Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én tartom ezt elítélendőnek?

Csak én tartom ezt elítélendőnek?

Figyelt kérdés

Számtalanszor látom, hogy anyukák parányi, 2-4 hetes babákat húznak-nyúznak a tömegközelekedésen az influenza időszak kellős közepén. Szerintme ez oltári szörnyű és nagy felelőtlenség. Majd megszakad a szívem a pici kókadozó fejű babákon.


Ma is, mentem a villamoson reggel, tök tele volt. Alig pár hetes baba anyja hasára kákötve ezzel a kendő szerűséggel, tök nyomorban összepaszírozva. Mindenki köhögcsélt, olyan hurutosakat köhögtek a picitől 1-2 méterre, hogy én eltakartam az arcomat egy kendővel. Teljesen meg vagyok döbbenve. Hogy tehet ilyet egy anya, hogy ilyen fertőzésveszélynek teszi ki a pár hetes/hónapos babáját? Ez rettenetes...



2014. febr. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
78%
Fizeted? Mert akkor azzal járok holnaptól. Taxival. Sőt, ha bírod anyagilag, kocsit is vehetsz nekünk, és havi szinten fizetheted is, Budapesten!
2014. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
77%
Taxi nem olcsó,nekünk pl saját autónk nincs.. én havi 4ezerért bármennyit bkv-zhatok. Mig a taxi egy út legalább 3-4ezer.
2014. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sok csalódás vár még rád, királylány! A Hold nincs sajtból, a saját kocsi sofőrrel nem vár az ajtó előtt minden nap, és bizony meg kell mozdulni, ha el akarsz valamit intézni, gyerekkel vagy anélkül! Kívánom, hogy ne csattanj nagyot, amikor erre rájössz, bár elég nagy az esélyed rá! Aztán nézz tükörbe és ítélkezz!
2014. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk nincs autónk, és nincs jogosítványom sem :) Taxival pedig állati messze van Bp, a Heim Pál ahová csípőszűrésre kellett mennünk amikor a fiam 4 hetes volt. Így maradt a vonat és a metró... Szerintem ha az az anyuka megtehette volna, biztos másképp oldotta volna meg. Remélem hogy semmit sem kapott el a baba.
2014. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
69%
Megkérdezhetem a korodat?? 11? 12?
2014. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:

Szerintem java emberrel itt minimm egyidős vagyok, úgyhogy a kislányozás be lehet fejezni, köszönöm.


Apucitól semmit nem kaptam. Jól élek, a saját fizetésemből és tisztában vagyok a realitásokkal. Még ha sokan szeretnék is azt hinni, hogy nem, mert attól az ő lelküknek jobb. Rengeteget dolgozom, sokat keresek, és egy autó igazán nem luxus. Budapesten élek, és nem a világ egy autó fenntartása. Erőrl meg ennyit, ha már itt nekemestetek.

2014. febr. 26. 10:58
 17/85 A kérdező kommentje:

24.


Amúgy meg, az votl az argumentumotok, hogy egyszer-egyszer kell menni a gyerekkl, mert biztos eteg vagy ő vagy az anyuka. Hát akkor egyszer azt a 3-4 ezret taxira ki lehet bírni, nem gondoljátok?

2014. febr. 26. 10:59
 18/85 anonim ***** válasza:
78%
ne haragudj meg de szánalmas amit leírtál.nem egyszerű ám gyerekkel.és rohadt sokba van az hogy ő van.nem kis pénzekről beszélünk.én is rá voltam kényszerülve hogy busszal vigyem a gyereket tanácsadásra ahol sok idős köhögött.semmi baja nincs.lehet hogy pont taxira nincs pénze,vagy nem akar fölös kidadást csinálni.erre nem gondolsz?az meg csak jót tesz egy gyereknek ha kap ingert,legalább oviból nem fog havonta 2x hiányozni.ha nincs gyereked akkor mi jogon kötsz bele másokba?majd ha lesz neked is rájössz
2014. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és akkor nem a retkes csövest kéne letiltani a buszról, hanem az anyuka gyalogoljon aki még bérletet is vesz???
2014. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
69%
oda vissza 3-4 ezer.Meg a konttroll.Tehát:oda megyek:3,hazamegyek3,ha elküld a doki mondjuk máshova(pl a heimpálból a madarászba mert már ott van ügyelet,újabb 3-4ezer) ha egyáltalán a taxis elvisz... oda vissza 3-3,kontroll 3-3.12. 1 alkalom.
2014. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!