Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha akaratom ellenér...

Mit tegyek ha akaratom ellenére teherbe estem?

Figyelt kérdés

Nem felelőtlenek voltunk, hanem mondjuk úgy, a párom becsapott! :S Teljesen kivagyok! Hogy tehetett velem ilyet? Már két napja csak sírok, mióta megtudtam, hogy ez nem "véletlen"!

Legszívesebben feljelenteném, bár nem hiszem hogy ilyet lehet jogilag?! Hogy lehet egy ilyen csalódást, szakítást túlélni? :,(


2010. jan. 16. 01:25
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Az döntés még mindig nem kérdés.

És tudod egy egysejtű is tud menekülni ha számára kellemetlen dolog történik, hűű most akkor mi van? Sőt még egy növény is, igaz lassabban de akkor is... Ne erről ennyit, megértem hogy menekül de nem önálló mert akkor nélkülem is ki tudna fejlődni... Az én testemben csak az én döntéseim érvényesek.

2010. jan. 21. 03:05
 52/60 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, mit tennék a helyedben?


Én is dobnám azt az embert. De a gyerekemet nem. A gyereket felnevelném, és úgyis jön újabb, aki elfogadna téged a gyerekkel együtt, még egyedül se lennél. Tapasztalat, hogy aki keres párt, az talál is. Feltéve, ha igazán akar. Türelem, és eljönnek a legjobb dolgok az életben.

Ha elmebetegnek látod, akkor dobjad. De a gyerek nem tehet róla.


S hogy így írsz róla, idézlek: "leszarom azt a GYEREKET", már Te magad is gyereknek tartod, talán észre sem vetted.


Másik: a szülésnek nem teszed ki a tested, de az abortusznak igen? A szülés leglább természetes folyamat, de az abortusztól ezernyi problémád lehet még. És az egyiknek mostmár mindenképp ki kell tenned a tested.

2010. jan. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
Meg aztán azt is észrevehetnéd, hogy azért a többség megértett, te vagy az egyetlen aki a semmről beszél még itt mindig... Tegnap voltam azon a bizonyos helyen ahol jól megaláznak, és lenéznek hátha akkor megszülöd. És szerencsére jövőhéten mehetek!
2010. jan. 21. 03:07
 54/60 anonim ***** válasza:
0%

Te meg azt vehetnéd észre, hogy én is megértelek, mert különben nem írogatnék ide Neked, egy számomra ismeretlen embernek hajnali negyed négykor. Én is kétségbeesnék a helyedben. Mindent tudok, amit leírsz. Mindent. Mégsem veszel figyelembe 1 dolgot: mi van, ha nem véletlenül került hozzád ez a kicsi? Az életben semmi sincs véletlenül. Életed legnagyobb feladatát kaptad most, és meg tudod csinálni, különben nem kaptad volna. Ezt hidd el nekem. Rengeteg örömöd lehetne még benne, ha belejönnél, ha rájönnél, hogy nem is olyan borzasztó.

Nem azért aláztak meg egyébként, hogy hátha megszülöd. Hanem azért, mert az ember önkéntelenül is az élet, és nem a halál felé fordul.

Én nem alázlak meg, és nem azért, mert szent lennék, ahogy írtad. Dehogy vagyok. Hanem mert megpróbálok melletted állni ismeretlenül is. Nem téged utasítottalak el, hanem a cselekedetet, amire készülsz.

2010. jan. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem tudom megcsinálni? Nem vagyok béna. Nem akarok megcsinálni, mert nem ezek a terveim az életben. És kész. Nem fogom az egész életem felforatni. Ez nem olyan "hogy hát terveztem hogy fehér lesz a szobám de ha már piros lett hát egye fene így élem le az életem ebben a házban" ez egy kicsit több annál... Nem fogom feladni az álmaim és boldogtalanul élni. Fél év múlva államvizsgám lesz utána pedig megyek külföldre dolgozni. Lehet hogy ez nagy feladat, de nem a legnagyobb, rengeteg nehéz és értékes feladat van még az életben, és engem azok érdekelnek, nem ez. Biztos nincsenek véletlenek... Ezért lesz az is terhes akit megerőszakolnak, meg az is aki beteg és két hét múlva elvetél úgy hogy nem is tud róla, na persze... Ez nem véletlen hanem szaporodás, biológia. Fogd fel hogy nem mindenkinek az az álma ami neked.

