Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fígyelmetlenségem miatt...

A fígyelmetlenségem miatt esett le a babánk, a férjem így reagált, ez belefér?

Figyelt kérdés
5 hós a babánk, egy pillanatra hagytam az ágyon amíg elléptem, és legurult. Pánikba estünk mind a ketten, és a férjem megütött. Nem erősen, de mégis. És azt mondta megöl ha baja lett. Voltunk az ügyeleten, a kicsi jól van. A férjem bocsánatot kért, de mégse megy ki a fejemből. Ez elfogadható reakció szerintentetek? 10 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott.
2017. aug. 6. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
58%

15-ös:

Te nonstop ott vagy a gyereked mellett vagy mi?

Elhiheted,hogy féltem a gyerekem és szerintem attól,hogy nem vagyok állandóan

mellette még nem vagyok sz*r anya.

Képzeld,néha mindenkinek el kell mennie wc-re,ki kell mennie valamiért a konyhába stb.

és olyankor pár percre otthagyja a gyerekét...

2017. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
41%
Másik fél verziója érdekelne, mert anélkül ez érdektelen.
2017. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 anonim ***** válasza:
60%

Az enyém pl. öt hósan a plafont leste, 6 hósan fordult meg, meglepődtem volna, ha leesik az ágyról. Tény, hogy nem szabad levenni a gyerekről a szemed vagy a kiságyban kell tartani, onnan nem esik ki.

Szerintem ha egyszer megütött, onnantól kezdve máskor is meg fog ütni, mert mi történt első alkalommal? Semmi. Te meg közöld vele, hogy elválsz, ha megint megüt, nincs több figyelmeztetés.

Ő miért nem vigyázott a gyerekre? Tedd a kezébe, hogy vigyázzon rá, ha neked dolgod van.

2017. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 anonim ***** válasza:
59%

Nem fér bele. A gyerekek közül nagyon sok leesik. Kettőtök gyereke, ennyiből te is megüthetted volna őt.

Együtt se maradnék ilyen féreggel. Menjen az anyukájához vissza, az talán elnéz neki mindent.

2017. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 anonim ***** válasza:
21%
ŐSzintén? Szerintem igen, belefér. Ez nem az erőszakról szól, nem a haragról, hanem a hirtelen ijedtségről. NAjd neglátod, ha a gyereked egyszer kirohan az útra és te elsőre gondolkodás nélkül a popsijára csapsz. Hidd el, sokan megteszik, csak itt mindenki tökéletes (és hazug) anya.
2017. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 A kérdező kommentje:
Annyira hagytam ott, hogy az ágytól kb. 1 méterre lévő szekrényből kivegyek egy törölözőt. Az ágy közepén volt hason. A férjem a másik szobában volt, csak a sikoltásomra meg a fiunk sírására jött át, addig le volt esve, nem tudta volna megakadályozni. Az elmúlt 10 évben egyetlen jele sem volt hogy képes lenne bántani. De én is azt érzem hogy nem kellett volna megütnie, de tudom hogy hibás vagyok!
2017. aug. 6. 19:49
 27/108 anonim ***** válasza:
22%
Ha az ágy közepén volt és csak 1 méterrel mentél arrébb, akkor hogyan tudott leesni? Ennyire kicsi az ágy?
2017. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 A kérdező kommentje:
Nagy lendületet vett valahogy és egyből többet gurult, és gyorsan történt.
2017. aug. 6. 19:55
 29/108 anonim ***** válasza:
68%
Nemcsak megütött, de halálosan meg is fenyegetett. Arra legalább jó volt ez a dolog, hogy kiderült, mire számíthatsz tőle vészhelyzet esetén. Én erősen elgondolkoznék azon, akarok-e egy ilyen emberrel tovább élni, és főleg a gyerekemnek biztonságos lenne-e. Aki a feleségét megüti, nagy valószínűséggel a gyerekét is meg fogja előbb vagy utóbb.
2017. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 anonim ***** válasza:
24%
Máskor nem ilyen ingerült, pl. vezetés közben?
2017. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!