Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok anya lenni.31...

Nem akarok anya lenni.31 vagyok. Előre féltékeny vagyok a gyerekre arra gondolok ö az ellenfelem lenne a férjemmel szemben. Meg mi van ha elhagyna utána én nem tudom felnevelni. Ugy ez gáz? De mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
77%

Ha ideiglenesen az utcán is kellene kéregetnem, hogy legyen mit ennem, akkor sem maradnék ezzel a szeméttel.

Jól magához láncol, teljesen kiszolgáltatott leszel továbbra is, ha vele maradsz.

2011. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
47%

1. elhagyod, kidobod.

2. ha annyira kell neki a gyerek, megszülöd és odaadod neki ajándékba.


Ne haragudj de te egy totális komPlett idióta vagy vagy egyszerűen KAMU KÉRDÉS?

2011. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg nem kell tűrnöd...
2011. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
de kisebbségi de nem tehetek róla én is ember vagyok, dolgozok, nem lopok meg ilyesmi. anyám szerintem azért mondja hogy türjek hogy jobb mint a nyomor meg hogy dr. az illető és azt mondta ha válnék is a nevet meg kell tartanom.
2011. febr. 25. 19:42
 55/70 anonim ***** válasza:
65%
NA,ezen kommented utolsó pár szava miatt-holott eddig én is melletted álltam-írom azt,hogy ez KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
nem kamu bár az lenne
2011. febr. 25. 20:06
 57/70 anonim ***** válasza:
100%

"dr. az illető és azt mondta ha válnék is a nevet meg kell tartanom." mivan???

Ki a dr? A férjed? Már ne is haragudj, de én kétlem, hogy egy ilyen korlátolt ember doktori fokozatot szerezzen (bár persze közöttük is van pár idióta). Mi a foglalkozása a férjednek?

És miért kéne megtartanod a férjed nevét, ha elválsz?


Kezdem én is azt hinni, hogy ez egy mese. Ha nem az lenne, akkor már reagáltál volna arra, amikor azt írtam, hogy csináltass külön bankszámlát és oda kérd a fizudat, meg hogy vegyél le a bankban pénzt a közösről, meg úgy egyáltalán, reagáltál volna azoknak a válaszára, akik nem csak annyit írtak, hogy költözz el, meg válj el, hanem kicsit részletesebben leírták, hogy mit lehetne csinálni. De ezekre semmit nem reagáltál, amiből én arra gondolok, hogy vagy nem igaz az egész sztori, vagy pedig neked igazából megfelel ez így.

2011. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:

közös számla de én egyszer felhoztam hogy rendeljük meg az otp direktet mert milyen jó teljesen kiakadt és hogy én ne menjek többet a bankba mert rábeszélnek mindenre és ö ért mindenhez.ha uj számlát nyitnék vagy levennék személyesen a pénzböl nagyon nagy balhé lenne.

anyám mondta hogy a dr. nevet meg kell tartanom nem a férjem merthogy ez elönyös szerinte.

2011. febr. 25. 20:11
 59/70 A kérdező kommentje:
aneszteziologus
2011. febr. 25. 20:13
 60/70 anonim ***** válasza:
54%

Na, ti aztán szép pár vagytok. Mindketten komoly kezelésre szorulnátok!!!

Most komolyan milyen pozíciót féltesz a gyerektől?! Egy elnyomott rabszolga vagy, akinek annyi tekintélye van, mint egy tenyészkancának! (nem annak több van) Nem elég, hogy anyagilag kiszolgáltatott helyzetben vagy, de még a saját tested felett sem rendelkezel! Ébredj már fel!

Basszus, hogy milyen emberek vannak!!! Komolyan ökölbe szorul a kezem mindkettőtöktől!

Egyedül a babát sajnálom, hogy ilyen körülmények közé kell születnie. :(

2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!