Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha akaratom ellenér...

Mit tegyek ha akaratom ellenére teherbe estem?

Figyelt kérdés

Nem felelőtlenek voltunk, hanem mondjuk úgy, a párom becsapott! :S Teljesen kivagyok! Hogy tehetett velem ilyet? Már két napja csak sírok, mióta megtudtam, hogy ez nem "véletlen"!

Legszívesebben feljelenteném, bár nem hiszem hogy ilyet lehet jogilag?! Hogy lehet egy ilyen csalódást, szakítást túlélni? :,(


2010. jan. 16. 01:25
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész úgy szar, ahogy van, Neked is rossz, mert nem akarsz gyereket, a gyereknek is rossz, mert már nem sokáig lesz...Annak is rossz, akinek nem lehet gyereke és ilyeneket olvas. Hány hetes terhes vagy? És, ha nem vagyok indiszkrét, hány éves? A barátnőm 28 éves koráig ugyanígy gondolkozott, most megismert egy pasit, akibe halálosan szerelmes és szülni akar neki egy gyereket. Így élünk mi emberek:) Én mindenhogyan szorítok Neked, akárhogyan is döntesz, Neked lesz a legrosszabb.
2010. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
6%

Azt írod megalázott? Mivel? Hogy teherbe ejtett, és Ő szeretne családot? Apám, de szemét.

Tudod mit, álmaim nekem is voltak, volt NagyŐm is, gyémát brilliánst válogatott nekem, esküvőt tervezgettük, élesben.

Azt lihegte a fülembe "gyereket akarok tőled". A karom odaadtam volna egy babáért, volt vetélésem pár, és láss csodát, babás lettem, úgy, hogy az a kis élet akart engem, én is Őt. láttam ahogy ver a szíve, ahogy cumizza az ujját, megvan még az UHkép róla. Tudod mit mondot, a "párom, vőlegényem" a nagy családszerető, gyereket akaró? "márpedig akkor is abortusz lesz, nem érdekel" Ez a megalázó.

Hogy nem akarsz gyereket. sajnálni tudlak érte, hogy ki akarod hagyni a csodát.

Nem akarsz gyereket, szülni? Miért?


Nem azt mondom, hogy ne vetesd el, vagy, hogy mindenképp tarsd meg. A te életed, nem szólhatunk bele. A te tested, te gyereked, a te lelked.

Tükörbe tudsz majd nézni? Én nem tudok.

2010. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

Már elnézést de talán szólnia kellett volna ha tényleg gyereket akar! Ez nem szép dolog hanem sunyi és gyáva! Nem akar ő gyereket, csak fél attól hogy mit gondolnak róla a többiek! Ohh hát elnézést hogy felcsinálnak akaratomon kívül és aztán röhögnek rajtam, de kedves dolog! Elnézést hogy nekem mások az álmaim, de hidd el, nagy ívben tojok mindenféle brilliánsra meg lagzira! Nekem más terveim vannak, és nem hiszem alávalóak csak azért mert gyerek nem szerepel bennük! És ha megengedsz egy gondolatot, ha te annyira akartál volna gyereket akkor nem más mondta volna meg hogy elmész-e abortuszra! Vagy nem kell ilyen kiszolgáltatottá tenni magad egy pasinak... Ezer más csodálatos dolog van a világon, ne legyek én már kevesebb azért mert nem a legáltalánosabbat választom!

Szerintem jól érezné magát az a gyerek? Nem akartam, most sem akarom sőt egyre rosszabbul vagyok, de neki biztos nagyon jó ha ilyen anyja van. Mindegy mit csinálok úgyis én leszek a szemét p*csa, aki elvetette a gyerekét, mert nem tervezte és mert önző, éretlen kis dolgozó...

Amúgy 27 vagyok, most diplomázok mivel 5 évig beteg voltam, el akarok költözni otthonról, stb... Én nem érzem magam rossznak azért mert magamért aggódok, nem én akartam ezt! De gyűlölöm azt az elmebeteget, mert előbb észre kellett volna vennem, és mert sosem akartam átélni az abortusz élményét, de ez van.

