Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtátok? Bizonyos esetekben...

Tudtátok? Bizonyos esetekben még jár a szocpol! Én ma adtam le az igénylőlapot!

Figyelt kérdés

Amikor a kormány eltörőlte a szocpolt azt azért "elfelejtette" közölni hogy aki még az eltörlés előtt igényelt lakáshitelt, de azóta született gyermeke az visszamenőleg igényelheti.

Az én példám: 2006-ban vettük a lakást, 2007-ben született a fiam, de akkor úgy voltunk vele hogy majd a második után igényeljük, időközben eltörölték, majd 2010-ben született a lányom, így visszamenőleg 2 gyermekre tudtam leadni az igénylést.

Ezt csak azért írtam le mert hátha van itt is pár szülő akinek még hasznos lehet ez az infó.

Ha kérdésetek van még nyugodtan írjatok!


2011. ápr. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

Kaptunk egy levelet, hogy nyújtsuk be a számlákat 30 napon belül, és utána 30 napon belül meglesz a bírálat.

Hívd fel őket, egyszerűbb mint elautókázni.

2011. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!