Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fígyelmetlenségem miatt...

A fígyelmetlenségem miatt esett le a babánk, a férjem így reagált, ez belefér?

Figyelt kérdés
5 hós a babánk, egy pillanatra hagytam az ágyon amíg elléptem, és legurult. Pánikba estünk mind a ketten, és a férjem megütött. Nem erősen, de mégis. És azt mondta megöl ha baja lett. Voltunk az ügyeleten, a kicsi jól van. A férjem bocsánatot kért, de mégse megy ki a fejemből. Ez elfogadható reakció szerintentetek? 10 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott.
2017. aug. 6. 18:44
 61/108 anonim ***** válasza:
75%
Gondold el fordítva: ha leesne a gyerek, miközben a férjeddel volt, akkor bemennél, és megpofoznád? Szerintem eszedbe sem jutna ilyet tenni, inkább a gyerekkel foglalkoznál. Nagyon gáz dolog, amit a férjed tett!
2017. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Lehet,hogy én reagálom túl,de én azonnal beadnám a válókeresetet.


Sok minden van,amin túl lehet lépni egy kapcsolatban,apróbb vitákon,nézeteltéréseken,még egy elhidegült kapcsolatot is fel lehet hozni közös munkával,sőt még akár egy megcsalást is túl tud élni egy kapcsolat.

Viszont egy ilyen eset után részemről teljesen megszűnne a bizalom,és nem kockáztatnám sem a saját sem a gyerekem testi épségét egy kiszámíthatatlan ember miatt.

Most még csak egy pofon,később mi lesz?

Sőt,mi lesz,ha a gyerek valami hülyeséget csinál,őt is elveri nevelési célzattal?

2017. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
78%
A mi gyerekünk 3 hós volt mikor leesett. Pánikba estem, hívtam a férjemet. Kérdezte, hogy jól van e, felsírt e rögtön, eszméleténél van e, nem hányt e. És mondta, hogy figyeljük az elkövetkezendő 24 órában. Nem, hogy nem fenyegetőzött meg bántalmazott, hanem vígasztalt!A férjed egy elmebeteg állat! Én nem maradnék mellette az biztos!
2017. aug. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
74%

9-10 hos volt a fiunk mikor reggel kelnem kellett.szoltam az apjanak,hogy figyel e ra.azt mondta igen.kerdeztem,hogy tuti maganal van e,azt mondta igen.a gyerek meg aludt.

Meg csak a vizet eresztettem meg a kavenak a konyhaban mikor egy hatalmas puffanas,aztan orditas.

A gyerek felkelt,latott valami erdekeset a dohanyzo asztalon.akkor meg kanapen aludtunk,eleg magas karfas volt.atlendult a karfan,lefejelte a dohanyzo asztalt,majd a jarolapon landolt.ossze vissza verte magat.foleg a fejet.csupa lila folt lett,hosszu karcolassal a szeme alatt.

En is kivettem a ferjem kezebol,es leszidtam hirtelen.de meg nem fenyegettem,es nem is utottem meg.

Nala furdetes kozben is tobbszor elofordult,hogy a gyerek elcsuszott a kadban,vagy belefejelt a vizbe de ezekert sem vertem agyon.

Igaz,nekem van mar ket nagy fiam is elozo hazassagbol.van nemi tapasztalatom,de azert ilyen durvan egyik sem verte szet magat.hat ez is megesett.a lenyeg az volt,hogy a gyereket megnyugtassam,atnezzem,es mergelejem a helyzetet,hogy kell e orvos vagy sem.

Nem normalis amit a ferjed csinalt.

2017. aug. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
7%
Nem normális az sem, ha káromkodik vezetés közben. Én nem húzom fel magam. Apám sem. Anyám bezzeg folyamatosan nyomja az idegbeteg szövegeit, ő üt indulatból. Gyenge az idegrendszere, figyelhettél volna rá az elején.
2017. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
78%

az én fiam úgy vágódott le hanyatt az ágyról 7 hónaposan (tarkóval rá a dohányzóasztal polcára), hogy mellette ültem, még a lábát is fogtam.

Balesetek vannak, nem mindent lehet elkerülni.

Mit fog tenni a férjed, ha a gyerek járni tanul, és fejre esik? mit fog tenni, ha 3 év múlva biciklizik, és felnyalja az aszfaltot? minden esés után összever?

2017. aug. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
65%
Nem normális reakció, de ahogy írod, bocsánatot kért miatta, így valószínűleg belátta, hogy helytelenül cselekedett. Indulatkezelési problémái lehetnek, ami esetleg megfelelő terápiával orvosolható. Megértelek, hogy nehéz egy bocsánatkéréstől elfelejteni az egészet. Én is pörögnék még azon, hogy mégis miért ütött meg. Biztos hibásnak érzed magad, de azt, hogy "kikapjál" ezért, mint egy rossz gyerek, nem érdemelted ki. Neked kell eldönteni, hogy ezt még megbocsátod-e neki.
2017. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
96%
Természetes hogy félti de sajnos előfordulnak kissebb balesetek...ez a reakcio egyáltalán nem fér bele!
2017. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
79%

Nem nem normális, annyiszor fog még esni az a gyerek, akkor minden alkalommal lekever egyet vagy mi??


19-nek:

"Ez különösen olyan országban igaz, ahol a Vacsora csata, Való világ, Jóban rosszban, Mónika Show a népszerű. Mondhatom igazán színvonalas xD"


Hát, ha te ennyire tudod mik ezek a műsorok, cím szerint felsorolva, azt is tudod mi van bennük (hisz tudod mennyire színvonalas), akkor kb le is írtad önmagadat :) Érdekes én 1 részt nem láttam ezekből a műsorokból, tehát halvány lila segédfogalmam nincs róla kik szerepelnek benne és mit csinálnak. Öngól, gratula :)


ikszdéikszdééé mi? :) Ha már színvonal ugye, ami neked nincs.

2017. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem normális, hogy ilyen indulatos. Ha vezetés közben is ilyen az még rosszabb, mert még több emberre veszélyes.



Ágyról leesés pedig előfordulhat bárkinél. Mi is csak addig voltunk ilyen nagyszájúak és másokkal szemben elítélők (mint itt egyes válaszolók, akik magukat tökéletesnek írják le) amíg nem esett le a mi gyerekünk is.

Bárkivel előfordulhat. Akkor is ha állandóan figyelsz rá.

2017. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!