Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fígyelmetlenségem miatt...

A fígyelmetlenségem miatt esett le a babánk, a férjem így reagált, ez belefér?

Figyelt kérdés
5 hós a babánk, egy pillanatra hagytam az ágyon amíg elléptem, és legurult. Pánikba estünk mind a ketten, és a férjem megütött. Nem erősen, de mégis. És azt mondta megöl ha baja lett. Voltunk az ügyeleten, a kicsi jól van. A férjem bocsánatot kért, de mégse megy ki a fejemből. Ez elfogadható reakció szerintentetek? 10 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott.
2017. aug. 6. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
43%
Hát én biztos párterápiára mennék egy ilyen miatt, értem, h nem volt magánál, meg nyilván te se akarsz elválni emiatt, de tőlem nagyon sokszor kellene bocsánatot kérnie, h egy ilyet elfelejtsek.
2017. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
28%
Oké, az teljesen igaz, hogy a baba apja nem beszámítható. De miért annyira normális, hogy egy 5 HÓNAPOS baba leguruljon az ágyról? Szerintem ez sem normális, és számomra meglepő, hogy itt az anyáknak ennyire normális, hogy "jaj előfordul". Nem, 5 hónaposnál, akire vigyáznak, nem fordul elő. (Ettől függetlenül szerintem sem normális az apja)
2017. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg belefért. Jobban is vigyázhatnál a babára. Nem igaz, hogy mindenki leejti. És ha meghalt volna a gyerek vagy nyomorék lett volna ? A férjed agresszívan reagált, de te iszonyú felelőtlen voltál. Én nem a férjed ítélem el jobban. Teljesen érthető, hogy kiborul ilyen helyzetben. Ha meghalt volna a baba, én a helyében nem is tudom mit csináltam volna veled. Biztos nem megsímogatlak.
2017. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
21%
És felháborító az itteni nők többségének színvonala. Nem a férfi tartozik bocsánattal, hanem a trehány, felelőtlen, gyermeküket veszélyeztető anya. Dehát mit várjon az ember ezem az oldalon.
2017. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ez az "ott hagyom a gyereket egy pár pillanatra dolog", nekem mindig olyan, mintha nem lenne értéke eléggé a gyereknek. Tudod, hogy forog (ha nem akkor meg jó sokáig kell magára hagyni), de azért arrébb lépsz/kimész, mert úgy sem esik le. De ha igen, akkor is mi van, igaz? Lehet a párod is ezt látja úgy általában és csak bekövetkezett, amitől félt már egy ideje.
2017. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
33%
Azon is le vagyok döbbenve, hogy itt annyira természetes, hogy a babát leejtik. Gratulálok.
2017. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
63%

Ha akkor egyből ott volt, amikor leesett, és megütni is volt ideje, akkor hol a fenében volt, amikor a gyerekre kellett volna vigyázni?????

Az, hogy megütött, meg természetesen nem elfogadható.

2017. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
70%
Nem leejtik hanem leesik.Ne legyünk már álszentek. És én meg azt sem hiszem el hogy nincs olyan gyerek aki bem esett ke ágyról, nem esett el úton, udvaron stb és sisem volt sebes. Én lány létemre is olyan voltam. És mindhárom gyerkőcnek volt már balesete. Ha ott állsz, ülsz mellette akkor is megtörténnek ezek. Ez nem a nemtörődömségből adódik.
2017. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem hat meg a lepontozás. Nem biztos, hogy az az értelmesebb, akinek több a %. Ez különösen olyan országban igaz, ahol a Vacsora csata, Való világ, Jóban rosszban, Mónika Show a népszerű. Mondhatom igazán színvonalas xD
2017. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon nem fér bele!

3 éves a fiunk,ő is esett már le az ágyról,

nem is egyszer,ezenkívül elesett már jópárszor a kismotorjával,fejelt már le

asztalt,repedt már fel a szája,ment már neki üvegajtónak stb.

Mégse vert meg egyszer se a férjem,de még

csak nem is kiabált,pedig megijedtünk mind

a ketten.

A későbbiekben rengeteg kisebb baleset fog

történni a gyereketekkel,ezek elkerülhetetlenek,mindenkivel megtörténnek.

Ezért (bármennyire is megijed) nem verhet meg,nem üvölthet veled!

2017. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!