Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fígyelmetlenségem miatt...

A fígyelmetlenségem miatt esett le a babánk, a férjem így reagált, ez belefér?

Figyelt kérdés
5 hós a babánk, egy pillanatra hagytam az ágyon amíg elléptem, és legurult. Pánikba estünk mind a ketten, és a férjem megütött. Nem erősen, de mégis. És azt mondta megöl ha baja lett. Voltunk az ügyeleten, a kicsi jól van. A férjem bocsánatot kért, de mégse megy ki a fejemből. Ez elfogadható reakció szerintentetek? 10 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott.
2017. aug. 6. 18:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
0%

Na mindegy, nekem ez ennél a kérdésnél az utolsó hozzászólásom, meg sem fogom nézni, hogy jön-e még válasz, tehát igazából számomra mindegy :)

Mit gondolsz mit számít az, ha 20-an mondjátok? Birkaszellem...

2017. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
100%

Miután néhányan megköveztétek csóri anyukát, gondoljatok bele abba, hogy mindig lesz kismillió baleset, és azok egy része bizony felelőtlenségből. Csak az a baj, hogy utólag okos az ember.

Tesóm gyereke úgy vágta szét a térdét, hogy az apja az asztal szélén hagyta a poharat, amikor csörgött a telefonja. A gyerek meg lerántotta, és azzal a lendülettel bele is esett.

Felelőtlenség volt? Persze, hogy az, de ott sem kezdett senki pofozkodni. Sógorom kiborult, tesóm meg nyugtatgatta.

Van egy mondás a motorosokról. Kétféle van, aki már esett és aki esni fog. Na, a gyereknevelés is hasonló.

2017. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
96%
Még valami. Aki azt írta, érthető volt a gyerek reakciója, magyarán a feleség büntetést érdemel, az remélem a saját hibáinál is sorba áll egy sallerért.
2017. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
89%
Nem a gyerek, hanem a férj.. bocsi.
2017. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tűntem el, de nem gyakorizok non stop :), őszintén szólva ledöbbentem hogy még vagy 30 válasz érkezett azóta amióta utoljára néztem, már nem számítottam rá.

Szerintem is az én hibám hogy leesett a babánk, ezt írtam többször is. Valóban felelőtlen voltam, ezen nincs mit szépíteni. Nem gondoltam hogy annyi idő alatt hogy elléptem ez megtörténhet, megtanultam egy életre. Szerintem is más ha már késöbb futás közben esik el pl.

A férjemmel megbeszéltem. Hirtelen cselekedett, megbánta, és én meg probálok hinni neki, az eltöltött 10 év nem azt mutatja hogy ilyen lenne, így betudtam a sokknak, persze ha még előfordul ilyen hogy megüt az már nem lesz elfogadható, akkor azonnal lépek. Vettünk egy járókát, hogy ilyen esetben be tudjam tenni (a kiságy az emeleten van, ne kelljen mindig felvinni) Köszi a válaszokat.

2017. aug. 10. 20:23
 106/108 anonim ***** válasza:
93%
Nem igaz, hogy teljesen betudható a sokknak! Ha mondjuk a főnöke vigyázott volna a babára, és vele történik a baleset, őt tutira nem ütötte volna meg, én nem mondja, hogy megöli. Veled azért csinálta, mert úgy érezte, hogy veled ezt megteheti. És ez szerintem nagyon ijesztő! Mindenképpen intő jel a jövőre nézve!
2017. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 anonim ***** válasza:
90%
Ha akarta volna, tudta volna kontrollálni magát. De nem akarta. Ezért kell ez a duma, hogy sokkos állapotban voltam, nem is tudtam, mit csinálok. Ez elmaszatolja a felelősséget, és elintézheti egy szimpla bocsánatkéréssel.
2017. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 anonim ***** válasza:
90%
utolsó vagyok: az pedig a pofátlanság teteje, hogy még neki áll feljebb. A leesés véletlen volt, ő viszont szándékosan ütött meg! Óriási különbség!
2017. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!