Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha akaratom ellenér...

Mit tegyek ha akaratom ellenére teherbe estem?

Figyelt kérdés

Nem felelőtlenek voltunk, hanem mondjuk úgy, a párom becsapott! :S Teljesen kivagyok! Hogy tehetett velem ilyet? Már két napja csak sírok, mióta megtudtam, hogy ez nem "véletlen"!

Legszívesebben feljelenteném, bár nem hiszem hogy ilyet lehet jogilag?! Hogy lehet egy ilyen csalódást, szakítást túlélni? :,(


2010. jan. 16. 01:25
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

Már elnézést! Nem álmodozom! Hanem tanulok és dologozok! Segítek az anyámnak! És nem szoktam bulizni, sem piálni, sem cigizni, sőt nem volt még száz pasim sem mosz sem kamasz koromban! :@

Jellemző rátok, amint szóbakerül a gyerek, elvesztitek minden józan eszeteket! Tudtam, hogy a végén még a szemét állat lesz a szegény ember akinek ilyen némber volt a barátnője! Olyan egy némber aki egyenes volt és megmondta az elején hogy mit vár az élettől és milyen! Ti meg azt nem meriktek megmondani, hogy az anyós mit tegyen a gyereketekkel! Mindennap olvasom itt! Én korrekt voltam és nem én akartam járni, ha nem kezd el udvarolni, akkor észre sem veszem, mivel nem vagyok idegbajos és ŐNZŐ, hogy azt számítgassam ki cserléni rajtam a pelenkát 60 éves koromban! Én vagyok önző? Nem az aki ilyen hülye indokkal jön hogy nemlesz aki velem legyen később? Szerintem meg az az önző aki ilyen mond! Ha szülnék is gyereket, akkor sem azért tenném! A társadalmom hülye elváráse miatt nem fogok, mert annál bátrabb vagyok, nem úgy mint sok más nő aki végül behódolt neki ésszült pedig nem akart... Ha csak az szülne akinek minden vágya a gyerek, hidd el még ennél is kevesebben lennénk!

És én vagyok a szemét, mert az aki hazudott, elhallgatott, becsapott, megalázott! Szerinted mi vagyok én, gondolatolvasó, hogy kitaláljam a barátom aki az utcán kb utána köp egy babakocsinak, most gyereket akar de nem akarja megmondani inkább kiszúrja a gumit! Hát kösz ennyire nem vagyok király de te biztos rájöttél volna!! De mindenből ki lehet hozni hogy én egy szemét vagyok, mert nem akartam gyereket és megszülni sem akarom! Ki vagy te hogy itélkezzél felettem??? Tessék itt van vedd át és szüld meg! Én szemét vagyok, mert úgy döntök hogy nem akarok szülni? Nem én kértem! Esküszöm még egy megerőszakolt nőbe is belebeszélnétek hogy szülje meg az a drága gyermeket! Hát ez undorító! Egy csepp érzés nincs bennetek! Nektek mindenki egy senki, kivéve ha hasban van és úgy néz ki mint egy sejtcsomó! Mégis miért érek én kevesebbet, és engem lehessen szapulni? Mit vétettem? Szerintem ideje lenne visszatérni egy kicsit a józan ész földjére! Mindig úgy éltem azéletem hogy ne lehessen rám panasz, őszinte voltam és nem ártottam senkinek, és most valaki azt akarja belém beszélni hogy gyilkos vagyok és gonosz!? Ha rajtatok múlna akkor "az ilyenekkel" rosszabbul bánnátok mint egy sorozatgyilkossal! Nem irreális ez egy kicsit? Dehogynem csak ti nem veszitek észre! Esküszöm még a 12 éves lányt is megdicséritek ha megszüli a bulcsiban bebaszcsizva megbaszcsizott gyerekét, és aki jogosan megy az meg egy szemét disznó! Számotokra egy nő csak egy doboz amiben a kis kincsetek kifejlődik és semmi értéke csak addig amíg az a drága benne van! Utána pedig egy szolga. Nem veszitek észre hogy kicsit el vagytok tévedve? Még szerenre hogy én nem tartom magam értéktelennek, míg ti annak tartjátok magatokat...

