Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csinálnátok, ha a tanítók...

Mit csinálnátok, ha a tanítók nagyon sokat kiabálnának a gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Kisfiam már szinte stresszes, mert mindig attól fél, hogy éppen miért fogják lekiabálni a fejét. Másik gyermekeket is kérdeztem már erről, szerintük is sokat kiabálnak a kisfiammal, és sokszor igazságtalannak érzik ezt.
2016. okt. 3. 14:24
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
92%
Bemennék beszélni a tanárral, aztán ha nem változik, elhoznám onnan.
2016. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
44%
Úristen! Szegény lelke. Menj csapd agyon a tanárt! Hát nehogymár! A gyerekek szentek és sérthetetlenek!
2016. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
88%
És miért kiabálnak vele?
2016. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
59%
Biztos áldott jó gyerek.
2016. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Az Ő elmondása szerint mindig mindenért kiabálnak. Vele is és másokkal is. Ő nem egy könnyű eset, ha véleménye vagy problémája van, azt ki is mondja.

Az egyik tanárnő szerint figyelemzavaros lehet, most várunk a kivizsgálásra a nevtan-ban.


Én azt gondolom, hogy kiabálással nincs semmi megoldva. Már beszéltem velük erről, egyikük azt mondta, megpróbál változtatni, másikuk sértésnek vette. Beszéltem több szülővel, Ők is ugyanígy gondolják.

2. osztályos gyerekekről beszélünk, 8 év körüliek.

2016. okt. 3. 14:36
 6/57 anonim ***** válasza:
71%

lehet régen is így volt.

mi amikor testvéremmel kisiskolásként otthon tanítósat játszottunk, végig kiabáltunk, meg "cigiztünk" ceruzával. mire anya benyitott, és rákérdezett, hogy veletek így kiabálnak az iskolában..? mi meg néztünk vissza, hiszen bennünk akkor még nem is tudatosult, hogy hát jah, azt hittük ilyenek a tanárok és soha nem szívtuk mellre, csak elfogadtuk, hogy ők ilyenek, mert biztos félnek, hogy nem hallja mindenki, vagy ilyesmi..

2016. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
82%

Hát ott akkor a tanító nénik nincsenek a helyzet magaslatán. A mi osztályunk borzalmas. 18 főből 8 btm/sni-s, köztük a lányom is. Vele soha nem kiabálnak. Igaz, nem rossz gyerek, de figyelemzavaros.

Ordibálással nem oldanak meg semmit.

2016. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
29%
Betelik a pohár és kész. Nem a világvége. A gyerek meg szokja. Nem kell mimóza gyerekeket nevelni ráadásul túl liberálisan sem. És komoly, most tűnik fel a figyelemzavar? Mert az enyém is az, de nekem már ovis korában feltűnt és vittem ahova kell!
2016. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
54%
Mellesleg a gyereknek sem minden szava lehet hihető. Ő másképp éli meg.
2016. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
37%
*hogy válaszoljak is, én a gyerekemet már kicsi kora óta tanítom arra, hogy a kiabálás nem bánt, ne ijedjen meg, pont mert hallom is, hogy más gyerek azonnal összetörik meg sír, ha ráadásul valaki mással kiabálnak. meg elnéztem a kisebbséget is, hogy ott fel se veszi a gyerek.(nem mintha ők lennének a követendő példa!)de így próbálom ötvözni a dolgokat, hogy ne sokkolja a gyermekem egy egy hangos szó.
2016. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!