Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fígyelmetlenségem miatt...

A fígyelmetlenségem miatt esett le a babánk, a férjem így reagált, ez belefér?

Figyelt kérdés
5 hós a babánk, egy pillanatra hagytam az ágyon amíg elléptem, és legurult. Pánikba estünk mind a ketten, és a férjem megütött. Nem erősen, de mégis. És azt mondta megöl ha baja lett. Voltunk az ügyeleten, a kicsi jól van. A férjem bocsánatot kért, de mégse megy ki a fejemből. Ez elfogadható reakció szerintentetek? 10 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott.
2017. aug. 6. 18:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
17%

Azért, ha egy BABA nem fejeli le az asztalt vagy nem veri szét a fejét 1 éves kora előtt, az nem burokban nevelés.

Nem baj, látom többen vagytok (itt!), nyugtassátok csak egymást, de így utólag belegondolva azért megértem a párja reakcióját, főleg ha esetleg korábban is mondta a kérdezőnek, hogy figyeljen rá jobban, ne hagyja az ágyon ő meg esetleg azt válaszolta, hogy "nem akarom burokban nevelni" :D

2017. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
75%

Emberek, rohadtul nem ez a lényeg! Leesett, sajnos, utólag már mindegy, nem tudunk változtatni rajta. Sokkal fontosabb az, amiről a kérdés is szólt: mit lehet kezdeni azzal, hogy a férje megütötte és megfenyegette a kérdezőt. Marhára empatikus dolog, hogy segítség helyett összevesztek azon, ki szar szülő és ki nem.


Hogy válaszoljak is: én megfontolnám a válást, de ha ezt nem akarod, akkor is legyen következménye a dolognak. Tedd világossá, hogy ez nem normális, ezt egy bocsánatkéréssel nem lehet elintézni. Ha még egyszer megtörténik, én a saját és a gyerekem érdekében elválnék.

2017. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
68%
Csak azt nem tudom megérteni, hogy a kérdező felelőtlensége miért kisebb bűn, mint a férj rossz helyzetkezelése? (Mivel itt nem a tipikus erődemonstrálás volt az ütés célja, hanem talán kisebb sokk is érte. Honnan tudjuk ő mit élt át? Ráadásul a gyereknek is fájt annyira, mint a kérdezőnek.)
2017. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 anonim ***** válasza:
82%

93,

Azért,mert a kérdező nem szánt szándékkal lökte le a gyereket,ellenben a férje szánt szándékkal ütötte meg a feleségét.

Miért kéne ezt elnézni,és mi az,hogy a gyereknek is fájt annyira?

Ha véletlenül focizás vagy játszóterezés közben eltörik a gyerek karja egy esés miatt,akkor jogos lesz,hogy a kérdező karját is eltöri a férje vagy mi?

A testi fenyítés minden formája büntetendő,és nem elfogadható.

2017. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokkot kapott a férj, akkor ő sem volt tudatánál mit csinál. Pontosabban ő nem volt tudatánál.
2017. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
89%
95-ös, ennél az esésnél lesznek durvábbak. Akkor mi lesz? Az ijedségében agyon ver valakit vagy szívrohamot kap? Azért ez a helyzet nagyon messze van attól, amikor az ember tényleg pánikba esik és nem tudja mit csinál. Nyugi, apuka tudta, hogy megüti, és szánt szándékkal tette.
2017. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, eltűntél mint az aranyóra Moszkvában. Még mindig érdekel, hogy azóta a férjed agyonvert, vagy bocsánatot kért vagy megbeszéltétek vagy mi?
2017. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
42%
Egy 5 hónapos lesett az ágyról, mert otthagyták. Az, ha elesik mert szalad az apjához például az nem feltétlenül felelőtlenségből lesz. Későbbiekben majd anyuka is esetleg jobban figyel. Ha meg nem, akkor valamilyen szinten értem apukát.
2017. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
55%
El kellene válniuk vagy mi? Röhejes az egész... Azért nem az éjjeli lámpát lökte le. Mit gondolsz ez az babasírós-siktós jelenet hogyan hathatott rá. 5 hónapos a gyerek! Jobb esetben máskor még nem esett. Miért kellene az apjának mindent jól csinálnia? Én is borzasztóan meg tudok ijedni, elképzelni sem tudom ő mit élt át. Nem mindenki mondja azt erre, hogy "hát előfordul". Na meg az, hogy a kérdezőt kellett volna még nyugtatnia... Anyukámmal is előfordult, hogy az ő hibájából esett a gyerek (már nem ekkora volt). Eszembe nem jutott, hogy ő hogy van, csak a gyerek. Szeretem anyukámat, de pár pillanatra gyűlöltem, amiért miatta fájt a lányomnak, mert az sem baleset volt, hanem felelőtlenség, pedig alapvetően nagyon vigyázott rá. Aztán megbeszéltük, de normáliséknál megértik egymást a felek. Én elfogadtam, hogy most nem figyelt és lelkére kötöttem, hogy vigyázzon rá jobban, neki meg eszébe sem jutott, hogy bocsánatot kellene kérnem amiért aggódtam a gyerekemért.
2017. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:

#99-es:

Te nem vagy normális!

Az nem felelőtlenség volt,hanem baleset!!!

De felesleges 20-an mondanunk neked,ugyse érted meg,csak szajkózod a hülyeségedet,hogy ez mekkora gáz,meg milyen felelőtlen szülők vagyunk stb.

2017. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!