Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fígyelmetlenségem miatt...

A fígyelmetlenségem miatt esett le a babánk, a férjem így reagált, ez belefér?

Figyelt kérdés
5 hós a babánk, egy pillanatra hagytam az ágyon amíg elléptem, és legurult. Pánikba estünk mind a ketten, és a férjem megütött. Nem erősen, de mégis. És azt mondta megöl ha baja lett. Voltunk az ügyeleten, a kicsi jól van. A férjem bocsánatot kért, de mégse megy ki a fejemből. Ez elfogadható reakció szerintentetek? 10 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott.
2017. aug. 6. 18:44
 81/108 anonim ***** válasza:
67%

Odafigyelés ÉS szerencse is kell ahhoz, hogy egy gyerek megússza.

Másfél éves volt a fiam, a lányom 3,5 éves, együtt fürdettük őket a kádban. Férjem felemelte a kislányt, hogy kitegye a fürdőszobaszőnyegre, én éppen leemeltem a törölközőt. Ezt a pillanatot választotta a fiam, hogy fejest ugorjon a kádból. Én ilyen gyors mozdulatot még nem láttam tőle. Apa kezében egy csuromvizes gyerek, akit nem dobhatott el, én meg már hiába ugrottam, gyerek a kövön landolt, bő 3 centis repedéssel a szemöldökén. Pedig ott álltam tőle egy méternyire, az,apja meg karnyújtásnyira.

Mondanom sem kell, hogy nem egymást osztottuk, hanem igyekeztünk mérsékelni a vérzést, és mentünk a kórházba.

2017. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 jafnrétti ***** válasza:
4%
Az enyémek sem estek le banakent az ágyról. Nem vagyok paramami, sok mindent elég lazán kezelek, de az, hogy ágyon fekvő babát nem hagyok egyedül, az egy alap dolog. Jobb esetben.
2017. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
81%
Azóta bocsánatot kért a férjed? Mit mondtál neki? Mondtad, hogy többet meg ne merje emelni a kezét vagy szépen a szőnyeg alá lett söpörve?
2017. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
87%

"hogy ágyon fekvő babát nem hagyok egyedül,"


Ez természetes, de ne gondold, hogy úgy nem tud leesni. Itt kell a szerencse.

Ha neked soha nem esett le akkor nagyon figyeltél ÉS szerencséd is volt.

2017. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
15%
Hol van abban a szerencse, ha valaki folyamatosan a kezét a babán tartja, ha pedig akár 20 centivel arrébb megy, akkor vagy kiságyba teszi vagy viszi magával? Nem értem. Hol a szerencse? Ekkora gyerek csak úgy nem ugrik métereket, főleg ha ahogy írtam végig a kezedet rajta tartod.
2017. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
94%
Kéz folyamatosan a babán, vagy kiságy? Csak remélni tudom, gogy erősen túlzol, mert az tuti biztos, hogy így nem lehet gyereket nevelni.
2017. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
18%
Hát dehogynem! Nálunk ugyanis nem az ágyon tanult mászni. Szóval az ágyon ha volt (az is ritkán), akkor rajta volt a kezem. Így lehet úgy nevelni, hogy ne kelljen ezt kiírni kérdésnek.
2017. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:
93%

#87-es:

Kérlek,nézd el Nekünk,"szar" anyáknak,hogy

ne volt folyamatosan a kezünk a gyereken

és esett már le ágyról,fejelt már le asztalt stb.

2017. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
21%
Itt csak az ágyról volt szó meg a pár hónapos babákról :)
2017. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
89%
Így van, végül is lehet burokban is nevelni.
2017. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!