Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fígyelmetlenségem miatt...

A fígyelmetlenségem miatt esett le a babánk, a férjem így reagált, ez belefér?

Figyelt kérdés
5 hós a babánk, egy pillanatra hagytam az ágyon amíg elléptem, és legurult. Pánikba estünk mind a ketten, és a férjem megütött. Nem erősen, de mégis. És azt mondta megöl ha baja lett. Voltunk az ügyeleten, a kicsi jól van. A férjem bocsánatot kért, de mégse megy ki a fejemből. Ez elfogadható reakció szerintentetek? 10 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott.
2017. aug. 6. 18:44
 51/108 anonim ***** válasza:
74%

Elfogadhatatlan, h a férjed megütött!! Neaggódj ha egyszer kaptál tőle akkor máskor is fogsz!

Szégyenteljes balesett volt, h a gyerek leesett, figyelj jobban.


Off :

Mi még a kapcsolatunk elején átbeszéltük a férjemmel a dolgokat.. Ha egyszer is kezet emelne rám vagy én rá akkor semmilyen párterápia, tuti, h válnék. Aki egyszer üt az máskor is fog. a bántalmazás nálam ugyan akkora bűn mint a megcsalás.

2017. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
40%

#45

Nekem még ilyet nem mondott szerettem, hogy 'megöl', pedig hibáztam eleget, szóval engem sokkolna és nagyon bántana egy ilyen kitörés. Nem ismerem a kérdező férjét, így persze nem is tudhatom, hogy mennyi valós súlya van a szavainak.

2017. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, válaszolj már, más helyzetben is ugrik? 10 év alatt soha hasonló sem fordult elő, komolyan?
2017. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem helyes, hogy megütött.De itt olyan sokan álszentek, még biztosan senki nem mondott semmi olyat a párjának ijedségből, amit nem gondolt komolyan...hmmm.Én nő létemre mondtam férjemnek,hogy megnyúvasztom, amikor az 5 hónapos gyermekünk szemébe spriccolta (véletlenül) a kézfertőtlenítőt és éppen rohantunk befelé a kórházba.Mindenkit megnyugtatok még mindig él a párom és haja szála sem görbült😊, de akkor nagyon megijedtem és féltem, hogy baja lesz a gyermek szemének.Szerencsére kimosták, nem lett semmi probléma a szemével.Akinek a gyereke meg soha nem szenvedett kisebb balesetet, azelőtt megemelem a kalapom!8 hónaposom betegen a pelenkázón volt el sem léptem onnan, csak lehajoltam a porszívó csőért, hogy kiszívjam a kis orrát (csak ketten voltunk otthon), és legorult, igaz én a levegőben elkaptam, tehát nem esett le a földre, nem ütötte meg magát de sajnos hiába figyel az ember 1 másodperc alatt is megtörténik a baj.
2017. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
65%

Azért én közölném vele, hogy én is leb@-szok majd neki egy irgalmatlan nagyot és mondok neki ilyeneket, ha őnála történik vmi a gyerekkel. Aztán megkérdezném, hogy akkor hogy érezné magát, sunnyogna, vagy visszaütne? Mert, ha szerinte normális az ütés, akkor az akkor is normális, ha ő kapja.

Majd közölném vele, hogy még egyszer megemeli a kezét, akkor azonnal válok.

2017. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:
18%

"Majd közölném vele"

Inkább lenne az "Igen uram!"

2017. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 A kérdező kommentje:

53-as, velem szemben ilyen eddig nem fordult elő, nyilván vitáztunk már 10 év alatt, maximum az ajtót csapta be ha nagyon dühós volt.

Kérdeztétek a vezetést, káromkodni szokott közben, azt szerintem más is.

Valaki írta, nem tudom hányas válaszoló: a hordozóból nem a mi gyerekünk esett ki, azt nem én írtam, ezek szerint mással is történt hasonló.

2017. aug. 6. 23:04
 58/108 anonim ***** válasza:
77%
Kb. ennyi idős lehetett a lányom, mikor leesett a kanapéról. Valamiért ki kellett mennem a konyhába, még nem tudott forogni, valahogy letornázta magát. Hibáztam, mérges voltam magamra, de szerencsére hamar megnyugodott, nem lett semmi baj. Férjem is megijedt, de semmi ilyet nem csinált, sőt engem vigasztalt, hogy előfordul az ilyen, legyek túl rajta. De ha ilyet tesz, biztos nem lennék már vele. Aki egyszer üt, az üt máskor is. A megjegyzés miatt se tudnék már úgy viszonyulni hozzá, mint előtte.
2017. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem normális. Soha nem ütünk meg senkit, aki nálunk gyengébb. Aki nálunk erősebb, vele lehet erősködni.. :)


Velem is előfordult, már, hogy esett a kicsi, bár csak egyszer, és estem vele én is. Törött volt az egyik lépcsőfok ott, ahol laktunk albérletben. A tulaj mindig csak igérgette, hogy megcsinálja, de nem tette. Egyszer rosszul léptem, mikor a kicsivel a kezemben mentem le, és lebucskáztunk úgy 4-5 lépcsőfokot. A férjem jött utánunk a babakocsival. Ő első ijedségében lerohant, eldobta a kocsit, felsegített, és megkérdezte, hogy jól vagyok-e. A kicsit kikapta a kezemből, és és megnézte őt is. Ő megúszta egy kis dudorral a homlokán, meg az ijedséggel, én meg lenyúztam a karomról a bőrt, az arcom is horzsoltam, meg kiment a bokám. :) Annyi baj legyen. A picúromra figyeltem amennyire lehetett, nem magamra. Aztán a férjem mérgében telefonált a főnökének, hogy aznap nem megy dolgozni, viszont vett anyagot, és megcsinálta ő azt a lépcsőt. Kb ez a normális reakció, és nem az, hogy pofozkodunk.

2017. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim ***** válasza:
7%
Bocsánatot kért legalább azóta, meg tudta magyarázni?
2017. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!