Nem azért jöttemide hogy sajnáljanak... Tanácsért jöttem ide, hogyan kezeljem ezt a galád embert és az érzést, de itt csak eszüket vesztett ősanyák vannak aiknek mit sem ér egy élet ha már megszületett és felnőtt! Hát nem, az én testemnek én vagyok a főnöke és nem történnek benne olyan dolgok amit én nem szeretnék! Természetesen ez a gyerek élete is mert semmi kedvem mérgezni 9 hónapig de főleg az enyám, mert ELNÉZÉST de fontosabb vagyok magamanak mint egy gyerek akit nem akarok és az én hibámból lett! Szerencsére jövőhéten megyek az orvoshoz, szerencsére legalább ő megérti, pedig nem nála lesz a beavatkozás, ti meg szídjatok csak ok nélkül! Sajnálom akinek nem lehet gyereke, de az tuti nem miattam van! Sajnálom hogy ilyen beszűkültek vagytok hogy semmilyen értéket nem fogadtok el csak ami szerintetek az, és aki máshogy akar élni az már egy szemét, p*csa, önző nőszemély! Mivel ennek semmi értelme, gondolom valami sérelem vagy irgység van mögötte hogy ti nem tudtok úgy élni, mert különben képesek lennétek másféle embereket is elfogadni.

Szép napot! Egy nem is élő lényért neten könyörgés helyett csináljatok valami értelmes dolgot! Pl menjetek el egy állatmenhelyre. Ott csupa ÉLŐ lény van aki segítséágre szorul, vagy ha lenézitek az állatokat mint szokásosan az anyukák, akkor menjetek egy árvaházba ott is biztos szívesen fogadják a segítséget, esetleg legyetek befogadó szülők, és majd ha szenvedtek egy olyan gyerek rossz viselkedésével akit nem vártak akkor meglátjtok hogy milyen "jó" lett volna neki ha megszülöm! De tudjátok hogy szívetek nincs, mert akinek van az nem csak annak segít és avval érez együtt akivel egyeznek az elvei, hanem minden embernek aki bajban van!

2010. jan. 19. 13:17
 32/60 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én nem olvastam a beszólásokat, és a leveled is túl hosszú volt, de szerintem ne aggódj. Ha nem tudod bevállalni, ne tedd. Ez a te döntésed. Ne idegesítsd fel magad rajtuk. Felesleges úgy bevállalni egy gyereket, ha ennyire nem akarod. Menj és légy boldog így, ahogy vagy.
2010. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
0%

Hátborzongató volt végigolvasni ezt a végtelenül önző és önimádó utolsó kommentedet. A hideg is végigfutott rajtam. Kár, hogy annak idején nem a te édesanyád írta ezeket a sorokat.


Szánalomra méltó vagy, csak sajnálni tudlak, és egyszer nagyon-nagyon keservesen fogsz rájönni, hogy mit is tettél. Akkor kérd a mi Urunk, Jézus Krisztus bocsánatát és kegyelmét.

