Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok anya lenni.31...

Nem akarok anya lenni.31 vagyok. Előre féltékeny vagyok a gyerekre arra gondolok ö az ellenfelem lenne a férjemmel szemben. Meg mi van ha elhagyna utána én nem tudom felnevelni. Ugy ez gáz? De mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
leüvöltette a fejemet és azt mondta ha jön akkor meg kell tartani.meg hogy ez a dolgom hogy szüljek nő vagyok. és azt is mondta hogy csak a 3. hónap után megyek orvoshoz, mert a vizsgálattol is elmehet a gyerek. és most már ne is menjek dolgozni, átmegy a házihoz hogy hosszabbitsa meg a betegszabit. (hétfő óta azon vagyok hólyaghurut miatt)
2011. febr. 25. 17:48
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen elnyom Téged! És hogy beszél Veled...?!

Én a helyedben otthagynám és azon is elgondolkodnék, hogy egy ilyen erőszakos barom gyerekét megtartsam-e. De ha meg is tartanám, egyedül vagy szülők segítségével nevelném fel. Majd kapsz gyerektartást. Vigyázz magadra,nehogy bajod essen.

2011. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid tudják, hogy bánik veled?
2011. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy intézkedhet a nevedben az orvosnál?!
2011. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%

A férjed beteg.

Most azonnal hagyd el! Nem érdemel meg téged! Nehogy ilyen embernek szülj gyereket! Azt akarod, hogy őt is agyonverjék?.. :(

Azonnal menj el onnan, hagyd ott a cuccaid is, csak magadat vidd! ha meg fenyeget, bánt jelentsd fel. Megérdemli.

2011. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy a tulajnodában lévő tenyészállat, akit szülésre kényszeríthet, főleg nem ezzel a stílussal. Sajnos amíg nem veszed vissza a saját életedet a karmaiból, csak egyre rosszabb lesz. Ha most hirtelen én lennék a helyedben, elmennék a nőgyógyászhoz (ha nem enged, rendőrség, és feljelentés személyes szabadság korlátozásáért), ilyen körülmények között elvetetném a gyereket, és AZONNAL elválnék.
2011. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg beteg,semmi képpen ne maradj vele mert ebből nagyobb bajod fog származni. te döntésed,hogy akarod a gyereket vagy sem!ennyire szereted,hogy még ezt is eltűrőd neki? én csak jót akarok neked kérlek gyere el tőle.az ilyen beteg emberek ölni is képesek
2011. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés(korábban tette fel valaki):a szüleid/családod tud erről?

Nem tudnál haza költözni?Van valaki segítséged?Ne hagyd magad,így nem lehet leélni egy egész életet!És mi lesz a picivel?A férjed egy állat!

2011. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
nincs senkim csak anyám de szerinte is türnöm kell haza nem nagyon mehetek anyuhoz neki is alig van mit enni vidéki ott nem lenne munkám albérlet jöhet csak szóba azelött is ott laktam mig összejöttünk a férjemmel
2011. febr. 25. 18:55
 50/70 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj kedves kérdező, de nekem ez a szituáció annyira de annyira röhejes!!!

Már ott elegem lett volna ebbol az emberből, amikor felpofozott volna!!Nem engedi, hogy védekezzél?ez olyan mint egy kitalált szituáció!!

Amennyiben nem hallgatsz az itteni válaszadókra, hogy elhagyod, nos ezesetben magadra vess..

ugye nem kisebbségi vagy?

2011. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!