Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek engedjek így a...

Szerintetek engedjek így a nevek terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kislányunk lesz, a páromnak már van négy kislány, nekik mind egy egy virág a keresztnevük. A párom ragaszkodik hozzá hogy mi lányunk neve is bele illeszkedjen a sorba. Viszont nekem egyik általa ajánlott név sem tetszik. Hiába mondok neki akármilyen nevet nem hajlandó elfogadni.

Ti mit tennéket?



2018. febr. 5. 19:47
 41/97 anonim ***** válasza:
38%
Hanga, Róza, Imola, Írisz, Bodza, Boróka
2018. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 A kérdező kommentje:

Eddig nem voltak problémáink, nem is igazán veszekedtünk csak most vitázunk sokat.

A Flóra szerintem gyönyörű név de az sem elég virágos neki.

Mondogattam neki azokat a neveket amiket ti írtatok, mindegyikre kitalált valamit hogy az miért nem jó

2018. febr. 6. 12:27
 43/97 anonim ***** válasza:
91%

És te elmondtad az érveidet? Hogy neked sem tetszik az ő általa megadott nevek?

És hogy miért az ex feleségre hivatkozunk névadás során?

2018. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
50%

Tulipán és Gyöngyvirág szerintem szép nevek,


de én biztos hogy nem hagynám hogy a párom exe döntsön a saját gyerekem felett.

az is egy dolog hogy féltesók lesznek de ettől még nem kell hogy passzoljon a nevük is

2018. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
90%
Én megkérdezném hogy gyereket akar vagy virágoskertet?! Már bocs de nem normális! Ha fiai lennének, a 7 törpe nevei közül választana? Mondd meg hogy nem magot ültetett hanem gyereke lesz, de ha ragaszkodik az agymenéshez menjen a piacra vetőmagért és ültessen amilyet csak akar.
2018. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
69%

Én amúgy megmondanám neki, hogy az EXÉNEK a MI yereKÜNK nevéhez SEMMI köze nincs.


Amúg meg engem kérdeznek meg a szülőszobán, szóval csak úgy pattogjon.

És ha a párom (bár nekem alap lenne egy férj, mondjuk), így állna hozzánk, akkor az ő döntésére totálisan szarva Flóra nevet adnék.

2018. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
38%
Nekem virág nevek közül csak a Kamilla, Boglárka, Jázmin, Margaréta tetszik és a Virág/Flóra. Ne engedj, legalábbis a férjed listás nevei szörnyűek! Egyébként a Virágtól virágosabb nevet nem talál. Nem is tudom, hogy gondolta. Azért valljuk be, nevet elsősorban az Anya választ! Szóval nem hiszem, hogy a 3 kislány nevéhez ő ragaszkodott volna annyira.
2018. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
22%
Minek emelted ki, nem jött elég valasz?!?
2018. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
87%
Na, lett valami megoldás? Odaálltál az embered elé és megmondtad neki a frankót? Vagy mégis inkább áment mondasz az egyik általa választott névre.
2018. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
100%
Döntöttetek?
2018. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!