2010. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
0%
Emlékezz erre.
2010. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Szerintem meg senkinek semmi joga megítélni azt hogy én milyen vagyok, akkor ha egy jogilag megengedett dolgot teszek, úgy hogy nem is felelőtlen voltam hanem peches! Te mit képzelsz magadról hogy elitélsz engem? Semmivel sem vagy jobb ember nálam mert képtelen vagy elfogadni ha valaki nem úgy gondolkodik ahogy te! Miért kell engem olyasmire kényszeríteni társadalmilag amit én nem akarok és nem tehetek róla? Csak nyomod a szöveget, de egy értelmes választ nem tudsz adni! Tudom az én életem kakát sem ér, egy magzattal szemben.. :S Sajnálom ha te magadnak nem vagy értékes, én szeretem magam és fontos vagyok magam számára épp ezért azt teszem ami neked jó, és evvel nem ártok neked, szóval ne itélj meg engem! Főleg ha nem egy szent vagy hanem normális ember mert akkor a fejem teszem rá hogy te hibáztál már az életben (felelőtlenségből, nem úgy mint én aki nem tehetek róla! én is hibáztam már az életben, de ezt nem tekintem annak), úgyhogy szavad sem lehet!
2010. jan. 20. 21:23
 36/60 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok istenhívő, de gondolom ezért is kapok a fejemre hogy it képzelek! Én más dolgokban hiszek, nem istenben.
2010. jan. 20. 21:24
 37/60 A kérdező kommentje:
És édesanyám tervezett engem, és szeret engem, és gyereket akart, és a párja nem titokban felcsinálta hanem közösen akartak! Hát szerintem ami velem történt az kicsit nagyon más! Ő támogat engem, gondolom akkor ő is egy semmirekellő ember, pedig 4 gyereke van! Sajnálom hogy nem az az akaratom ami nektek! Anyám beteg! Fizetős egyetemre járok, és dolgozom is, sajnos nincs lehetőségem arra min. 9 hónapig ne lehessek 100%-os! Már bocs hogy anyám fontosabb! De elvakult anyáknak ezt hiába mondom... Mert nekik akkor is a magzat a fontos ha én és az anyám közben éhanhalunk és elárverezik a házat a fejünk fölül -.-" Csak ti nem veszitek észre, hogy a mérlegnek ezen oldala súrolja a földet! Nem önimádó vagyok (bár nem érzem magam egy senkinek akinek egyetlen világraszóló cselekedete volt, hogy szült...) hanem józan eszem van, és ezen kívül sosem akartam, és most sem akarok gyereket ÉS EZ NEM BŰN, inkább azt a hazug, sunyi marhát szapuljátok. Bár mit is várok olyanokatól akik eldugták a realitásuk... :S Anyák között mindig egy darab kakinak érzem magam, és még ti csodálkoztok hogy nem becsülnek meg ( pl nem adják át a helyet), mikor ezt pont a viselkedésetek miatt van... :S
2010. jan. 20. 21:34
 38/60 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..



Olvasd el nagyon figyelmesen a 17:45-ös választ! És nézd meg azokat a videókat! Ha meg mered őket nézni! Hiába dugod homokba a fejed, ez attól még GYILKOSSÁG marad! Nézd, kiírom még egyszer, nagybetűkkel, hogy értsed: GYILKOSSÁG!! És hidd el, csak addig jártatjuk itt a szánkat, amíg meg nem teszed, mert utána már minek? Utána már késő! És igen, a neten most egy összefogás van az érző szívű emberektől és édesanyáktól, a hozzászólóktól azért, hogy NE TEDD MEG!! Lehet, hogy Ő, ez a kis gyermek lesz az egyetlen később, aki rádnyitja öregkorodban az ajtót! De nem is ez a lényeg! Hanem hogy nem vagy szegény, nem nyomortanyára születne, nem beteg, te sem vagy az, megtehetnéd, hogy megszülöd, csak annyi van, hogy nem akarod! Mert most úgy gondolod!


Nézd meg ezt a könyörgést, amelyet a magzat intéz az édesanyjához, aki nem szereti őt, és megöleti:


http://www.youtube.com/watch?v=8pCgwewTZKA


Továbbá olvasd el figyelmesen a 17:45-öst, még egyszer kérem, és nézd meg a videókat, amiket ajánlott!


Azt hiszem, rengeteg ember és édesanya nevében kérhetem azt, hogy ne öld meg Őt! Add örökbe, hogy hadd élhessen, hadd szerethessék mások! Csak addig kérünk erre téged, amíg él! Utána már késő! És hidd el, foglalkozunk mi a saját dolgunkkal (mielőtt még ezt mondanád), de egy gyilkosság mellett egyetlen egy ember se megy el szó nélkül! Hiába tagadod: ez GYILKOSSÁG! Csak nézd meg a videókat!