Azt mondta az orvos hogy kb 9 hetes vagyok, arról nem is beszélve mennyi gyógyszert szedtem mostanába, biztos az is csak használ neki... De jövőhétre már túlleszek ezek és ezt a szemetet meg feljelentem zaklatásért. Tudnom kellett volna előre, sajnos a pletykák néha igazak :S Bocs ha keményen fogalmaztam, de nagyon ideges vagyok! :S

2010. jan. 18. 19:08
 24/60 anonim ***** válasza:
0%
Ne vetesd el! Add örökbe,kérlek!
2010. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
De miért vagyok rossz azért mert nem akarok megszülni egy gyereket akit sosem vártam és csalásban, és számomra megalázóan fogant? Nem érzem magam ezért bűnösnek... A férfiak meg akik gyereket akarnak azok könnyen beszélnek, de mivel én nem vágyok gyerekre ezért semmi nincs ami kívánatossá tegye számomra a szülést. Örökre el akarom felejteni azt az ökröt.
2010. jan. 18. 23:52
 26/60 anonim ***** válasza:
0%
Nézd,itt már nincs jó megoldás,csak rossz van meg még rosszabb. Válaszd a kisebbik rosszat szerintem,ami az lenne,hogy életben hagyod,megszülöd és otthagyod a kórházban. Ha megöleted az abortusszal,akkor sosem fogsz tudni megnyugodni. Túl vagy a két hónapon,ő már él! Hagyd meg az életét,ne öld meg,kérlek! Már így is,úgy is anya vagy,ott van benned! Nem írok többet,kívánom,hogy Isten segítsen Neked!
2010. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
És honnan tudod hogy nem fogok megnyugodni? Pedig nagyon úgy érzem hogy minnél gyorsabban teljen a hét amíg megyek az orvoshoz, inkább attól félek, hogy ezért megvetnek.
2010. jan. 19. 00:01
 28/60 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert az abortusz gyilkosság.
2010. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

Szerintem egy megszületett embert megölni gyilkosság. Nem tudom a kettő életet egyenrangúnak tekinteni mert nem is az. Azon kívül amíg bennem van addig én döntök hogy az én testemmel mi lesz...

És mivel enegélyezett a dolog... Amúgy is biztos nagyon jó lenne neki 9 hónapig abban élnie hogy nem akarják, és hogy a gyűlölt férfi jut róla eszükbe... Én nem fogok szenvedni más szemétsége miatt, én nem vagyok anya.

Nem volt kérdés hogy megtartom-e, inkább az hogyan lehet átvészelni ha valaki ilyet tett velem... Sajnálom, de ezért nem érzem magam rossznak... Nem én vagyok az aki fogamzásgátlóként, felelőtlenségből minden évben abortuszta jár... Ez egy vészhelyzet. Fél év múlva államvizsgázom, utána pedig kiküldenek külföldre. Van egy segítségre szoruló anyám is... És legfőképp tényleg nem szeretnék gyereket, már lenyugodtam, ez nem csak az első pánik, hanem régebben meghozott nehéz döntés. Kívánom hogy neked sikerüljön.

2010. jan. 19. 00:13
 30/60 anonim ***** válasza:
20%

Várj, most sajnállak, 1;2;3, megvolt.

Hogy mit csinálj? Álmodozz tovább, hogy meglesz neked a tuti, szedd össze a barátaid, ha vannak, idd le magad egy buli keretein belül, annak a gyereknek már úgyis mindegy.

Jövőhéten meg megműtenek, azt a barmot(tényleg az, ha egy ilyentől akart gyereket) már kidobtad.

Mit akarsz még?????? Feszültséget gerjesztesz, jajjj te szegény, babás lettél, pedig te nem akarsz. Írj egy könyvet, de sz@r neked dolgokról........


Miért nem védekeztél TE is? Ha ennyire nem akarsz? Mások, akik paráznak a gyerektől spermicid és gumi és inkább oboázik, te miért nem?

Nem sajnállak, megvetlek. Álmodozz, légy túl ezen, de utána vissza se gyere ide sírni, ha egyszer valaha is gyereken gondolkodnál, de már későn. Meg ha a pasijaid lelépnek, mert érdekes mindnek kell egy idő után a gyerek, a család. És te nem vagy csak egy törtető akármi.

És ha 60 évesen löttyedt mellel egyedül üldögélsz a csodás váradban, mondcsak el, "ez volt ám a király élet"

2010. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!