De tudod mit, mostmár elég. Légyszi ne offolj, mert nem ez volt a kérdés, amiről beszélsz az már azelőtt el lett döntve hogy ilyen baromi nagy pech történt az életemben... Pá.

2010. jan. 21. 13:48
 56/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia nem olvastam végig minden választ meg kommentedet mert hosszú lenne.

Na de egy-kettőt sikerült:kész vagyok ettől a "Téged választott" Nincs véletlen" "add örökbe" "könyörgöm szüld meg, ne tedd ezt" szövegektől ez hihetetlen hogy egy-két ember mennyire érthetetlen, én teljesen megértelek téged mind ezt mondom úgy hogy a harmadik babámat várom aki mellesleg védekezés mellett fogant meg de megtartottuk, de ez egészen más mert nekem már van két gyermekem én feltettem rájuk az életem és úgy voltam vele ahol kettőnek van helye ott elfér a harmadik is...DE a Te sztorid egészen más és nem hiszem hogy másként cselekednék a helyedbe, veled csúnyán kitoltak és ez gusztustalan lépés volt a volt párodtól ez egy aberált kretén és szépen fogalmaztam most.

Ne foglalkozz ezekkel az idióta válaszokkal ezt Te már eldöntötted csak gondolom egy kis vigaszt szerettél volna, de hát rossz helyen kerestél mert itt annyira tudnak vagdalózni a nagy szavakkal, csak abba nem gondolnak bele mit tennének ha a helyedbe lennének 100%ig és ilyen élet céljaik lennének mint neked...hát az add örökbe szöveg vezet nálam mert ha ezt megtennéd és utána kiírnád ide akkor tudod mi lenne a válasz?Mekkora szemét vagy hogy tehettél ilyet lemondtál a babádról de most már legalább jó helye lesz(ami persze sose biztos hogy jó helye lesz)hát köszönöm szépen.....én se tennék ilyet és nem azért mert gusztustalan féreg vagyok, mint mondtam nekem is vannak gyerekeim akiket sose adnék semmiért de én ezt így akartam....

Szóval fel a fejjel és próbálj meg megnyugodni most hirtelen nem találok megfelelő szavakat mit kéne még mondanom.

2010. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. jan. 21. 23:20
 58/60 A kérdező kommentje:
Bocsi ha valakit megbántottam, tényleg nagyon sajnálom és köszi annak aki normálisan írt! Amikor bajba van az ember mindennél jobban szeretné ha elfogadnák őt magát! :(
2010. jan. 22. 00:59
 59/60 Patrik92 válasza:

Sziasztok!!

Lehet, hogy nem a legjobb helyen kérdezem de nem tudom mit tegyek!! A Barátnőm 17 éves én 18, lefeküdtünk, védekeztünk de később kiderült, hogy az óvszer nem volt jó, mint később kiderült egy "jóakarónk" csomagoláson keresztül megböködte tűvel. Most a Barátnőm terhes... Tudna valaki tanácsot adni??

2010. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Eltelt egy jópár év azóta, de azóta is megdöbbenek, hogy hogy képes egy felnőtt, értelmes ember azt javasolni, hogy maradjak együtt valakivel és 'éljünk' boldogan, miközben nem vett komolyan és becsapott. Ki tudna egy ilyen emberben mégegyszer megbízni és jó szemmel nézni rá? Ijesztő, hogy mennyi gyerekes szülőnek van ilyen mérgező képe a világról. 'Kicsit' szr ember de azé' maradj vele már há' úgy kell azt. :/ És ehhez hozzájön az is hogy hányan vallják itt be hogy a férjük szexre kényszeríti őket terhesen/gyerek után ők meg megteszik a családi béke érdekében. Borzasztó. :( És akkor ezek teremlik ki a mégtöbb sérült gyereket.
2019. ápr. 20. 13:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!