Pont a Te érdekedben mondjuk! Hogy ne legyél államilag legalizált gyilkos! Mostmár ha akarod, ha nem, anya vagy!

2010. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek a videók, már láttam ilyet, ellenben egy szüléses videótól rondábbat még nem láttam (bocsi ez csak egy vélemény amihez ugye ugye jogom van itélkezésetek nélkül, nekem ez nem tetszik másnak meg az)... Nem vagyok anya. Mióta az eszemet tudom nem is akartam lenni, és most sem akarok. De bezzeg ha egy olyan ember írna aki akinek már van vagy lesz gyereke akkor eflogadnátok, már számtalanszor láttam... De én nem úgy gondolkozok mint ti ezért el kell taposni! Az féreg aki ezt tette meg egy hős, ugye?

Figyelj azért nem sjnálod a gyereket, mert 9 hónapig mérgeződne bennem? Azt nem sajnálod hogy drága jó anyám nekem kell ellátnom, amit ugye szülés közben és előtte nem tudok megtenni! Ő nem tud dolgozni! Én dolgozom helyette is! Tudod te mennyibe kerül egy egyetem?? Honnan is tudnád, hiszen mi az a gyerekneveléshez képest, ugyanmár! Nekem nincs se gusztusom se időm arra sem amíg megszülném. Nem vagyok segélyszervezet hogy tőlem legyen másnak gyereke, kösz, önkéntes vagyok egy menhelyen az nekem épp elég jótékonykodás. NEM engedhetem ezt meg magamnak és NEM AKAROK szülni. Sosem akartam, azóta nem akarom amióta gyereket sem. És ezt el kell fogadni! Amíg nem bántok senkit addig olyan elveim, ízlésem, gondolataim vannak amlilyet akarok, csak a világ olyan hogy a nem átlagos nem fogadja el! Mondjátok az én akaratom és életem tényleg nem ér semmit? Hogy lehettek ennyire elvakultak... Csak tudnátok mennyi ember aláztok meg és tipirtok a sárba a felsőbbrendűségetekkel (mert sokan vannak ám akik nem akarnak gyereket, elleben nagyon fáj nekik hogy ezt mások nem fogadják el...) Kösz az együttérző segítséget, mostmár tényleg tudom hogy én csak egy doboz vagyok amiben kifejlődhet egy gyerek semmi más, nekem magamnak nincs értékem.. Hát ez hasznos volt...

A 17:45-ös válaszra meg azt mondanám, HOGY NÉZZEN UTÁNA A DOLGOKNAK, MERT NINCS 100% védekezés, azt meg ne mondja már nekem senki hogy akkor ne szexeljek soha csak amikor belefér egy véletlen gyerek! A tabletta sem 100%-os! Igenis van amikor az ember akaratán kívül esik teherbe! Pl nem használ a RENDESEN beszedett tabletta, vagy pl az én esetem! NEM voltam felelőtlen! És nem tizenéves kis csitri vagyok aki már a 4. kaparására megy!

Az elején arról volt szó, hogy mit tegyek egy ilyen férfival, a vágán már inkább arról hogy legyetek már képesek elfogadni egy máshogy gondolkozó embert! Az sosem volt kérdés hogy elvetessem-e. Nem az az ember vagyok akire hatni lehet ha eldöntött valamit. Azért vagyok még itt mert idegesít ez a logikátlan el nem fogadás!

2010. jan. 21. 01:02
 40/60 A kérdező kommentje:
Ja és ami a legfelháborítóbb? A magzat nem tartozik az én testemhez? Hát akkor mihez? A betőrő sem tartozik a házamhoz mégis én döntöm el hogy kirúgom... Lehet hogy egy külön test DE AKKOR NE BELŐLEM ÉLJEN ha én nem akarom. Az én testembe senki nem kültözik be és szipolyozza ki az én akaratom ellenére. Neki is vannak jogai, tessék csak nyugodtan csak NEM bennem!
2010. jan. 21. 01:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!