik ésszerűen. ÉS nyilván joggal félsz a további megaláztatásoktól. AZonnal látszott a kérdésből, hogy itt sajnos van mögötte valami, és nem pszichés zavar, legalábbis nem a Tied :(

2011. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
94%

szerintem 31 évesen még nem késő újrakezdeni másvalakivel, nem gondolod?

vagy mindent megad neked ez a pasi, visz nyaralni évente többször is?vesz neked szép ruhákat, parfumoket, miegyebet?

mert ha amugy kényeztet, akkor kicsit megértem,h nem akarod otthagyni

2011. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
95%

Ha téged bánt a férjed, ha ellenkezel, akkor mit fog tenni a gyerekkel?

Újabb rabszolgát akar tán?


Viszont ellentmondást látok a kérdésedben és a kommenteidben. Attól tartasz, hogy elhagyna, és a nyakadon marad a gyerek, de hisz ő akarja mindenáron a gyereket, tehát egy esetleges válásnál, nyilván kiharcolná, hogy nála helyezzék el, kérdés persze, hogy ez jó-e a gyereknek. Na meg addigra már te se ezt akarnád.

Mindenesetre, ez nem valós félelem.


Azt se látom reálisnak, hogy a gyereket ellenfélként tekintenéd, hisze a férjed így is ver... ezen már mit változtatna a gyerek? Így sincs szavad otthon, nem hozhatsz döntéseket, nem vállalhatsz felelősséget, nem rendelkezhetsz a pénzről. Jelen esetben te magad is egy gyerek vagy a házasságodban és a férjed az apád, aki mellesleg egy zsarnok.


Ebben a viszonylatban, ha szülsz egy gyereket, akkor az kb a testvéred lesz... így érthető az ellenfél-gondolat.. na de ez nem normális!


Már tanácsolták, hogy válj el.. de sejtésem szerint te fülig szerelmes vagy, ha ezeket a dolgokat magadtól nem látod... úgyhogy mondjuk egy házassági tanácsadás szóba jöhet. - indokold meg azzal, hogy a lelki békéd alapszükséglete a gyermek testi épségének.

2011. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
88%

Mit tegyél?


Próbálj meg felnőni!


Amiket most mondasz, amilyen kapcsolatban vagy, az mind azt sugallja nekem, hogy 31 évesen is gyerekként gondolkodsz, nem vállalsz felelősséget magadért. Ha felnőttként gondolkodnál, talán ugyanúgy nem akarnál gyereket szülni ennek az embernek, akihez gyerekként ennyire ragaszkodsz, de felnőttként gondolkodva vagy nem tűrnéd el ezt a bánásmódot, vagy már régen nem is élnétek együtt. Tehát nőj fel! Jól mondta itt korábban valaki, menj pszichológushoz, ha tudsz! Nem azért, mert baj van veled, hanem mert bajban vagy, és tud neked segíteni.

2011. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne szulj, amig nem valtozik meg ez az erzesed, mert az senkinek sem jo. Tudod, szulni opcio, nem kotelesseg. Szoval ha nem akarod szivvel, lelekkel, akkor ne. Meg akkor is nagyon nehez, ha teljes szivedbol akarod, nem hogy ilyen erzesekkel. Nem mindenkinek valo gyerek, nincs ezzel semmi gond. Azzal van a gond, mikor valaki ilyen szemlelettel szul es lesz belole egy zsarnok, akit utal majd a gyereke es a gyerek sorsa mar az elso perctol meg van pecsetelve.
2011. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
megcsináltam a tesztet. halvány 2, csik jelent meg. Szóval halványabb mint a kontrollcsík. Szerintetek igy is tuti a terhesség? Leírás szerint lehet halványabb de bízom hátha... clareblue a teszt neve ismeritek?
2011. febr. 25. 16:41
 40/70 anonim ***** válasza:
79%
nem akarlak elkeseríteni de több mint valószinű,hogy babás vagy. nekem is halvány csíkos volt és ma már 1éves a kisfiam.. beszéltél már a férjeddel,hogy te nem szeretnél gyereket? itt lenne az ideje,hogy a tudatára add. vagy félsz,hogy ha ezt kiejted akkor megpofoz? nagyon sürgősen kell döntést hoznod mert egy gyerek élete nem játék!!! menj el orvoshoz és ha terhes vagy és még mindig úgy vélekedsz hogy nem akarod akkor vetesd el! a férjedet meg hagyd el de sűrgősen mert ez csak el fog fajúlni hidd el! azt meg nem hiszem,hogy annyira lehet szeretni egy embert,hogy eltűrd a bántalmazást!
2011. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!