Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok anya lenni.31...

Nem akarok anya lenni.31 vagyok. Előre féltékeny vagyok a gyerekre arra gondolok ö az ellenfelem lenne a férjemmel szemben. Meg mi van ha elhagyna utána én nem tudom felnevelni. Ugy ez gáz? De mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
65%
Erre azt tudom mondani: edd meg, amit főztél! Ha ennyire eszed nincs, hogy egy sz@r kapcsolatból, ahol kihasználnak és uralkodnak feletted kilépj, és nem akarsz gyereket és úgy nem védekeztek, hát bocsáss meg de mindig elcsodálkozom, hogy ennyi agyatlan, buta ember van. Csak azt a szerencsétlen gyereket sajnálom, mert a ti felelőtlenségetek miatt máris sikerült egy új emberi élőlény életét is elcseszni, ez a legszomorúbb. A saját sorsát mindenki úgy cseszi el ahogy akarja, de szegény gyerek.
2011. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen azt, hogy nyiss új számlát, úgy értettem, hogy akkor, ha már leléptél a férjed mellől.

A férjed azt mondta, hogy ne menj be többet a bankba? És te csak azt csinálod, amit ő mond? Te felnőtt embernek érzed magad? Mert ebben a helyzetben szerintem te egyáltalán nem vagy felnőtt.


Na de csak egy kérdésemre válaszolj: Jó neked ez az élet így?

Mert ha nem, akkor már eléggé itt lenne az ideje, hogy végre elkezdd a saját életedet élni. Ha máshogy nem megy, fordulj a helyi családsegítő szolgálathoz (és mielőtt azt mondanád, hogy nem engedi a férjed: természetesen nem kell tudnia róla), és ott mondd el, hogy mi a bajod a házasságoddal, és hogy milyen hozzád a férjed. Ha tényleg akarsz változtatni, akkor ott tudnak neked segíteni. Pontosabban segítenek abban, hogy saját magadon segíthess.

Ha viszont ezt nem teszed meg, és magadtól sem lépsz semmit, akkor azt kell hinnem, hogy neked ez igazából nagyon is megfelel, és kényelemben el vagy azzal, hogy felnőtt létedre döntenek a fejed felett, neked nem kell gondolkodni, döntéseket hozni, tenni bármit magadért.

2011. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos teljesen hihető a történet, sajnos diplomás férfiak is követnek el párkapcsolaton belüli erőszakot, sajnos köztük is vannak szép számmal, akik a nőket másodrendű lényeknek tartják. Az egy dolog, hogy a kérdező, ha jól értem, cigány - nem cigányok közt is bőven van ilyen.

Bár az tény, hogy a cigány kultúrában egy fokkal elfogadottabb azaz inkább úgy mondom, nyíltabban elfogadott a feleségbántalmazás. (Itt is írta egy cigány nő, akitől lehetett kérdezni a roma szokásokkal kapcsolatban- hogy már csak nem fog egy nő egy pofon miatt elválni? mintha ez tök természetes lenne) Nálunk is elfogadott, csak itt nem mondja pl. az anya a lányának, hogy tűrnie kell...


Találkoztam több bántalmazott nővel, kapcsolatban állok velük foglalkozó szervezetekkel - kevés az anyagi forrás, de én a helyedben egy anyaotthoni elhelyezést is megfontolnék (már ha megtartod a gyereket)

Nem biztos, hogy kapsz, a szűkös források miatt, de próbáld segítséget kérni! A nanétól, vagy a patenttől.

[link]


És szerintem senki nem vetne meg, ha elvetetnél egy gyakorlatilag erőszakkal fogant gyereket... Mondjuk erre nem akarlak biztatni, de arra, hogy hagyd e a férjed, igen. És ha ez megakadályoz, hát... De te tudod... Menj máshova orvoshoz, ahol nem ismerik a férjed.

2011. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
75%

Csak itt így olvasgatva néhány választ azok akik bírálják a kérdezőt azokat biztos soha nem bántotta a férje. Könnyű mondani hogy " lépj le" "hagyd ott" "hülye vagy hogy tűrőd" "edd meg amit főztél" majd azt után adjon ilyen tanácsot bár ki ha majd az első pofon verés után tudja mit jelent az hogy nem teheted amit akarsz mert akár az életedbe is kerülhet. Ha nincs hova menjen és nincs egy erős háttér aki mögötte áll soha nem tud szabadulni a zsarnoktól vagy csak az élete árán.

Én nem bírálok senkit de olvassátok végig hogy miket írtatok és gondoljatok bele a kérdező helyzetébe hogy ez hogy esik neki mikor ő ide vigaszért segítségért jött.

Kedves Kérdező

ahogy láttam néhányan írtak hasznos infót is főleg a NANE alapítvány meg az utolsó hozzászóló amit írt, ezeken a helyeket találsz segítséget. Remélem rendbe jön az életed.

2011. febr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
49%

Furcsa, hogy néhányan áldozatnak állítják be a kérdezőt. Megérteném, ha arról lenne szó, hogy egy normális kapcsolatban egyszer csak elborul a férj agya, kifordul magából, és így viselkedik. Akkor tényleg áldozat lenne a kérdező.

De itt, ebben a szituban gyakorlatilag a kérdező a kezdetektől elfogadta ezt a szerepet, és még ragaszkodik is hozzá, hisz félti a pozícióját a születendő gyermektől. Szóval ebben az esetben, én nem tudom sajnálni azt, aki ilyen helyzetbe sodorja magát, és foggal, körömmel ragaszkodik is hozzá. Fel kell nyitni a szemét, hogy merjen és akarjon lépni, az meg nem biztos, hogy szép szóval megy!

2011. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
0%

itt nemis a férjről volt szó hanem a gyerekről nem?

kicsit összelett komplikálva az ügy,a kérdésre kéne koncentrálni és azt hiszem a férjednek valahol igaza van...főleg ha neki is elmondtad ezt a problémádat ami gyerekes h a saját gyerekedre féltékeny v de miért???ez tiszta hülyeség!!!

hova jut a világ???nagyon felháborodtam!

az a normális ha a gyereket jobban szereti a szülő mint egymást,na nálunk ilyen nincs az biztos!

2011. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

Kedves kételkedők, nem először fordul elő, hogy egy kérdés után kiderül, hogy NEM az a kérdés, amit a kérdező kiírt, hanem egész más van mögötte.

És az állandó megfélemlítés, bántalmazás össze is zavarja az embert. Ráadásul a kérdező joggal tart tőle, hogy a gyerek után még kiszolgáltatottabb lesz.

Aki azt mondja, hogy a férjnek igaza van, olvassa már el a kérdező köztes kommentjeit. A férj nem engedte védekezni (nem az, hogy ketten megbeszélték volna), és ha a kérdező nem akart vele lefeküdni, felpofozta.

2011. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2011. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
51%

Most komolyan ti ezt elhiszitek?

Hogy egy altatóorvos,aki majdnem a legfontosabb szerepet

játsza a műtőben,hogy ilyen agressziv állat legyen?

Én nem hiszem és azt sem,hogy cigány lányt vett el feleségül,bocsi!

2012. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se szülj gyereket. De ha te lennél az egyedüli nő, én még akkor se dugnálak meg.
2013. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!