Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha akaratom ellenér...

Mit tegyek ha akaratom ellenére teherbe estem?

Figyelt kérdés

Nem felelőtlenek voltunk, hanem mondjuk úgy, a párom becsapott! :S Teljesen kivagyok! Hogy tehetett velem ilyet? Már két napja csak sírok, mióta megtudtam, hogy ez nem "véletlen"!

Legszívesebben feljelenteném, bár nem hiszem hogy ilyet lehet jogilag?! Hogy lehet egy ilyen csalódást, szakítást túlélni? :,(


2010. jan. 16. 01:25
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Ez a pasi tényleg elmebeteg! Ilyet azért nem lehet valakivel csinálni! Ez nem azon múlik, hogy valóban elvesz-e, eltart-e stb. Senki nem rendelkezhet egy másik ember élete felett! A pasit biztosan elhajtanám, szerintem fel lehet jelenteni. A baba az nehéz kérdés,mert Ő ugye semmiről se tehet. Kegyetlenül hangzik, de lehet, hogy a te esetedben jobb ha elveteted.
2010. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon nagyon abortusz ellenes vagyok ha az nem indokolt esetben történik.Indokolt eset= Erőszakolás, baba beteg stb, de a te esetedbe lehet jobb ha elveteted mert ha valaki ennyire "gyerek ellenes" akkor ez tűnik a legésszerűbb dolognak.

A Párod az egy szerencsétlen h.lye mert időközbe rájött gyereket szeretne csak ezt veled el felejtette közölni, nagyon undorító dolgot csinált mert te nem akartál gyereket és most mégis neked kell majd a lelkiismereteddel el számolni, hogy a pocakodba fejlődő kis életnek te vetsz véget!!

Sok erőt kívánok neked bárhogy is döntesz, a párodnak meg azt kívánom vele is csesszen ki ugyan így valaki!

2010. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:

Szerintem is vetesd el bár hozzá teszem én is abortusz ellenes vagyok, Te tényleg nem akarsz gyereket egy porcikád sem kívánja ez látszik abból amit leírtál.

Neked kell ezt eldönteni, de az hülyeség hogy ezzel fel lehet jelenteni, hát nem megerőszakoltak, kiröhögnének a rendőrségen!!!

2010. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak! Hogyan fogsz dönteni?

Ritka az ilyen, hogy éppen a férfi csapja be a nőt. De nekem van ilyen barátnőm. Bár a férje nem csinált titkot abból, hogy mennyire szeretne gyereket. A lány az elsőt elvetette, a másodikat és a harmadikat megtartotta. Annyit a férfi "gyerekszeretetéről", hogy semmit sem segít otthon, minden a lányra hárul, majd megszakad minden nap... bár tény, hogy szereti a gyerekeket. Szerintem sem fair, nem bírnék egy ilyen pasival együtt élni, de a lány behódolt. Ő dolga, az ő döntése. Ja, és addig akar a pasi próbálkozni, amíg fiú nem lesz... (két lányuk van)

2010. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, véglegesen kitöröltem az életemből ezt az embert... És nem tartom meg a gyereket, de ezt neki is tudnia kellett volna de nem hitt nekem hogy ha valamit eldöntök (komoly döntés volt és nem egy perc alatt hoztam meg hogy nem szeretnék gyereket) akkor az úgy lesz. Életembe nem aláztak még meg ennyire :S
2010. jan. 17. 23:38
 16/60 anonim ***** válasza:
0%
Teljessen megertem a hejzetedet nem volt fer dolog a parod reszerol.De!Nem probalsz meg legalabb egy kicsit baratkozni a gondolattal hogy anya legyel?Nem tudom menyi idos terhes vagy ugy tudom 12 hetes korig vegeznek abortuszt Magyarorszagon.Ha van meg idod legalabb egy par napot varj mielott vegleg dontesz egy picit gondold vegig.Olyan sokan vannak akik mindent megadnanak hogy a hejedben lehessenek!
2010. jan. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Sajnálom őket de nem én tehetek arról :S Ez nem olyan döntés, "hogy hát nem így terveztem, de hát ez van akkor ez van az élet megy tovább"... Ez kicsit túl komoly ahhoz... Nem akartam gyereket és most sem akarok. Sem az én életem nem akarok elrontani sem a gyerekét akit nem vártak.... Te jó ég csak most tértem magamhoz a megrázkódtatástól, de most sem akarom... :S Az életem, céljaim nem teheti tönkre az a pasi hamár megalázni sikerült neki.
2010. jan. 18. 01:18
 18/60 anonim ***** válasza:
31%
Ne vetesd el! Kérlek szépen, add örökbe! Rengeteg pár van, akik babára várnak, és hozzám is nagyon közel áll a téma, mivel nagyon úgy néz ki, hogy nem lehet gyerekem. 24 éves vagyok, már meg sem jön a menstruációm, hipofízis adenomám van, és ha rám nézel, semmi különöset nem látsz, csak épp egy selejt nő vagyok, aki nem képes szülni. Ott tartok, hogy ha ránézek egy gyermekre, bőgök, mert nem bírom ki! Ne kelljen meghalnia ennek a picurnak, a te életed se fog tönkremenni, ha tudod, hogy egy nagyon szerető családba kerül, akik legalább úgy várnák, mint én, mint mi mindannyian, akiknek nem lehet! Már nevet is adtam a gyermekemnek, kislánykorom óta megvan egy fiú- és egy lánynevem, s ekkor jött a bökkenő, hogy hoppá, ez sosem teljesülhet. Kérlek, szépen kérlek, add örökbe, hogy boldogságban, szeretetben nőhessen fel és egy meddő házaspár örökké hálás lehessen névtelenül is Neked!
2010. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Te nem vagy selejt, az emberek engem néznek selejtnek mert nem akarok gyereket... De akárhogy is van, te nem vagy az.

Hidd el szívesen örökbe adnám, ha nem nekem kéne megszülni, de én a szülés sem kívántam átélni, azért próbáltam védekezni... És ezért utál mindenki mert így gondolkozom... :S

2010. jan. 18. 01:47
 20/60 anonim ***** válasza:
0%
Sikerült kibőgnöm magam. Ne haragudj, nem panaszkodni akartam, mert Neked is megvan a magad nagy baja, csak annyira elfogott az anyaösztön, mint mindig, amikor ilyet tapasztalok, hogy beleszakad a szívem. Nem az én dolgom, tudom, de annyira szeretném mégis, ha bevállalnád a szülést, ha már az a pici téged választott anyukájának, és utána egy jobb életre egyből örökbe is adnád. Nem tudom, miért, de annyira szeretném, így ismeretlenül is, ha élhetne. Ne haragudj ezekért a szavakért.
2010. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!