Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtátok? Bizonyos esetekben...

Tudtátok? Bizonyos esetekben még jár a szocpol! Én ma adtam le az igénylőlapot!

Figyelt kérdés

Amikor a kormány eltörőlte a szocpolt azt azért "elfelejtette" közölni hogy aki még az eltörlés előtt igényelt lakáshitelt, de azóta született gyermeke az visszamenőleg igényelheti.

Az én példám: 2006-ban vettük a lakást, 2007-ben született a fiam, de akkor úgy voltunk vele hogy majd a második után igényeljük, időközben eltörölték, majd 2010-ben született a lányom, így visszamenőleg 2 gyermekre tudtam leadni az igénylést.

Ezt csak azért írtam le mert hátha van itt is pár szülő akinek még hasznos lehet ez az infó.

Ha kérdésetek van még nyugodtan írjatok!


2011. ápr. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

Ezt né is furcsállom. Nekünk már alapból kérték a mi személyes papírjainkat, a gyerekek adókártyáját, születési anyakönyvijét is. És a bankos csajszi azt mondta, hogy továbbítja, 60 nap az elbírálási határidő.

Megírhatnád, hogy mit telefonál pár nap múlva! Köszi!

Előtted válaszoló voltam.

2011. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
Persze megírom. De előre tudom, az az igénylés a kukában landolt 100%. :( Csak a gyerekek papírjait másolta le, meg a jegyző igazolása kellett ennyi. Itt ebben a bankban, sőt a mellette lévő város bankjában sem hallottak ilyenről, kitölteni sem tudott segíteni, az igénylőlapot is alig tudta ideadni, szóval tuti , hogy nem foglalkoznak ezzel. Mindkét bankban nekem azt mondták 2 éve nem láttak ilyen igénylést. Bár ettől független elküdhetnék az államkincstárnak... De ez az eljárás nagyon fura, biztosra veszem , hogy kuka. :(
2011. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

Milyen bankosa a hiteletek?

Amikor én telefonon rákérdeztem, egyből mondta a csajszi, hogy igen, van utólagos szocpol, és volt egy csomó kérdése is. Aztán elküldte postán a kitöltendő és beszerzendő papírokat.

2011. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi bank. Amikor érdeklődtem azt mondta, csak azok kapnak utólag akik már akkor igényeltek pl, vagy új ház vásárlására, építésére, vagy ha kamattámogatásos hitelt vettünk fel. Na, nálunk egyik sem volt, de a jegyző kiállított egy utólagos kamattámogatásra való igazolást. Ezért merészkedtem beadni. Mert sajnos, nem sajnos, de mi nem új házat vettünk.
2011. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
Hát nyilván a telefonszámomat is kidobták a papírjaimmal. Ahhoz képest, hogy "2-3 nap múlva telefonálunk"..kicsit megfeledkeztek róla. Azért annyit mondhattak, volna, hogy te bolond ne reménykedj :(
2011. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

Van valami fejleményetek?

Mi még mindig várunk a bírálatra. :(

2011. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Még semmi, 23-án telik le a 60 nap. :(
2011. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
Írj, ha van valami! Drukkolok Nektek is!
2011. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság? Megkaptátok?

Nekünk még mindig ülnek rajta, annyi változás történt, hogy bekérték a számlákat, és azt írták, hogy innentől 30 nap.

2011. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
Felhívtak vagy te érdeklődtél? Nálunk nem jelentkeztek. Erőt kéne vennem magamon és bemenni, de elvették a kedvem..még arra se méltatnak, hogy szóljanak, miközben ő mondta, hogy hív. Másrészt nem is ebben a városban van a bank, de sort kerítek rá a héten vagy a jövőhéten.
2011. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!