Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én tartom ezt elítélendőnek?

Csak én tartom ezt elítélendőnek?

Figyelt kérdés

Számtalanszor látom, hogy anyukák parányi, 2-4 hetes babákat húznak-nyúznak a tömegközelekedésen az influenza időszak kellős közepén. Szerintme ez oltári szörnyű és nagy felelőtlenség. Majd megszakad a szívem a pici kókadozó fejű babákon.


Ma is, mentem a villamoson reggel, tök tele volt. Alig pár hetes baba anyja hasára kákötve ezzel a kendő szerűséggel, tök nyomorban összepaszírozva. Mindenki köhögcsélt, olyan hurutosakat köhögtek a picitől 1-2 méterre, hogy én eltakartam az arcomat egy kendővel. Teljesen meg vagyok döbbenve. Hogy tehet ilyet egy anya, hogy ilyen fertőzésveszélynek teszi ki a pár hetes/hónapos babáját? Ez rettenetes...



2014. febr. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 A kérdező kommentje:
Igen, abszolút várható, hogy elvesyzti manapság az állását. Nem kell gazdasági lapot olvasnod, elég, ha itt az oldalon szétnézel a munka/fizeés/állás/kismama címszavak közt. Kismillió olyan krédés van, miszerint kirúgták, nem veszik vissza, elbntak vele sunyin. Ezek tények. Kettőnk közül pedig te mocskolódsz egyelőre, úgyhogy az ostobaságról vitatkoznék. :)
2014. febr. 26. 11:18
 32/85 A kérdező kommentje:
Pontosan azért megntem a villamoson, amiért Te: páromnál van a kocsi. :)
2014. febr. 26. 11:19
 33/85 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon határozott vagy kérdező! Fel mered vállalni az arcod is? Csak hogy lássuk, mire verd magad ennyire?! Hogy lássák az anyukák, ki az aki ennyire lenézően viselkedik velük?!
2014. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
69%

Hagyjátok már!

Nem látjátok, hogy meggyőzhetetlen? (Vagy inkább értetlen/éretlen.)

Kinyilatkoztat, aztán az úgy van.

Mint én most. Na. :)

2014. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
69%
Nem gyanús, hogy senki nem ért veled egyet? Nem kéne inkább szépen csendben maradnod, és elgondolkodnod, hogy lehet, hogy nagyon rosszul látod a helyzetet? Ne keresd a kiskapukat minden válaszban. Nincs pénz taxira, nincs autóra sem, nincs rokon, nincs barát, nagymama. Attól a világ még nem áll meg, valahogy el kell jutni A-ból B-be. És ha pár hetes gyerekkel, akkor úgy. Gyalog, tömegközlekedéssel stb. stb. Nem mindegy az neked???
2014. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
66%
Na kiváncsi vagyok,meddig fogja a kedves kérdező gyözködni a válaszadókat,hogy csak a saját kocsi a megfelelő a gyermek közlekedtetésére...
2014. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
66%

Magyarázd már el nekem hogy aki elveszti az állását az mit csináljon??? Komolyan érdekelne! Adja a gyereket zaciba? Kaja helyett fizesse a taxit,hogy nehogy összefusson pár csövessel?

Arra bezzeg nem válaszolsz van e gyereked!

2014. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
66%

"Azon gondolkodom, hogy körülöttem mindenki hülye..."

Ezt vedd magadra, kedves kérdező. :)

2014. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
71%

"Szóval majd ha nekem lesz gyerekem akkor én úgy fogom megoldnai, hogy saját kocsival megyek. Ennyi."


Nincs neki.

2014. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
70%
Biztos volt már terhes párszor, csak futott abortuszra...
2014. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!