Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Túl okos a gyerek! Mi a...

Túl okos a gyerek! Mi a megoldás, ha zavarja az órát és a tanító nem tud/akar vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Kisfiam első osztályos, jóval a most tanultak előtt jár. A tanítónő nem ad neki való feladatot, csak abból többet, amit a többiek is csinálnak. Ő unatkozik, és sokszor zavarja az órát. Már beszéltem a tanítóval, hogy adjon neki nehezebb feladatokat, de sajnos ez eddig nem valósult meg, nem tudom miért.

Elgondolkodtam azon, hogy másik iskolába íratom, de nem igazán tudnánk kivitelezni, túl messze van.


2016. jan. 12. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
54%
Hihetetlen mennyire érzéketlenek, gonoszak ma a tanárok. Ha valaki egy kicsit is több munkát okoz nekik, rögtön elnyomják, bántják. Remélem, azonkívül hogy elviszed onnan, bepanaszolod igazgatónak, KLIKnél, és ha nem rúgják ki a mocsok tanítót, az ombudsmannál is.
2016. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!