Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek engedjek így a...

Szerintetek engedjek így a nevek terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kislányunk lesz, a páromnak már van négy kislány, nekik mind egy egy virág a keresztnevük. A párom ragaszkodik hozzá hogy mi lányunk neve is bele illeszkedjen a sorba. Viszont nekem egyik általa ajánlott név sem tetszik. Hiába mondok neki akármilyen nevet nem hajlandó elfogadni.

Ti mit tennéket?



2018. febr. 5. 19:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engednék, az én gyerekem is, ha ő nem akar engedni, akkor én miért engednék. Majd, ha ő csinálja végig a 9 hónapot és a szülést, plusz az utána lévő időszakot, akkor lehet h.lye neve a gyereknek, addig nem.


Amúgy másban is ilyen makacs és azért kerültél kórházba, vagy csak a nevek terén?

2018. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
69%
Levendula az lehet Wendy, mint a Pán Péterben:):)Szokatlan név, de számomra pl tetszetős:) Lehetne picit szebb is, de nem rossz.
2018. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
100%

A Magnólia szép név szerintem.

De a levendula sem rossz, főleg az amit az előttem lévő írt, hogy lehet Vendi (így magyarosan),

2018. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%

Virág, Hajnalka, stb túl régies neki?

Miért, pl a Boglárka, az egyik kislány neve olyan újkeletű?

De a Kamilla se olyan hú, de extra, a Jázmin meg nen divatnév már?

2018. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!

Elnézést azért hogy eddig nem válaszoltam és azért is hogy másik fiókból jelentkezve írok.

Épp most szopizik a kislányom Boróka Emília.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.

2018. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2018. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Nekem tetszik a neve! Jó egészséget!
2018. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!