Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek engedjek így a...

Szerintetek engedjek így a nevek terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kislányunk lesz, a páromnak már van négy kislány, nekik mind egy egy virág a keresztnevük. A párom ragaszkodik hozzá hogy mi lányunk neve is bele illeszkedjen a sorba. Viszont nekem egyik általa ajánlott név sem tetszik. Hiába mondok neki akármilyen nevet nem hajlandó elfogadni.

Ti mit tennéket?



2018. febr. 5. 19:47
 11/97 A kérdező kommentje:
A Rózát javasoltam de az nem elég virágos neki. Ő valami újabb ritka nevet szeretne
2018. febr. 5. 20:22
 12/97 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mutasd meg neki, hogy itt is hány kérdés van, amiben meg akarják változtatni a nevüket a fiatal felnőttek, mert annak idején a szüleik valami különleges nevet akartak nekik :D

Vagy ezeket a válaszokat.

2018. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
95%
Megmondanám, hogy az, hogy nekik ez volt a heppjük, egy dolog, de a kislányom nevébe NEKEM is van beleszólásom, és ha tovább hülyéskedik, akkor mondok én nevet.
2018. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
63%
A Kála,nem tetszik?Amúgy a Dália még talán viselhető név,az általa választottak közül.
2018. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
90%

Ezekből a Dália a szép.


Gréta, Hanga, Imola, Írisz?

2018. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
65%
Fú, a Kála szerintem nagyon szép :)
2018. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
97%

Amik itt felvetődtek, azok közül nekem nagyon tetszik az Imola és a Flóra.

Szerintem elég sok lehetőség van virágnevekben. Biztosan találtok olyat, ami mindkettőtöknek tetszik. Ne ragaszkodjon azokhoz, amit csak neki tetszenek.

2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
97%
Èn semmiképpem nem engednék! Ha akar egy új virágot csináljon az ex-asszonynak!
2018. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
86%
Azálea vagy Azália? Az eléggé különleges,lehet Leának/Liának becézni. És ha akarja, akkor pl csak Liaként mutatkozik be. Hallottam már olyat, hogy valaki pl XY Nikoletta; de bemutatkozáskor, kéznyújtáskor csak XY Nikol -t mond.
2018. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
16%

Miért baj, ha nem akarja hogy kilógjon a sorból?

Néhány hozzászólásból érződik a volt feleség és a gyerekei iránti utálat, úgy hogy semmit nem tudunk róla. Lehet ott is a férfi miatt lettek virág nevek.

Ha nem lenne a többi gyerek elgondolkodnál az általa felvetett neveken? A gyerekednek a feltesói lesznek. Lehet nem is baj, ha nem lóg ki a sorból.

Írtak most divatos szép virág neveket, biztos lesz olyan ami mindkettőtöknek tetszik.

2018. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!