Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én tartom ezt elítélendőnek?

Csak én tartom ezt elítélendőnek?

Figyelt kérdés

Számtalanszor látom, hogy anyukák parányi, 2-4 hetes babákat húznak-nyúznak a tömegközelekedésen az influenza időszak kellős közepén. Szerintme ez oltári szörnyű és nagy felelőtlenség. Majd megszakad a szívem a pici kókadozó fejű babákon.


Ma is, mentem a villamoson reggel, tök tele volt. Alig pár hetes baba anyja hasára kákötve ezzel a kendő szerűséggel, tök nyomorban összepaszírozva. Mindenki köhögcsélt, olyan hurutosakat köhögtek a picitől 1-2 méterre, hogy én eltakartam az arcomat egy kendővel. Teljesen meg vagyok döbbenve. Hogy tehet ilyet egy anya, hogy ilyen fertőzésveszélynek teszi ki a pár hetes/hónapos babáját? Ez rettenetes...



2014. febr. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
89%
Én igazából most a pénzkérős kérdésen jobban ki vagyok akadva, amit valaki nemrég idelinkelt, mint ezen...
2014. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 A kérdező kommentje:

Nem válaszolok, mert semmi közötök hozzá. Már leírtam, miért nem taxival mentem, pontosan tudjátok, csak rágjátok az egyetlen csontot, amit parány kis agyatok fel tud hozni "argumentumként". :D


A kérdés nem rólam szólt. Se csecsemő nem vagyok, sem az anyja. Szóval természtesen nem fogok válaszolni. :) Marjátok itt magatokat nyugodtan. :)

2014. febr. 26. 17:09
 73/85 anonim ***** válasza:
100%

"Nem válaszolok,mert semmi közötök hozzá"


Mondd, akkor Neked mi közöd van ahhoz, hogy valaki hogy, miként közlekedik a gyermekeivel?

2014. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, az álmok megvalósulása közben jellemfejlődésen is átmész. Nekem megvan minden, amiről te még csak tervezgetsz, de van bennem empátia, türelem és némi világlátás és tapasztalat is, ezért pontosan tudom, miért járnak az anyukák magukra kötött gyerekkel a BKV-n. Eszem ágában nincs ítélkezni felettük. Attól, hogy 24 éves vagy, még nem nőttél fel. Ez egy folyamat, te pedig az elején jársz. Nagyon. N30
2014. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező nem vetted észre, hogy azok a válaszolók akik hasonló anyagi körülmények között élnek mint te (vagy épp sokkal jobban), akik megengedhetik maguknak a saját kocsit és azt szintúgy hogy taxizzanak még azok az anyák sem értenek veled egyet. Holott nekik aztán semmi okuk, "hogy irigykedjenek rád", mint ahogyan azt te képzeled.

Egyik korosztály, vagy más-más anyagi körülmények között élő anya sem osztja a véleményedet.

Amúgy azt megkérdezhetem, hogy mennyi idős korodra tűzted ki, hogy gyereket szülj? Azaz szerinted mennyi idő kell ahhoz, hogy a tervedet megvalósítva vegyetek egy házat, amin persze nincs hitel, legyen két kocsitok és egy évre elegendő készpénzetek "vésztartaléknak"?

2014. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
59%

És miért nem mentêl taxival? Mêg mindig nem êrtem. Csak a boltba mentêl specko szószêrt, de oda is lehet taxival menni nem? Ha ilyen jó a sorsod:)


Arra nem válaszolsz hány abortuszod volt....de azt elárultad miêrt mentêl a boltba. Elêggê nyilvánvaló mi itt a helyzet. Minimum 3 gyereket elvetettêl már. De tudd, soha nem gyereked ês iszonyat sokat fogsz te mêg sírni, bár meg is êrdemled :D hhaaahhhh :DDD

2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt tartom elítélendőnek, ha valaki hülyeségeket magyaráz olyanokra, akiket nem is ismer. Eszedbe nem jutott, hogy lehet nincs más választásuk? Valakinek dolgoznia is kell, ergó ki kell mozdulnia. Minden nap taxizni pedig nem kis luxus lenne.
2014. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokat kell még tanulni neked az életről kérdező, kislány vagy ehhez.
2014. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
100%
Mivan megkukultál??? Haahhh :DDDDD
2014. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
100%

Ebbol is latszik h esz nem sok szorult beled mert meg hazudni se tudsz rendesen. Ha te most kiveteles alkalojbol mentel tomegkozlekedessel speci szoszert mert olyan sok-sok penzed van es egy kocsi fenntartasa semmiseg akkor h kezdhetted ugy az egesz mondadodat meg a kerdesben h SZAMTALANSZOR LATOD. Te allitottad h autoval kozlekedsz. Meg jogos a kerdes te miert nem taxival mentel, hisz 1-2 alkalommal nem kibirhato?

Ami terveket meg leirtal meg kislanykoromban kb 10 evesen almodoztam ilyen tervekrol h ez igy mukodik. Nem bantalak mert gyerekeket nem szokasom, de ennyi idosen ideje lenne mar felnonod.

2014. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!